2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Cansuu Maşallah Canimm Suan En önde Sen Gidiyon Yani Bebek Haziligi Olarakk Herşeyi Aliyon Valla Imreniyom Sana Ya Nasil Böyle Olabilion Kiiiiiiii.............
Ben Tam Bişey Beyeniyom Alayim Diyom Aklima Kötü şeyler Geliyo ( Allah Göstermesin) Heme Elimi Geri çekiyom....
Kizlarrrrrrr 16 Haftaliklarrrrrr Göbeğinizin 10 - 15 Cm Asagisinda Hafif şişlik Var Mi Hissediyormusunuz Yani.

1-PAPATYAM-Hicran- 17/01/1975
2-Asliii - Aslı 13/08/1976
3-gundogdus - selma - 1977
4-Şebek - Nevruz - 11/06/1978
5-mehtapelif- Elif 1978
6-wiski - Ebru - 1979
7-iletişim - naime 22/09/1980
8-Bride - Seda- 1980
9-güldenm - gülden- 1980
10-sel-inn-mehtap- 1980
11-alin-emel-10.03. 1981
12-Dream81 - Gülşah - 1981
13-Mommy--Gül--- 1981
14-2861: Hatice/ 25.04.1981
15-Küçük balık-Beril- 11.11.1982
16-hilarya - Cansu - 02/02/1982
17-amonra -Kübra- 1982
18-Kıvılcımm - Nilay - 1982
19-Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
20-öznur83-Öznur 1983
21-Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985
22-glsm32- gülsüm- 09,11,1987
23-aişe-ayşe- 15.10.1988
24-Minnik Anniş- Merve
25-Gamzeli- Kübra
26-Yeni Yaşam - Esra/ 06.12.1981
27-ariazoni - Elif
28-seren - Seren
29-Rabiyasin-rabia
30-mujdes-Müjde- 16.01.1983
31-sweet curse-Halime/ 1981
32-Mavili-Emel- 07.10.1981
33-Angelay - Özlem

ekledim özlemcimmmmmmmm.......
ay kızlar zamanla ayrılacagızz valla ay ben özlerim sizi yaaaaaaaa (((((((((( ben temmuz 20 gibi aranızdan ayrılıyommmmmm evde pc yok bu yüzden sizi çokkkkkk özlerim ben yaaaaaaaa işte yok çalışmayacagım yaaaaa offfff offffffffff

canım aklıma hiç o kötü düşünceleri getirmiyorum... Biliyorum ki bana onu veren Rabbim koruyacaktır.... Hakkımda hayırlısını versin Allah hep böyle dua ediyorum...

Beğendiğim ve indirimden gayet uygun fiyata alacaklarımı hiç düşünmeden alıyorum...

Çünkü temmuz ağustos gibi iyice ağırlaşacağım..Sıcaklar da bastıracak... şimdiki gibi fıldır fıldır gezemeyeceğim alışveriş de...
Ben 14. haftadan beri rahmimi hissediyorum... Önceleri kasıklarımın hemen üstündeydi..Şimdi günden güne yukarı kayıyor...
Ama hareketlerini daha hissetmiyorum... Doktorum da acele etme hissetmek için 20.hafta civarı hissedersin dedi...
Allah hepimizin bebişlerini korusun olmayanlara da tez zamanda versin inşallahhh

Canımm inşşş bebişin bugün gösterecek annecine kız mı erkek mi?

olmaaaaaaaaaaaaaaz sen olmazsan olmaz ,,doğuma kadar konuşucaz olmaz valla söyle eşine formül bulsun sanaaaa

canımm büyük korku yaşamışsın ama Allaha şükür iyisiniz işte..
vee oğluşunuda görmüş olmuşsunn:)))
çok sevindim canımmm
Allahım sağlıkla tamamına erdirsin iyişallahhh

sağol canım.inşallah hepimizinkini hayırlısıyla tamamına erdirsin allahım.

Slm.kızlar valla bende temizlik yaptım biraz çok yoruldum ama sanki bişey yapmamışım gibi geliyo şu halde temizlik yapıncada korkuyo insan yerimdede duramıyorum işte,emelcim benim şu aralar biraz çarpıntım var hele sabah epeyce bi oldu ama şuanda yok,hamişlikte herşey oluyo yeterki bebişler sağlıklı olsun,benimde haftaya kontrolüm kısmetse sonrada 3 lü testim olcak çok telaşlıyım ya inşallah iyi çıkar herşey...

Evet canım şişlik var.Ama henüz hareket yok.Dediğine katılıyorum bende alamıyorum aklıma kötü şeyler gelıyor.

sağol canım.dr.umda söyledi zaten senden çok rica ediyorum bol bol su tüket lütfen diye.ben pek fazla su içemiyorum da.

içini ferah tut canım.. Herşey güzel çıkacak allah ın izniyle....

Hayırlısı olsun canım.... bir erkek daha eklendi listemize... :teytey:

Bu arada fena korkutmuş oğlun seni... Aman maşallah bişi çıkmamış.. Allah nazarlardan saklasın hepimizi..

sağol canım.2008'in erkek yılı olduğunu duymuştum.doğruynuş demek ki.amin canım.allah onları bize bağışlasın hayırlısıyla.

MERHABA kızlar çok yoğundum bugün katılamadım aranıza ( ben akşam çok kötü rüya gördüm hatta kabus. bebişimle ilgili okadar etkilendimki uyandığımda ağlıyordum belki bi yarımsaatte duramadım ağladım.sanırım psikolojik kaybetme korkusundan. allah korusun allah sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersin bize inş.

öznur korkma canım valla dün akşam duş aldım bi yasin okudumm gece çok güzel uyudum allahıa şükürler olsun...............
ebruu canımm tama kızz doğuma girerken dizüstü pc bulacam sana dk dk anlatacam canım.....
şaka bi yana gerçekten temmuz 20 gibi ayrılacam allahtan bi mani gelmezse belki inr cafe girer size yazarım ....... ama isterdeseniz tel nolarımızı veririz birbirimize telde görüşürüz.......

Ağlama sakınnn üzme kendını bende garıp garip rüyalar görüyorum.Korkma dua et sadece.Allah hayırlısını versin herkeze.

cansu valla beni gaza yetirecekk biri lazımmm sekil A yani SENNNNNNNNN
kız bakalım artık denk gelirse alırım yoksa temmuzda alırım allah izin ederse.

ben ararım ayşenur seni merak etme yalnız bırakmam gitme internet kafelere hamiş hamiiiiiiiiiiiiiiiiiş

cansu valla beni gaza yetirecekk biri lazımmm sekil A yani SENNNNNNNNN
kız bakalım artık denk gelirse alırım yoksa temmuzda alırım allah izin ederse.

Canım biz ailecek böyleyiz... Kötüyü aklımıza getirmeyiz..
Bir de böyle düşünüyorum... Allah bana öyle bir acı yaşamayı yazdıysa ne isyan edebilirim ne de bu durumu engelleyebilirim... Sadece Allah ıma hakkımda hayırlısını ver diye dua ediyorum...
Annem de şimdiden alışveriş yapıyor. Kayınvalidem de , eşim de , Hatta babama kalsa şimdiden yatağını pusetini alacak... O yüzden hiç kötü şeyleri düşünmüyorum..Alnımıza ne yazıldıysa onu yaşayacağız.. Başka da çaremiz yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…