2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Sanirim Kimse Yokk Bende çikiyomm Kizlarrr Ama Hala Işteyim Saat 6 Ya Kadar Kimsecikler Yokk Canim Sikildiii
Nese Artik Görş.

kızlarr bende burdayım ama birazdan çıkacagızz. bu arada benim bebegimde 2 eylülde dogarsa babasıyla aynı gün dogumlu olacakk.

3726028b1is2.jpg
BUNU ELTİMİN OĞLUNA
3726100b1pi3.jpg
BUNUDA KIZIMA ALMAK İSTİYOMM YARIN FENERYUMA GİDİYOZ ELTİMİN BEBİĞE ZIBIN TAKIMI ALMAYA ARADAN BİZİMKİNİDE ÇIKARALIM DEMİ.... NASILLAR...

ayşee kızz bakıyorumm bebişin kıyafetlerini hazırlıyorsunn yavaş yavaşş ben daha hiçbirşey almadımm. 8 aya kadarda birşey almayı düşünmüyorum örgü yapayım dedimde annem kızdıı. bitane başladımm oda ne zaman biterse artıkk.

allahım bebişlerimize saglık versinnde saglıkla kucaklarımza alalımm kıyafetlerinide güle güle giysinlerr.

Asli Canim Ne Yapayimm Aliyom Fakat Insanin Içinde Korku Oluyooo Ama Sakina Göze çöp Batar Hayirlisi Olsunn Ne Diyelimm Allaha Korur Bebeklerimizii Teyzesi.

Kızlarrr ben geldim ama hiç biriniz kalmamışsınız...
Havayı güzel bulunca kocişim ben ve bora mız kahvaltıya gittik dışarıya....
Çok yoruldum ama çok güzelll gezdik....
oluşuma 3 tane tulum aldım...:teytey::teytey:

Bu arada dün akşam Oğluşumun hareketlerini hissettim.. içimde patlayan şeker varmış gibiydi... Bugün de ara ara hissettirdi zuzum bana kendini....
Allah ıma şükürler olsun......
Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu inşallahh

Ne güzel cansucum, keşke bende hissetsem aşağı yukarı aynı haftadayız.17+1 sanırım benim de, gerçi doktora göre 17+4 o ayrı... Bugün inanlımaz bir bağırsak sancısı çektim yaklaşık 45 dk sürdü.Bende evvelden de olurdu, fakat bu çok yoğundu, korktum acağa rahmimdenmi geliyor ben anlamıyorum diye.Off şimdi doktora tel de açmak istemiyorum, hayatımda panik istemiyorum artıkk...Şimdi ağrı yok gayet iyiyim fakat aklıma hep kötü şeyler geliyor...

Ne güzel cansucum, keşke bende hissetsem aşağı yukarı aynı haftadayız.17+1 sanırım benim de, gerçi doktora göre 17+4 o ayrı... Bugün inanlımaz bir bağırsak sancısı çektim yaklaşık 45 dk sürdü.Bende evvelden de olurdu, fakat bu çok yoğundu, korktum acağa rahmimdenmi geliyor ben anlamıyorum diye.Off şimdi doktora tel de açmak istemiyorum, hayatımda panik istemiyorum artıkk...Şimdi ağrı yok gayet iyiyim fakat aklıma hep kötü şeyler geliyor...

Slm.sedacım merak etme arkadaşım içini ferah tut sen hiç bişey olmaz,hem daha öncede oluyomuş ya canım sakın aklına kötü şeyler getirme ok.bebeğin gayet iyidir annesi,bende meraktan ölüyorum ya ayın 15 inde dr.a gidicem bebişimi görmeye çok özledim onu inşallah iyidir ve cinsiyetinide gösterir bize bende müjdeyi veririm dua et arkadaşım olurmu.Sende sakın telaş etme ama çokta aklına takılıyorsa dr.unu ara bunda bi sakınca yokki,sıkma sen canını sakın haaaa.s.

Bu arada dün akşam Oğluşumun hareketlerini hissettim.. içimde patlayan şeker varmış gibiydi... Bugün de ara ara hissettirdi zuzum bana kendini....

Cansucum güzel havayı bulmuşken hem kocişinle hemde oğluşunla gezmişsin ne güzel,bende aynı şekilde yaptım valla bebişte biraz hava aldı hem.İnşallah bebişin sağlıkla iyi günlerde giyer cicilerini canım,Allah ım bizlerede göstersin bebişin hareketlerini hissetmeyi, maşallah senin oğluşuna:nazar:

Slm.sedacım merak etme arkadaşım içini ferah tut sen hiç bişey olmaz,hem daha öncede oluyomuş ya canım sakın aklına kötü şeyler getirme ok.bebeğin gayet iyidir annesi,bende meraktan ölüyorum ya ayın 15 inde dr.a gidicem bebişimi görmeye çok özledim onu inşallah iyidir ve cinsiyetinide gösterir bize bende müjdeyi veririm dua et arkadaşım olurmu.Sende sakın telaş etme ama çokta aklına takılıyorsa dr.unu ara bunda bi sakınca yokki,sıkma sen canını sakın haaaa.s.

Gülşahcım canım sağol, ama elimde değil ben arada bir çok ümitsizliğe kapılıyorum, hamile kaldıktan sonra oldu bu...Ağlasam beliki rahatlarım...Senin için dua ediyorum arkadaşım. bende taaa 1 ay sonra gidicem halbuki şimdi öyle merak ediyorum ki, en son salı gittim 3 lü test yaptırdım.

Canım benim de hamileliğimden önce gaz sancılarım çok fazla oluyordu.. Ve şimdi de akşamları çok sancı yapıyor... Bence de dream in dediği gibi içini ferah tut.. Ama için rahat etsin istiyorsan dr unu ara sor... Canım bu ilk kez yaşadığımız bir durum ve endişelerimiz var.Eminim dr da bu endişeleri hoş karşılıyordur...
Benim bebiş de 15+3 iken ultrason da 16+3 gibi olmuş dedi dr um... bir hafta büyük görünüyordu.. İnşallah meleğin sana da hissettirir kendini de anneciğini mutlu eder...

Cansucum güzel havayı bulmuşken hem kocişinle hemde oğluşunla gezmişsin ne güzel,bende aynı şekilde yaptım valla bebişte biraz hava aldı hem.İnşallah bebişin sağlıkla iyi günlerde giyer cicilerini canım,Allah ım bizlerede göstersin bebişin hareketlerini hissetmeyi, maşallah senin oğluşuna:nazar:

Güzell dileklerin için çooookkkk teşekür ederizz teyzesi...... :nazar:a.s.
Aminn canım hayırlı sağlıklı günlerde cicilerini giydirebilelim inşş bebişlerimizin...
Çok net değil hareketler ama gazdan farklı patlayan şeker gibi oluyor içiniz.. inşş en kısa zamanda sizlerde hissedersiniz...
Bugün baya bir gezdim..iyi de hissediyorum yürüdükçe daha enerjik gibi hissediyorum... Yanlız gezerken kendiim unutuyorum yorulduğumu bilmiyorum.dinlenmek için bir yere oturduğumuzda anlıyorum yorulduğumu... yoksa bıraksalar oturmadan akşama kadar gezeceğim ama bugün yürümekten ayaklarım şişti..

selam kızlar tabiii eğer birileri varsa huuuu arkideşlerr burayamisunuzz daaaa.valla benim bugünüm çok güzel geçti maşallah eşim kızım ben sabah mükellef bir kahvaltı ettik sonra dışarı çıktık sahil kenarında bir çay bahçesi ama okadar şirin bir yerdi ki çimenler üzerinde puf koltuklarda oturup semaverde çay içip evden getirdiğim yiyecekleride eşlik ederek ufak bir piknik yaptık gemileri seyredip dalga seslerini dinledik ve yeni biçilmiş çim kokusunu içimize çektik yaz geldi kızlar haydin dışarııııı

Asli Canim Ne Yapayimm Aliyom Fakat Insanin Içinde Korku Oluyooo Ama Sakina Göze çöp Batar Hayirlisi Olsunn Ne Diyelimm Allaha Korur Bebeklerimizii Teyzesi.

al ayşecim alla allah korur bebeğinide senide inşallah aklına kötü bişii getirme kız ben neddeyim düşünsene 4 tane bebeğimi kaybettim ben nihayet bebeğime kavuştum biri korkuyorsa oda benim ama aklıma getirmemeye çalışıyorum düşünüp düşünüp kötü şeyleri musallat etme üstüne düşünce gücü diye bişey varmış uyarayım seniii :bbo:aldıklarını bize gösterde başkalarına gösterme bizden sana nazar değmez başkalaını bilemem yerimseniben

canım maşallah hissetmişsin negüzel bebeğini valla bende bişiler hissetmeye başladım ama emin olamıyorum tuhaf kazıntı gibi sanki bazende dediğin gibi patlıyor sanki bişey tekmmeler gibi sanki hayırlısı bakalım.bu arada oğluşuna aldığın şeyleri sağlıkla iyi günlerde giyer inşallah.bende pazartesi öğrencem inşallah bakalım oğlummu kızımmı olcek çok heyecanlanıyorum ama bebeğimi görmek için daha çok heyecanlıyım nedense cinsiyeti öğrenmek o kadar heyecanlandırmıyor nedenseee

selam kızlar tabiii eğer birileri varsa huuuu arkideşlerr burayamisunuzz daaaa.valla benim bugünüm çok güzel geçti maşallah eşim kızım ben sabah mükellef bir kahvaltı ettik sonra dışarı çıktık sahil kenarında bir çay bahçesi ama okadar şirin bir yerdi ki çimenler üzerinde puf koltuklarda oturup semaverde çay içip evden getirdiğim yiyecekleride eşlik ederek ufak bir piknik yaptık gemileri seyredip dalga seslerini dinledik ve yeni biçilmiş çim kokusunu içimize çektik yaz geldi kızlar haydin dışarııııı

çok iyi yapmşsınız canım bugün kpss dersanem vardı ordaydım 5 e kadar gelirken dayanamadım yün aldım oğluma hırka başladık babaanesiyle kaç saattir de onunla uğraşıyorum ama çok tatlı bir örnek işte bu adresteki ilk baştaki örnek http://http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=168113

bakalım beğenecek misiniz ...:emir_bebek:

Kızlar iyi akşamlaaarr,
Güzel havada herkes gezmiiş,yürümüüş anlaşılan
biz de gezdik bebeişimle,ben de baya yorulmuşum şimdi anladım oturunca
inşallah seneye bu vakitler pusetlerinde gezdiririz bebeklerimizi....

Bu arada sedacım üzülme hiç bak ben de 19. haftaya girecem hala
hareketlerini hissedemiyorum,20-22 haftalar net hissedilirmiş...Kendini dinleme o kadar....

X