2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Ayşecim öyle bişey çıkarsa diye düiünme ,bak için nasıl rahatlicak bebeişini kıpır kıpır görünce ben de 26 sında gideceğim,günler geçmek bilmiyooor...Cinsiyetini de öğrenemedik henüüüz...
İnşallah mutluluktan göz yaşı dökeriz...

inşallah dökersiniz valla ..ben döktüm çünkü :) 16 + 4 günlükken gittim...çok güzel birşey...kalbini incelemek için 18+4 günlükken de gittim....Allah herkese sorunsuz bebişler nasip etsin...renkli halleri 2 boyutludan çok daha güzel...kocamanlar :)

Ayşecim öyle bişey çıkarsa diye düiünme ,bak için nasıl rahatlicak bebeişini kıpır kıpır görünce ben de 26 sında gideceğim,günler geçmek bilmiyooor...Cinsiyetini de öğrenemedik henüüüz...
İnşallah mutluluktan göz yaşı dökeriz...

güll hoşgeldin canımm. inşllah sende güzel haberleri alacaksın canım bebişini göreceksinn güzelimm. bende sabırsızlıkla bekliyorumm inanın eşimle birlikte gidebilmek için bir sonraki hafta sonunu beklemek zorundayımm. :1no2:

anamm ayşemm kızz sen ultrasonda bile görmek için dra gitmek için sabırsızlanıyorsunn hiçbirşeycikler olmaz korkma tatlımm yaaa ben bugün yetişebilseydimm şimdi bile geldeseler hemen gidecemm. annen iyileşmedimi tatlımm allahım acil şifalar versin güzelimm.
özdecann hoşgeldin güzelimm.

hoşbuldum sizleri de aslı :) geçmişi okumaya çalıştım ama çok uzamış yine ...eşinle nasılsınız?

Ayyyy Yaaaa Pazartesi Eltim Bebeğini Kucagina Alacak Allahim Hayirlisiyla Bi Doğursa...
Darisi Bizim Başimiza Arkadaşlar...............

kızllaaaaaaaaaaaaar napıyosunuuuuz hamişşşleer
ben de bir bakayım dedim e vdeyim bugün akşama annemlere gidicez izmite yazamam dedim
eee ne var ne yok herkes iyidir inşallah burda hava çok sıcak yyaa yaz gibiii

izmitte öyle valla...çok kalın giyme üzerine yanına hırka alırsın....biz e istanbula gieceğiz :)

güll hoşgeldin canımm. inşllah sende güzel haberleri alacaksın canım bebişini göreceksinn güzelimm. bende sabırsızlıkla bekliyorumm inanın eşimle birlikte gidebilmek için bir sonraki hafta sonunu beklemek zorundayımm. :1no2:
Alıcıım ben de şimdiye 10 kere gitmiştim belki ama ben de eşimi bekliyorum o 24 ünde izine gelecek inşallah
o zamana kadar söz verdim cinsiyetine bakmicam diyee...bu mutluluğu onunla beraber yaşamak istiyorum...

üffffffffffff Canim Sikkin Evdee Olmak Istiyom Ben Yaaaaaaaaaaaaa
Sikildim Artikkkkkkkkkk
Eltimle Mesajlaştikk
Heyecan Sarmişş Ağrilari Artmişş Birde... Allah Yardimcizi Olsunnnnnnnnn
Eltim Düğününe 2 Ay Kala Annesini Kaybetti O Yüzden Yarin Akşam Teyzesii Ve Yarin Sabah En Yakin Arkadaşi Gelecek..... Hayirlisi Böyleymiş Demekten Başka Yol Yok

BAŞAK BURCU BEBEĞİ (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcu çocukları huzurlu, sessiz ve sakindirler. Arkadaş canlısı, güvenilir, becerikli, titiz ve düzenli bebeklerdir. Bu çocukları büyütmek ve yetiştirmek kolaydır ve zevklidir. Çok dikkatli ve hiç bir detayı atlamayan Başak'lar okul hayatlarında başarılı olurlar, yüksek kavrama gücüne sahiptirler, herşeyin farkındadırlar ve hiç bir şeyi kaçırmazlar, çok iyi gözlemlerler.

Çok ciddi ve çok fazla soru sorarlar, her şeyi merak ederler, hayvanları çok severler. Başaklar çok vericidir, her zaman yararlı olmayı isterler ve etraflarındaki insanlar için bir şeyler yapmaktan çok hoşlanırlar.

Benim bebeğim başak burcu olacak inşallah....

Oyyyyyyy Bebeğin Yatagi Gelmişş Yarin Temizlik Yapacakalr Mişşşşşş Ay Ne Heyecanli Ayy Bizde Bugünleri Görecekmiyiz Yaaaaaaa.....................

Başak Burcu Bebeği: 24 Ağustos-22 Eylül

En sevdiği cümle: "benim yaptığım gibi yap!"

İyi yönleri: zeki, temiz, uyanık, mükemmelliyetçi

Olumsuz yönleri: kolay sinirlenir, çok aşırı titiz, "doğuştan kavgacı"

Herşeyin zamanlı olması ve mükemmel olması başak burcunda doğan bebek için çok önemlidir ve beslenme, banyo ve oyun gibi olaylar hergün aynı zamansal sırayı izlemelidir.
Başak burcu zekidir, dikkatli ve aktifdir, aynı zamanda da kibar, sakin ve huzurludur. Başak burcu çocukları diğerlerine göre daha kısa zamanda sorumluluk duygusu kazanırlar ve daha kısa zamanda yetişkin hale gelmek isterler, erişkin gibi davrandıklarının başkaları tarafından vurgulanılmasından hoşlanırlar. Örnek aldıkları kişiler anne ve babalardır elbette.
Başak burcu çocuğu her zaman ciddiye alınmak ister ve ufak yaşlardan itibaren kendi ayaklarının üzerine basabilmeyi arzular. Çok düzenlidir ve daha ufak yaşlardan itibaren kendilerini ve diğerlerini organize etmeyi severler. Ancak aslan burcu gibi bunu bir patronluk anlayışı içinde yapmazlar. Keskin bir zekaları vardır ve kendilerine birşeyi yanlış yaptıklarını bir kez söylemeniz yeterlidir. Bu "hatayı" gurur meselesi yaparlar ve asla tekrarlamazlar.
Giyinmeye ve güzel görünmeye meraklıdırlar. Bazen yabancılara karşı çekingen olsalar da dost olarak gördükleri kişilere olumlu duygularını göstermekten kaçınmazlar. Yıllar geçtikçe onun sizin en iyi dostunuz haline geleceğinden emin olabilirsiniz.

Kizlar Kocişim Grip Olmuş Sesiii Boruuuu Gibiydi Telefondaaaaaaaa
:))))))))))
Ay Kiyamam Be Ona Akşamda 23,00 Ten 02,00 Ye Kadar Hali Saha Maçi Varrrrrr

İyi bak şekerim kocacığınaaa
bab olcak oooo....
Benimki de bir kapris bir kapris sanki o hamile napiiim çekiyorum valla
dağ başında insanın psikolojisi ne kadar düzgün olabilir kiiii

kızlarrrrrrr ben giderrrrrrrr
öpüyorum sizleriiiii ve de yeğenlerimiiii oyyyyy yerim ben onların minik ayaklarını ...

ebrucumm hoşgeldinn bizde gezmeye gidecegizz hava çok güzell yerimseniben
gül canımm eşinde tabi senden destek bekliyorr ne yapacaksın artıkk inşllah zaman çabuk geçer eşine de kavuşursun bebeginede inşllah.

BAŞAK BURCU BEBEĞİ (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcu çocukları huzurlu, sessiz ve sakindirler. Arkadaş canlısı, güvenilir, becerikli, titiz ve düzenli bebeklerdir. Bu çocukları büyütmek ve yetiştirmek kolaydır ve zevklidir. Çok dikkatli ve hiç bir detayı atlamayan Başak'lar okul hayatlarında başarılı olurlar, yüksek kavrama gücüne sahiptirler, herşeyin farkındadırlar ve hiç bir şeyi kaçırmazlar, çok iyi gözlemlerler.

Çok ciddi ve çok fazla soru sorarlar, her şeyi merak ederler, hayvanları çok severler. Başaklar çok vericidir, her zaman yararlı olmayı isterler ve etraflarındaki insanlar için bir şeyler yapmaktan çok hoşlanırlar.

Benim bebeğim başak burcu olacak inşallah....

ay ne şanslıyız valla..bebişlerimiz inşallah gerçekten bu yazıdaki gibi olur...bu yazıyı nereden buldun?

elektrikler gitti geldi orda msınız?ben de başak burcu bebekleri ile farklı bir sayfa daha buldum...minikeller.comda o da ç.ok güzel

X