2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar bebeğe ana kucağı fln almayı düşünüyormusunuz erkenmi sizce :??

valla şekerim sana şöyle bişey soylim erkenmi degılmi sen karar ver, eltim ne hamileee nede hamilelik belirtisi var yanı yazdan sonra düşünüyorlar cocuk olayını ama kadın daha şimdiden cocuguna zıbın, corap, alt acma mınderi, hatta vee hatta bebek odası için duvara yapıstırma aldı:roflol::roflol: benim bebişim oldugu haldee ne corap ne alt acma mınderi nede duvar fıguru aldım:roflol::roflol: yanii heeeeççç bişiii almadım henüz, kısacası daha cocugu olmayanlar alıyoda bızmı alamıcaz anacım:dilcikar: o yuzden yok bısey olur aman dıyıp almamazlık etme bebeklerımız allaha emanet unutmakı o canı verende allah alanda allahtır, sen kendıne dıkkat et yeter cnm begendıgını al ben cınsıyetı kesınlestıkten sonra alıcam valla millet bebegı olmadan alıyo bızım neyımız eksıkkı:teytey::icecream:

ben çok sık giremiyorum sizler gibi..zaten yeniş üye olmuştum....bana kıimse yazmıyor ..o yüzden mi?

HAYIR cnm bugün kadınlar kulubünde problem var sayfaya giremiyoruz yani ben ve ayşe giremiyor sanırım tüm arkadaşlar bu durumda yoksa sana yazılmaması gibi bir durum asla olamaz a.s.

valla şekerim sana şöyle bişey soylim erkenmi degılmi sen karar ver, eltim ne hamileee nede hamilelik belirtisi var yanı yazdan sonra düşünüyorlar cocuk olayını ama kadın daha şimdiden cocuguna zıbın, corap, alt acma mınderi, hatta vee hatta bebek odası için duvara yapıstırma aldı:roflol::roflol: benim bebişim oldugu haldee ne corap ne alt acma mınderi nede duvar fıguru aldım:roflol::roflol: yanii heeeeççç bişiii almadım henüz, kısacası daha cocugu olmayanlar alıyoda bızmı alamıcaz anacım:dilcikar: o yuzden yok bısey olur aman dıyıp almamazlık etme bebeklerımız allaha emanet unutmakı o canı verende allah alanda allahtır, sen kendıne dıkkat et yeter cnm begendıgını al ben cınsıyetı kesınlestıkten sonra alıcam valla millet bebegı olmadan alıyo bızım neyımız eksıkkı:teytey::icecream:

Peki ne alacağız bilginiz var mı bu konuda?ben kıyafet almak istiyorum ama ne kullanuşlıdır nasıl alınır kafam karışıyor valla...

0-3 aylık kıyafetlere bakıyorum....boyun kısmında çıtı çıt olanlar kullanışlıymış..olmayanlar zor giydiriliyormuş mesela...atlet almayın sakın alttan çıtçıtlı body alın diyenler var..bunun gibi püf noktalar lazım bize...daha önce bebişi olup tecrübeliler yardım edinnnnnnnnnnnn........

ben çok sık giremiyorum sizler gibi..zaten yeniş üye olmuştum....bana kıimse yazmıyor ..o yüzden mi?

evet cnm yeni uyelerı asla veee asla kabul etmiyoruz yani sen hata yaptın nıye yeni uye oldun bakim hee onceden uye olman gerekti o yuzden kımse sana yazmıyorrrr:roflol::roflol: kıs delüüüüü ne alaka yeni uyelıkle yawwww alemsın heee :roflol: herkes ortada konusuyor cnm ole garıp seyler dusunme HEPİMİZ BİRİMİZ BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİNİİİİİİİZZZZZZ:teytey::teytey:

I LOVE BABY
:asigim:a.s.a.s.:teytey:

kızlar yanlış anlaşıldım galiba ben acaba doğumdan sonramı almalı demek istemiştim yani ihtiyaç olunca mı nasılsa hemen kullanamayacak ya ne yapacağıma karar veremedim yoksa toplu alışverişe çıktığımda alsammı

kızlar yanlış anlaşıldım galiba ben acaba doğumdan sonramı almalı demek istemiştim yani ihtiyaç olunca mı nasılsa hemen kullanamayacak ya ne yapacağıma karar veremedim yoksa toplu alışverişe çıktığımda alsammı

sanırım tüm alışveriş konularında deneyimli annelerden bilgi alsak iyi olacak canım...

0-3 aylık kıyafetlere bakıyorum....boyun kısmında çıtı çıt olanlar kullanışlıymış..olmayanlar zor giydiriliyormuş mesela...atlet almayın sakın alttan çıtçıtlı body alın diyenler var..bunun gibi püf noktalar lazım bize...daha önce bebişi olup tecrübeliler yardım edinnnnnnnnnnnn........

cnm mesela benim ilk bebişim ama eltim ddiğin gibi çıtçıtlı badi al dedi bol bol tüm aldıklarının boynunda çıt çıt olsun dedi acemilikte bebeği tutmak zor oluyor dedi mesela çorap lastiklerine çok iyi bak dedi sıkı olmasın. birde yürüteç hafif olsun bebiş kaldıramıyor hem kendini hem yürüteci dedi.hımm başka birde pusette ağır olmasın taşı kaldır zor oluyormuş şimdilik bildiklerim bunlar :dance:

ben çıkıyorum arkadaşlar...alışveriş yapacağım sonra da yemek yapmam lazım...eve gidince açmaya çalışacağım...kendinize iyi bakın..

kızlar bebeğe ana kucağı fln almayı düşünüyormusunuz erkenmi sizce :??

ben düşünüyorum canım.. Ama yatak ve bu tür ihtiyaçları haziran gibi halletmeyi düşüniyorum..
Zaten beğendiğim bebek arabası travel sistemlerden oyüzden ana kucağı(oto koltuğu) var..

SEN DOGUMDAN SONRA DISARI CIKABILECEGINIMI DUSUNUYORSUN ŞAŞKINNNN:teselli: O SOGUKTA CICUGU CIKARTAMAZSIINNN BİİİİRRRR, İKİNCİSİ TEK BASINA CIKAMAZSINNNN İKİİİİİ O YUZDEN COK ABARTMAMAK KAYDIYLA BEBİŞE ZIBIN, ALTTAN CITCITLI BADY PİJAMA HIRKA SUVETER GIBI SEYLER ALABILIRISINIZ ZATEN HEP HEDIYE GELECEK COKTA KUCUK ALMAYIN BENCE AMA DOGUMDAN ONCE ALISVERISINIZI TAMAMLAYIN, SONRA DISARIYA CIKTIGINIZDA BEBISINIZLE OZAMAN BISYELER ISTERSENIZ ALIRSINIZ :teytey:

canım bu herkeze göre değişen bir konu
yani kimisi çok erkenden alıyor
kimsi de çook geç
mesela benim bir arkadaşım 8 aylıkkken erken doğum yaptı ve evde bebeğin yatabileceği bir beşik bile yoktu,kızın geceliği falan bile hazır değildi daha:)))
yani bence canım nasıl istiyorsa öyle yap
baktın uygun fiyata birşey gördün hemen al,kaçırma,yada söylenenlerden etkileniyorsan bekle birazcık 6 aydan sonra al
ben çoraptuı body di patikti falan ufak tefek hoşuma giden şeyler gördükçe aldım
mesela bebeğimin cinsiyetini öğrendiğim günün anısına FENERİUMDAN önlük aldım:)))

beşik alan var mı? nasıl bir şey alalım.?

CNM BEN BEŞİK ALMADIM SAOLSUN YENGEM VERDI YEP YENI ZATEN AMA 6 AYA KADAR YATABILIYOR VERDIGI BESIKTE YANI SEPET GIBI AMA BEN KISMETSE PARK YATAKTAN ALMAK ISTIYORUM 4 YASINA KADAR YATABILIYORLAR COK KULLANISLI HEMDE BLGINEEEa.s.

canım. Hastane çantası listelerine ana kucağını da eklemişler.hastane çıkışında bebeği eve onunla getiririz.. Hemde benim kuzenlerim ilk günden itibaren bebeği salonda tutacakları zaman hep o ana kucağını kullandılar.. Onlar bir de hem sabitleniyor.Hem taşımak için hem de sallanıyorlarr
O yüzdn ben hamile iken almayı düşünüyorum..

Bir de bana tavsiye edilen.. Çok fazla 0-3 aylık eşya almayın.hemen bebeğe küçük geliyorlar... Büyük giydirebilirsiniz ama küçük eşya giydiremezsiniz diyorlar.. Bol bol zarf yaka body aldım ben...Kafasından rahat geçsin diye.. bir de 5 -6 tane ayaklı alt alıcam.. birkaç tane de tulum... Zaten artık body leri de 3-6 aylık alıyorum..

ay kızlar bizim marangoz işi bugünde yattı annemlere gitcez bugün yarın gelir artık.ama biraz önce anneannesiyle halısı aldık bebişimin.allah hayırlısıyla kullandırmayı nasip etsin inşallah.bide koridorumdaki halılarımı değiştiriyorum.onların yerinede aldım.işten çıkmadan hepsini halletmem lazım.
ben birazdan çıkıyorum.kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.öpüyorum.

Kizlar Herkese Iyi Akşamlarrrrrrr
Paydos Vakti Geldi Artikkkk
Kendinize Ve Bebişlerinize Iyi Bakin Güzeller
Hadi öptüm Siziiii

BENDEN DE İYİ AKŞAMLAAAAAAAAAAAAAR HERKESSEEEEEE
KOCİŞİNİZLE VE BEBİŞLERLEEE MUTLU BİR GÜNN DİLEĞİYLE :teytey::teytey::nazar:

Kizlar Herkese Iyi Akşamlarrrrrrr
Paydos Vakti Geldi Artikkkk
Kendinize Ve Bebişlerinize Iyi Bakin Güzeller
Hadi öptüm Siziiii

BİZDE SENİ OPTUK GUZEL ANNİŞŞŞŞ KENDINE VE BEBİŞE İİ BAK İİ AKSAMLAR CNMMMa.s.

CANSUUUUU CNM SEN BEBİŞLERE ALINACAK İÇİN LİSTE YAPMISTIN HANI ONA BAKIYORUMDA BULAMADIM ONU BURAYA KOPYALASANA KIS :enbuyukkk:

X