2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

mommy kızz hadii allah bozmasınn mutlulugunu canım....
kızzzzzzzz özdecan geliyoo oklava hehehe ben yolladıgım resimleri teleona çektim bilemmm
modeller çalacam sendenn...

kızlar bu arada 3 lü testim onay bekliyomuşşş internetten takip ediyomm bakalımm nasıl cıkacakk allahım sen büyüksünnnnnnnnnnnnn

vlla canlarım ben 23 nisan 19 mayıs 29 ekimmmm
hiç farketmez hep çalışıyorummmmmm
ama bu 23 nisanda izn alcam ben yawwww
kocişte hep çalışmaz bankacı yaaa
ohhhhhh hep tatiller vallla

Ben gelddiiiiiiiimmmmmmm....
Güzel annişleeerrr,ve bıcırık bebekleriiiiii......

Bu aralar çok keyifliyim kızlar..Benim canavar tekmelerini iyice hissettirmeye başladı,
babası da elini koyunca hissedebilir çünkü elimi koyduğum yere gelip vuruyor eşşolusuuu...
Bu arada cuma günü kocişim de geliyor,mutluluktan uçuyorum yane bu ara...

Allah bozmasın keyfini canımmm
benim yaramazda elimi koyunca duruyoo:)))

kızlar bu arada 3 lü testim onay bekliyomuşşş internetten takip ediyomm bakalımm nasıl cıkacakk allahım sen büyüksünnnnnnnnnnnnn

Bişeycik çıkmaz inşallah canım beniim...

Kızlar bu modelleri işleyebiliyo musunuz allahınız aşkınaa...:uhm:
Çok zor gibi görünüyolar da,zaten kolay olsalar bilem ben beceremem ki...
Benim de anacım sağolsun,herbişeyini hazır etti bebekimin.:emir_bebek:

koyduğum örnekler kimseninilgisini çekmedi galiba ....koymayayım artık en iyisi...kızlar ben çıkıyorum...hoşçakalın...

ayy ayy kıyamam canımm yaaa
ah bir becerebilsem şu örgü işini, hepsi de çok tatlı ama ben sadece çıktı alıp anneciğime gösteriyorum,modeli çıkarabilirse o yapıyor canımm
alınganlık konusuna gelince sorma valla bendede iki üç kat arttı bu durum:KK43:

Şekerler bebeklerimizin önü kış olacak,bence battaniye örün model model
çok lazım oluyormuş,yeni doğum yapan arkadaşım söyledi 3-4 tane olsun çok kirleniyor dedi
yaramazlar kusuyolar falan,birde şöyle pratik alt açim derkeennn hadiiii,kaka falan oluyomuş yani....

zaten bir tanesi kucaktan kucağa gezmekten daha hastanedeyken kirleniyor dedi...

hamileik harbiden alıngan yaptı beni..sizi yapmadımı?

yapmaz mı hiiiiiiiiiiiç nerdeyse bu yüzden herkese darılıcam çevremde hele duygusallık o biçimm hava durumuna oturup ağlıyacam vallaaaasırnaşık şeysırnaşık şey
kızlar ben 3 lü test sonuçlarımı aldım ama daha doktor görmedi az önce faxladım şimdi bekliyorum aricak doktor yorum yapıcakkkkk hadi bakalımmm inşallahhhh :nazar:

benim görümcemin doğuma 3 gün kala çatladı göbişi...bakalım bizim ne olacaka..ben kullanıyorum 16 haftadan beri...

bu markayımı kullanıyorsun cnm, bende catlak yok ama onlemımı alıyorum 13 haftadan berıdırde ben kullanıyorum DALİN BEBE YAĞI

X