2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

slm cnm kimse kimseyi unutmaz merak etme sen :)

nasılsın iyimisiniz kızınla ?

muhtemelen cvb göremicem.mesaim bitti çıkıyorum.hepinize sağlıklı mutlu hafta sonu diliyorum arkadaşlarım.

iyim cnm sagol tşk ederim kızımda yavas yavas hareketlerini hissediyorum melegim o benim
sizin bebişler nasıl arkadaslar:teytey:

hosgeldin esracım a.s.
evet aslı baktım bende bebiş kıyafetlerine cok güzeller yaa bayıldım a.s.:teytey:

bende gecen sene yelek hırka patik felan örmüştüm kendi nasibime inşallah bebişime giydirecegim onları :dance:

üffffff Saat Daha 1 Yaaaaaaaaaa
Asli Gülümmmmmm Annem Benim örgü örüyoo Sekericimmmmmmm O Yapar Allahin Izniyle.....gerçi Bu Aralar Hasta Ama Inşallah Iyileşir
Esra H.g Bacimmmmmmmmmm

arkadaslar ben cıkıyorum canlarım kib bebişlerede ögle ezanıda okundu namazı kılacagım cnm byy şimdilik :a015:a.s.:1hug:

Rabişş Gidiyooooo Malumm Cumartesi Bugün Yaaaaaa Ohh Vallla Uyuz Oluyom Yaaaaaa Neden Biz Yarim Gün çalişmiyoz Kiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

YAA BU AYRINTILI ULTRASON SART MI BEEE 5 AYDAN SONRAA NE İŞE YARAR Kİİ ÜFFFFFF PERŞEMBE GÜNÜ BÜYÜK İHTİMLLE 3 LÜ TESTİMİZ VARR ALLAHIMM HAYIRLISI İLE SU TESTİDE Bİ ATLATSAK..........

ayrıntılı ultrasona ne gerek var diyorsun ya..gidince iyi ki gitmişim diyeceksin valla...bebişinin tüm organlarını görüyorsun..renkli resim cd veriyorlar....normal ultrasondan çok daha güzel :)

Ama Canimmm Allah Korusunn Sorun Falan çikarsa Ne Olacakkk Bakalim Yinede Dr Bilirrr
Hakkimizda Hayrilisi Olsunnnnnnn Allahim Sağlik Versin Bebeklerimize.

Ayşecim öyle bişey çıkarsa diye düiünme ,bak için nasıl rahatlicak bebeişini kıpır kıpır görünce ben de 26 sında gideceğim,günler geçmek bilmiyooor...Cinsiyetini de öğrenemedik henüüüz...
İnşallah mutluluktan göz yaşı dökeriz...

geçmiş olsun..ıhlamur içtin mi?ılık ılık iyi gelir...

kızllaaaaaaaaaaaaar napıyosunuuuuz hamişşşleer
ben de bir bakayım dedim e vdeyim bugün akşama annemlere gidicez izmite yazamam dedim
eee ne var ne yok herkes iyidir inşallah burda hava çok sıcak yyaa yaz gibiii

Ama Canimmm Allah Korusunn Sorun Falan çikarsa Ne Olacakkk Bakalim Yinede Dr Bilirrr
Hakkimizda Hayrilisi Olsunnnnnnn Allahim Sağlik Versin Bebeklerimize.

anamm ayşemm kızz sen ultrasonda bile görmek için dra gitmek için sabırsızlanıyorsunn hiçbirşeycikler olmaz korkma tatlımm yaaa ben bugün yetişebilseydimm şimdi bile geldeseler hemen gidecemm. annen iyileşmedimi tatlımm allahım acil şifalar versin güzelimm.
özdecann hoşgeldin güzelimm.

Selam bayanlar, şu örgülere bakıyodum çok cicicler ya insanın içi gidiyo ama çoğu kız bebeler için gerçi benimkinin cinsiyeti daha belli değil inşallah haftaya öğrenecem,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…