2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Ben geçmişi okuyorum kızlarrr ancak yazılanalra cevap yazabiliyorum... Zaten şimdide avrupa yakası başlayacak... Onu izleyeceğim... Bugün yine çok yorulmuşum gezerkenn :teytey:

hadi hayırlısı bebişini görcen :dance: hadi hayırlısı evet çok heycanlanıyor insan biz aynıyız senle sanırım ama ben halen cinsiyetini öğrenemedim herkes öğrendi özellikle eylülün ilk haftası hep öğrenmiş bir ben kaldım sağlıklı olsunda napalım

Ben geçmişi okuyorum kızlarrr ancak yazılanalra cevap yazabiliyorum... Zaten şimdide avrupa yakası başlayacak... Onu izleyeceğim... Bugün yine çok yorulmuşum gezerkenn :teytey:

hımm evet geçmişde oku oku bitmiyor ki başlayınca Allah kolaylık versin sana iyi dinlenmeler canım ve iyi seyirler canıma.s.

Delikızz ördüklerin çok güzell olmuşlar.. Bebişin iyi günlerde kullansın inşallahh

Canım yarın bize güzell haberler vereceksin inşallahh

hımm evet geçmişde oku oku bitmiyor ki başlayınca Allah kolaylık versin sana iyi dinlenmeler canım ve iyi seyirler canıma.s.

Saoll valla zor oluyor canım.. Ama bitti... Yarına kalmasın ki okumak laf yetiştirebileyim kızlara.... :teytey::dance:

göstermiyormu seninki cinsiyetini

en son gittiğimizde yüz üstü yatmış uyyordu dr uyandırmak için uğraştı göbüşüm acıdı ama bizimki uyanmamak için direndi tazcık sağ döner gibi oldu dr belki bi ihtimal erkek olabilir dedi hatta muayneden önce çikolata yedim çok hareketlendiriyormuş bebişleri ama bizimkine oda fayda etmede hem inatçı hem uykucu napalım 20 haftada ayrıntılı ultrasyonu 16 nisanda dr kesin belli olur ozaman dedi bütün iç organları incelenecekmiş inş herşey herkes için iyi olura.s.

Kızlar hurma yemeyinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

O doğumu kolaylaştırıyor bizim şuanda ihtiyacımız olan birşey değillllllllll

Rahmin kasılmasını ve doğumu kolaylaştırıyor bizim için değil oooooooooo

maydonoz içinde aynı şey geçerli şimdi yenmemesi gerekiyor

gülsüm bende en çok ekşi yiyordum yada acı ama dr dedi çikolata yediğin zaman vevk çok hareketleniyormuş

mommy canımm eşinlee çok yakışıyorsunuz tatlım allah mutlulugunuzu daim etsinn. allah ayırmasın canımcımm.

kızlarr çok dogruu tatlı birşeyler yiyincee maşallah bir hareketeniyorlarkii sormayınn. benim bebişte en son dra gittigimde 16 haftaydaydım girmeden şeker yedimm maşallah çok güzel hareket ediyorduu. ya birde birşey dikkatimi çekti bugün bu aşagıdaki takvimlerimizde bir tuhaflık mı oluyor nee anlamadım.

aslı benim bebiş hareketlenmiyor tatlıda bide takvimlerde değişiklikmi oluyor farketmedim

arkadaşlar hepinize iyi geceler diliyorum kendinize ve bebişlerinize iyi bakın a.s.

teşekkürler arkadaşlar...18 hafta 5 günlük hamileyim...inşallah 5 eylülde bir kızım olacak :) ben de sizin alttaki baby takviminizden istiyorum nasıl yapacağım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…