2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Sağ Bacagim Agriyooooooooo
Uyum Varrrrrrr Ya Ben Evde Olmak Istiyom Yaaaaaaaaaaaaa
Geçmiyoo Saatler....................

Sağ Bacagim Agriyooooooooo
Uyum Varrrrrrr Ya Ben Evde Olmak Istiyom Yaaaaaaaaaaaaa
Geçmiyoo Saatler....................

sorma aysecım ınan bende ole gıtmek ıstıyorum ama işler coookkkk offfffffsenağlama

demın cok kotu basım dondu bende koltuga uzandım bıraz allahtan kımse yoktu hamişken calısmak cok zormus yaa ALLAHIM YARDIMCIMIZ OLDUN

SEREN CANIMM ONDAN BENDE ALACAKTIMM AMA ELTİM DEDİ Kİİ BİŞEYE YARAMIYO GEREKSİZ DEDİ BENDE ALMADIM...............

YAA HERKES KOMSUSUYLA BALKON KEYFİ YAPIYOOOOOO OFFFFFFFF OFFFFF NE ZAMAN BİTECEK BUUU EV HASRETİİİİİİİİİİ OFFFFFFFFFFF

ŞAFAK SAYACAM ARTIKKKK
8 HAFTALIK İZNİME TAM 98 KOCAMAN GÜN VAR.......

arkadaslar bende aksam ne yapsam dıye dusunuyordum ki aklıma tavuklu patates yemeği geldi, yanınada pilav yapıcam CADIARZU.. hem kolay ugrastırmaz hemde besleyıcı.. ayrıca uzun zamandır canım erik cekıyorduu cıksın dıye bekledım sonunda buldum:dance: markette vardı doya doya yıcem sonunda.. sonra bırsey olmasa barii

geçeeerrrr sayılı gun cabuk gecer bizde evlenmek için gun sayardık eşimle hiç unutmuyorum 120 gun var dıyorduk bak ne 120ler gectı 2 sene oldu resmen evlılıgımızın 2. senesındeyız bıde bebısımız oluyor o yuzden gecer allahınıznıyle
bıde eltıne bakma sen:dilcikar: cook işe yarıyo bak ben yapıp yapıp buzluga atıyorum canım cekınce cıkartıp kaynatıyorum ohh mıs gıbı al bence cnm o becerememıstır:roflol:

ben geldimmm kızlarrrr
öğlen mothercare den kızıma patikli altlardan ve takımı üstlerden aldım:)))))))
ilk defa birşey aldımya çok heyecanlıyım:)))))

Serencim Ben Kizima Ne örsem Yaa Teyzesiii Patikle Mi Başlasam Yoksa Söyle Beyaz Mi Yelek Mi örsem

valla cnm ben dun kayınvalıdeme ıp aldırdım bebe yunu kapsonlu hırka orucem onunla baslım dıyorum sende yelekten basla bence koy kenarına bebısler sogukta dunyaya gelıcek hemen gıydırırsın yelegını:teytey:

Yaa Kizlar Bu Bebişlerimize Aldigimiz Cicilerini Hurçla Koysak Sorun Olmaz Demiii
Bide Aralarina şöyle Güzel Kokuluu Sabun Mu Koysam Yada Başka Fikri Olan Varsa

Yaa Kizlar Bu Bebişlerimize Aldigimiz Cicilerini Hurçla Koysak Sorun Olmaz Demiii
Bide Aralarina şöyle Güzel Kokuluu Sabun Mu Koysam Yada Başka Fikri Olan Varsa

cnm ıstedıgın yere koyabılırsın ama bebşin dogumuna yakın onları yıka bence ben oyle yapıcam butun aldıklarımı 2 hafta onceden yıkıcam ve utulıcem herseyı temız temız gıydırıcem cnm bende en saglıklısı oa.s.

ya şimdi gittim mothercare'a.ben carrefour'da çalışıyorum ya bizim burada var o mağazadan.ama bişey bulamadım.daha doğrusu pahalı geldi.sen ne kadara aldın sarı kanarya ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…