2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

DUALARIMM SİZİNLE ALLAHIN İZNİYLE BEBEKLERİMİZİ KUCAGIMIZA ALIRIZZ İNŞALLAH ........GÜNLÜK ÇAĞRI ATARIMM SİZEE YANİ HEP AKLIMDA OLDUGUNUZUN İSPATI CANLARIM...

Ayşenuur,
Güle güle canıım....
arada uğra ..Öpüyorum seni de bıdışı da...

yaaaaaaaa okuyorum okuyorum inanamıyorum hala ayşenin gidişine şok yaşıyorum şuanda buranın neşesiydi o yaa inşallah en kısa zamanda döner aramıza onu çok özlücemm

HERKESE GÜNAAAAYYYY DINNNN bu sabah ilk gelen benm galibaaaa hmmmm erkenciyimm valla kızlar dün biraz yoruldum işyerinde sanırım fazla oturmak iyi gelmiyor bana bilanço kdv muhtasar amortsiman derken muhasebe yordu beni bilgisayar başında oturmak çalışırken zor oluyor valla allah herkese kolaylık versin ama cuma günüde gidicem son sonra gitmicem bidaha yardım edicem demiştim oda buraya kadardı benden pasoooosırnaşık şey eee sizler neler konuştunuz gelişmeler varmı bakalım ben bi geçmişi okuyim busabah uykum yok pek kocişim kahvaltı hazırlıyorrr ozamana kadar okiyim bariii

H.g Hicra Canimmmmm Sen Nasilsinn Bebek Nasill
Kizzz Senin Bebeğin Cinsiyetii Nee Yawwwwwwww

ayşem valla bilmiom geçen hafta kontrolüm vardı ya benim göztermedi kerata bu cuma testlerim var onları yapmaya gittiğimde bidaha girebilirim ultrasona budefa belli olur umarımmm.
eltimin bebeği de kızmış bu arada 5,5 aylık hamiş oda allahın izni ile aileye 2 bebek gelecek bu yılll biri kız diğeri bakalım erkekmi kızmı olcaka.s.:nazar:

Kizlarr Benim Sol Bacagim Kalça Dahil çok Agriyooo Aturamiyomm Yatamiyommm Uçsammi Aceppppp:))))))))

benimde benimde valla kalçamda bazen bir ağrı oluyor sanki kalçam çıkmış gibi valla ayağımı basamıyom oderece ne bu şimdi yaaa tamam leğen kemikler genişliyor ama bu kadarmı genişliyor beee :1shok::roflol:

herkese merhaba kizlar ,simdiye kadar turkiyedeydim cumartesi evime geldim ... aayyy artik 5.aya giren arkadaslar var bana zaman cok cabuk gecti ..ne zaman 5 .ayi gorduk dedim gercekten ..oglum iyi.yalniz turkiyede salgin vardi ve cok kotu grip olduk ..antibiotik ve agri kesici verdi doktor ..yoksa hic gecmeyecek gibiydi ..hepiniz cok dikkat edin ..tekrar gorusmek uzere ..bu arada ogluma cok guzel ciciler aldim ,Allah hepimize iyi gunlerde saglikla kullanmayi nasip etsin ..gorusmek uzere

nerdesin yahu neresi yurtdışııı ananan kız kaçtı gitti yahuuuusırnaşık şey

KIZLAR ARTIK BENİ GÖREMEYECEKSİNİZZ ÇÜNKÜ Bİ SORUNDAN DOLAYI İŞTEN AYRILDIMM...... İŞ YERİLİ İLGİ Bİ PROBLEM OLDUNNN SİZİ ÇOK ÖZLEYECEGİMM HEPİNİZİ SEVİYORUMMMM
3LÜ TESTİM İYİ ÇIKTI ŞÜKÜR 1/10,000 ÇIKTIK.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:1shok::1shok: nereye kızzzzzzzzz hakkında hayırlısı olsun ayşecim ama eve bir pcc al bareeee habersiz bırakma bizi hemen al eve interneti arayı açma oldumu allah allah yaaaa :1shok:

AAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYYYŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
NEEEEEEEREEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
KIZIM ZATEN AĞLAMAYA YER ARIYORUM SENDE BOLE YAPIP AĞLATMA BENİ YAAAAAAAAAAAAAA BAK VALLA ŞAPLAK GELECEK SANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
:mymeka::çok üzgünüm: senağlamaDELİİ YAA NİYE ÇIKTINKİ İŞTEN EV EV DEDİN SONUNDA EVDE OTURUCAN İŞTE ŞAŞKIN OFFFFsenağlama
BUGUN 23 NİSANI KUTLICAKTIN YAA OF AYŞE OOOFFFF:çok üzgünüm:

hadi 23 nisan bayramınızı ktluyorum çocuklaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr şşşşşşşşşşşşttttttt annişler üzerinize alınmayın ben bebişlere diyommmmmm sırnaşık şey:roflol:

herkeslere günaydınlarrrr bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insannnnnnnn. yakınımızda bi okul var ve caddeden bandocular geçiyo ne güzel yaaa

günaydın arkadaşlar nasılsınız bugün ayşeeeeeeeeeeeeeeeee kız yoksa bizimle kafamı buluyon heeeee ordamısın yoksa :)))

günaydın herkese

ayşe seni özleyeceğiz canım.numaranı da almamıştım.bilen arkadaşlar bana da versenize ayşenin numarasını.buranın gülüydü o be.alıştırdı kendini bize şimdi de gitti.neyse hakkında hayırlısı olur inşallah.

evde olmak istiyorum dedi dedi ve allah dileğini kabul etti ne kadar temiz kalpliymiş ondan çok şey öğreniyoduk araştırıyodu ve tüm bilmemiz gereken bilgileri toparlayıp getiriyodu.

evet canım öyleydi gerçekten ama olsun belki böylesi daha hayırlı olacaktır onun için.kendisi ve kızı iyi olsun da bi şekilde haber alırız artık ondan napalım.

günaydın hanımlar ayşe evde olmayı çok istiyodu gitti hakkında hayırlısı olsun inş. gitmese iyi olurdu. benimde 3 lü test sonuçlarım çıktı dün herşey yolundaymış

Ayşe nereye gitmiş?? daha 2 ayı vardı? olsun hayırlısı olsun evinde bol bol dinlenir....Keyfine baksın...

selam kızlarrr ben geldim yedik içtik bebişimle geldik muhabbete
ya kızlar bişii dicem ben tedav olduğum doktordan memnunum ama içim rahat etsin diye daha önce gittiğim ama tedavi olmam gerektiği için bıraktığım normal jinekoloğumla görüşmeye karar verdimm nolur nolmaz 2 doktor beni takip etsin istiyom sizce kafayımı sıyırdım beeeemnnnsırnaşık şey

X