2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayyy güzellim allah hepimize ağrısız sızızsız hayırlı doğumlar nasip etsinn
inşallahhhhhhhhhh.böyleee mümkünse bi çırpıda olsun bitsin :)

ayyy site çok yavaş yaaaaa yazamdımmm üffffffff
ayy ben normal istiyomm yaa bakalım hayırlısı
adını muhammed yiğit koyacaklardı yaa bakalım

ayyy site çok yavaş yaaaaa yazamdımmm üffffffff
ayy ben normal istiyomm yaa bakalım hayırlısı
adını muhammed yiğit koyacaklardı yaa bakalım

HAYIRLISI OLSUN GÜZELİM DARISI BİZLERİN BAŞINA BENDE NORMAL İSTİYORUM VALLA BELKİ ACICAK SANCIM COK OLACAK AMA RABBİM ANNELİĞİ TATDIRDI COK ŞÜKÜR BİDE DOGUMU TADMAK İSTİYORUM HEM BEBİŞ HEMDE BENİM İÇİN DAHA SAGLIKLI TABI DOKTORUMUZDA ONAYLARSA:teytey:

VALLA sen az çabalamışsın ben nerdeyse 2 saate yakındır giremiyorum ne oldu böyle yaaa

VALLA sen az çabalamışsın cnm ben nerdeyse 2 saate yakındır giremiyorum ne oldu böyle yaaa

ay kızlar bacaklarım agrıyoo bide kuyruk sokumum agrı yo valla yatamıyom bile yaaaa işteyimm bacaklarımm çok sızlıyo kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........ ve artık göbeğim belli şelilde büyüdü.. ve bu haftadan sonra bebeklerimizz çok daha hızlı büyüyeceklermiş ve haliyle kilo artısımız artacak.

:teytey: NEGUZEL İŞTE AYSEE BEEBİŞİN GELİŞİYOR BUYUYOR ARTIK ONDA AGRILARIN OLUYOR CNM DARISI BAŞIMA:roflol: IKI HAFTA ONDESIN DIMI SEN:dilcikar:

benimde kuyruk sokumum ağrıyor yorulduğum zaman ve çok oturduğum zaman canım bakalım kaçar kilo alacağız :))

yaa kızlar bacak bacak üstüne atmak sizi rahatsı ediyo mu?

AYRICA NERDESİNİZ SİZZZZZZ HEEE HAFTA BAŞI HAFTA BAŞI...............
OKLAVA GELİYO VALLAA

yaa kızlar bacak bacak üstüne atmak sizi rahatsı ediyo mu?

AYRICA NERDESİNİZ SİZZZZZZ HEEE HAFTA BAŞI HAFTA BAŞI...............
OKLAVA GELİYO VALLAA

ben burdayım ayşeciiimmmmm:teytey: cnm ben hep o tarz otururdum ama şimdi bacak bacakustune atamıyorum rahatsız edıyor zaten doktorumda yapma cocugu sıkıstırcan ded.i bende yaymıs bacakları oturuyorum valla:roflol: vee demınden beri bu sarkıyı dınlıyorum ay ayaga kalkıp oynayasım geldiiii cok guzeelll ben laz degılım ama bu cok guzellll:dance:

dağda belimde odun beni ne hale kodun
tarlada ırgat avrat hanende hazır hatun
bir uşak göbeğimde altısı eteğimde yedi bitirdi beni anandaki o çene
dünyanın gailesi yetmezmiş gibi birde el ayak çekilince sen bitersin dibimde (X2)

vur çalsın kemençelerde ben bir horon tepeyim
çatlasın kaynımgiller bari kurtlarım dökeyim (X2)

Fındığı ben toplarım kırması sana düşer uy ellerin iyisi geh geh geğirip şişer
uşudum,senden baba ocağım gözümde tüter
uy adaletsiz dünya gücün hep bizemi yeter
bir bezden bebem vardı bohçamda hayallerim
kızlığım yarım kaldı ben annemi isterim (X2)

çatlasın kaynımgiller bari kurtların dökeyim (X2)

dağda belimde odun beni ne hale kodun
tarlada ırgat avrat hanende hazır hatun
bir uşak göbeğimde altısı eteğimde yedi bitirdi beni anandaki o çene
bir bezden bebem vardı bohçamda hayallerim
kızlığım yarım kaldı ben annemi isterim (X2)

çatlasın kaynımgiller bari kurtların dökeyim (X4

SEZEN AKSU:teytey::sm_cool:

öznurr Canimm Bence 6 Aydan Sonra Başlayalim Arabasi Olsun Yatagi Olsunn Ana Kucagi Falan Olsunn Işimiz Daha Garanti Olur Canimm 7 Ay Da Erken Doğum Falan Olursa Hazir Olur Hepsi.. Az Kaldi Sikalim Dişimiz.. 20 Haftada 5 Aylik Oluyozzzzz Kizlarrrrrrrr Benim 3 Haftam Kaldi Allahin Izniylee..........

Ayyyyy Ya Ben Sizi çok Seviyomm Valla Sizdw Olmasaniz Zaman Geçmeyecekkkk
:)))))))))))))999999

merhabalarr kızlarrr bendee geldimmm bebeklerini gören ve cinsiyetin ögrenen arkadaşlarımm hayırlı olsunn. ayşecimmm eltin dogum yapmışş allah analı babalı büyütsün güzelimm. eee diger annelerim nasılsınızzz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…