2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ya evet bende yün aldım pek örgü bilmem sayılır kendimce bişiler örüyorum ama örnek olunca tarifle herşey gelir elimden bende yünlerim hazır örnek bakınıyorum bulayım bende başlıcam inşallah ama şu verdiğin adres açılmıyor be arkadaşım

bende 19 haftaya girince hissetmeye başladım, ilk kez anne olanlar geç hissederlermiş ikinci kez anne olanlar ise 16. haftada başlarmış hissetmeye

Ben de bugün battaniye aldıım...
Bir tarafı penye bir tarafı polar,eee Eylülden sonra önümüz kış olacak nasıl olsa...
İndirimdeydi Ceylan bebe den 15 ytl ye aldım...

Güle güle giydiiir...
Sağlıklı günlerde inşallah..

Bebeğiniz ile 0 -3'te Randevunuz Var

Anne adayları, yakın zamanda bebek sahibi olanlar ve bebek hayali kuranlar, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek “0-3 Anne Bebek Sağlığı Buluşması” ile anne bebek sağlığı üzerine merak ettikleri tüm sorulara yanıt bulabilecek. 27 Nisan 2008 Pazar günü, saat 10:30 ile 17:30 arasında TİM Maslak Show Center’da düzenlenecek konferans, ücretsiz ve herkese açık olarak gerçekleştirilecek.

0-3 Bebek Sağlığı Buluşması”nda annenin hamile kalma, hamilelik ve doğum süreçleri ile bebeğin üç yaşına kadar olan gelişim evrelerini içeren her konu geniş kapsamlı olarak ele alınacak. Konferansta Bebek Gelişimi, Bebek Hastalıkları ve Korunma, Bebeklerde Beslenme, Kısırlık ve Tüp Bebek, Hamilelik Dönemi ve Doğum Yöntemleri, Yenidoğan Bebek, Ebeveyn Psikolojisi, Hamilelik Sonrası Estetik gibi konular üzerine detaylı bilgiler aktarılacak.

İstanbulda oturan bayanlaaaarrrr,gitsinler,öğrensinleeer bizi de bilgilendirsinler...Aklınızda olsun kızlar..

Ben de bugün battaniye aldıım...
Bir tarafı penye bir tarafı polar,eee Eylülden sonra önümüz kış olacak nasıl olsa...
İndirimdeydi Ceylan bebe den 15 ytl ye aldım...

uygun fiyata almışsın canım güle kullansın bebişin

anaaa kızlarrr kaç saattir yokumm sayfa hiç ilerlememişş tabi herkes havayı güzel buldu kendini dışarıı attılarr.

anaaa kızlarrr kaç saattir yokumm sayfa hiç ilerlememişş tabi herkes havayı güzel buldu kendini dışarıı attılarr.

hoşgeldin aslıcım evet valla hava çok hoştu bende kayıplardaydım bugün naparsın yarında alışveriş yapıcaz benim kıza bişiiler alıcam 14 yaşında hanfendi yaz kış gardrop yeniliyoz boyuda var maşallah herşeyi ufalmışşş kilo almıyor boy uzuyor allahtannn bende bişiiler bakıca yinee kendimee alışkın diilim aynı şeyleri giymeye pek hamile kıyafetlerimide fazla abartmak istemiyom ama dayanamıyomda bakalım nasıl yapcezzz

benim ördüğüm ilk model yakadan başlanıyor bende kayınvalideme başlattım o tarif ediyor mavi ve beyaz ipten örmeye başladım bakalım nasıl olacak ama şimdiden çok tatlı oldu

Geldim kızlar,
duş aldım rahatladım, Ben bebeğime 15 gün önce sadece bir sapka eldiven takımı aldım, daha 2-3 ay bişey almam.

Kayınvaldeme battaniye ördürmek istiyorum, anı kalır hem, babanemin bana örmüş oldu battaniyeleri hala gözüm gibi saklarım.Ay acaba bende fotoğraf çeksem mi çekeyim di mi bu tabularımı yenmeliyim.Korkularımın üzerine gidiyim bari...5 dk bekleyin çekip koyayım...

bende bir battaniye örmek istiyom kızımın bebeklik battaniyesi bar ikitane e kardeşine de kaldı hatıra olsun diyeee hehe ikiside aynı battaniyeeye sarılacaklar bir pembe bir maviydi battaniyeler lizözümde var hazırda e miramdanda 2 patik var hediye gelen başkaca bişey almadım zaten cinsiyette belli diil bakalım pazartesi öğrenelimde ama 6 ay dolmadan almam herhalde dayanabilirsem tabii

herkes bebişine donatıyo maşallah ben daha pek bişey almadım sadece bi zıbın takımıyla 2de tulum tk.aldım,annemde battaniyesiyle havlu tk.falan almış,aslında eşime kalsa alalım diyo ama ben birazda cinsiyetinin belli olmasını bekliyorum şu aralar kendime tunikler falan alıyorum genellikle,bi tane hamiş kotu almıştım şimidi kapri falan istiyorum malum önümüz yaz buralardada fazla bulunmuyoki valla büyük şehirde oturanlar o açıdan daha şanslılar,bebişlerinize aldığınız ciciler şimdiden hayırlı olsun Allah iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah

Evet canım, Allah giydirmek nasip etsin aldıktan sonra baya bir pişman olmuştum keşke almasaydım erkendi falan diye, aman aldım işte daha 6 ay dolmadan almam bişey...

sweet curse........... 1 Eylül.................ERKEK
asliiii......................2 Eylül.................ERKEK
Mavili_06................2 Eylül.................ERKEK
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
B.tugan...................3 Eylül.................ERKEK
emelgüzel...............3 Eylül................ERKEK
glsm32...................4 Eylül................ERKEK
Özdecan.................5 Eylül..............KIZ
eylül_annesi............10 Eylül..............KIZ
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
müjdes...................11 Eylül...............KIZ
sarikanarya.............11 Eylül................KIZ
Yeniyaşam..............12 Eylül..............ERKEK
Bires..................... 13 Eylül.............. KIZ
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............ERKEK
Sel-inn....................15 Eylül.............ERKEK
sayra......................15 Eylül.............ERKEK
Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............KIZ
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül.............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül...............KIZ
hilarya.................... 21 Eylül..............ERKEK
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül...............KIZ
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
gamzeli26................23 Eylül..............Cinsiyet
betulygt...................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............KIZ
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............KIZ
alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
Hetcik83.................24 Eylül...............Cinsiyet
rabiyasin.................24 Eylül...............KIZ
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Seda67..................28 Eylül...............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül.............. KIZ
Seren_...................29 Eylül..............ERKEK
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............ERKEK

listeyi güncelleyip öne getirmek istedimmm

tatlım çok güzel hayırlı güzel günlerde giyinsin inş. bir şey olmaz merak etmeyin bu kadar korkmayın hiçbirşey olmaz ALLAH cc izni ile.
olacağı varsa zaten olur bunu siz engelleyemezsiniz siz sadece dua edin yeter ucuz bulduğunuz ve beğendiğiniz şeyleride yavaş yavaş alıp koyun hazırlıklarınızı yavaştan yapmaya başlayın .
bizlerde buradan duacınız oluruz inş. :))

Evet canım, Allah giydirmek nasip etsin aldıktan sonra baya bir pişman olmuştum keşke almasaydım erkendi falan diye, aman aldım işte daha 6 ay dolmadan almam bişey...

bende almam diyom ama valla dayanamicam herhalde cinsiyet belli olsunda alırmıyım almazmıyım dayanırmıyım bilmem artık ama internetten araştırma yapıyom yatağıma yorganına giyeceklerini vss. hep kaydediyom biryerlere model beğenmekten bişey çıkmaz nasılsayerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…