2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yaa hani 3 lü 4 lü zıbın takımları oluyoo yaa uygun fiyatlara öyle bişeyler arıyommmmmmm..
çorap falan işte ama hiç denk gelmiyooooooo

:teytey: merhaba guzel hamişlerrr nasılsınız bakım
cok ozledım sızlerı yaa
hastaydım bıraz usutmusum nedense o yuzden evde yatıyordum demın egeldım işe
bıraz dıkkat etmek gerek havalardan dıkkat edemedıkkı anacımm:çok üzgünüm:
ee sizler napıyorsunuz bakım

cok ozledım sızlerı yaa

çok geçmiş olsun canım kendine dikkat et bol bol vitamin al a.s.ben bu hafta pek bir şansızım cmtesi evde elimi yaktım ,dünde yolda düştüm ne oluyor bana anlamıyorum yani nekadar dikkat etsekte birşeyler oluyor

sorun değill canımmmmmmmmmm

öznur dikkat et yaaaaaa ana nasıl düştün canım yaaaaaaa allahım korusun annişleri

cok ozledım sızlerı yaa

Geçimş olsun canım.. Dün ben öyleydim... Aman dikkatli ol...
Kızlar bir de hamişken öyle herkesle tokalaşmayın.. öpüşmeyin... Ortalık grip mikrobu dolu... Bizlerin çok dikkatli olmamız lazım...

çok geçmiş olsun canım kendine dikkat et bol bol vitamin al a.s.ben bu hafta pek bir şansızım cmtesi evde elimi yaktım ,dünde yolda düştüm ne oluyor bana anlamıyorum yani nekadar dikkat etsekte birşeyler oluyor

Canım hamilelikle birlikte sakarlık da da belirgin bir artış olurmuş... Çok dikkatli olmak lazım... Hele ki bastığımız yere çok dikkat etmeliyiz...
Allah korusun bebişlerimizi....

sorun değill canımmmmmmmmmm

öznur dikkat et yaaaaaa ana nasıl düştün canım yaaaaaaa allahım korusun annişleri

hani sakınan göze çöp batar derler ya okadarda ağır yürüyorum dışarda. karda düşmedim de bu havalarda biraz başım döndü sanırım tansiyondan çok ciddi değil karnımın üstüne düşmeyeyim diye dizlerime ağırlık verdim dizlerim acıyor :KK43:( ne diyeyim allah beterinden korusun hepimizi :nazar: ama çok korktum meleğime birşey olacak diye

ahanda serencikkkkkkkkkk geldiiiiiiiiiiiiiii
h.g canımmm valla bende sizi soruyodummmmm

yaaafffrıımmmmm canummmmmmmm uuujjjjbuuulllduukkkkkkk
anacım sissis olmii yawwww sıkıntıdan patladım efteee ama artıkın burdayımm:teytey:

öznurum sanada gecmıs olsun bacım aman dıkkat et kısss
yaww bıze nasar degıyo valla bak solım hele bana cok degıyo kımın degdırdıgınıde coooook ii bılıyorum:dilcikar: etrafta kıskanc fesat ınsalar cok anacımm aman dıkat edın valla

cansununda dedıgı gıbı ole opusup cok koklasmayın gercı ben ole yaptıgım halde adımız havalı gelıne cıktı:dance::roflol:

boşver serencim samimi olursun yılışık derler. uzak durursun havalı olursun milletin dediğine kulak asmamak en iyisi ama nazar olduk galiba ::))) sakarlığın hamilelikte arttığı kesin

boşver serencim samimi olursun yılışık derler. uzak durursun havalı olursun milletin dediğine kulak asmamak en iyisi ama nazar olduk galiba ::))) sakarlığın hamilelikte arttığı kesin

evet cnm haklısın valla banada cok nazar degıyo zaten uzerımızde cok goz verdı iicene arttı nedense herkes 9 aylık nesı kıskanılıyo anlamıyorum valla bız hamıle olduk dıye sıkayet eden cok amaannn dedıgın gıbı kulak asmıcaksın bosuna sınırlerını yıpratmaya degmez ,
a.s.

ayy buarada cok sukur 4. aya gecmıs benım bebegımmmm oleeyyyyyyy:teytey:
takvımde 4. aydayım oh beeeee:dance:

öznur canım temmuz 20 gibi 8 haftalık izin başalatacam izin bitip parayı alıncada işten ayrılacam canım ama dediğim gibi telefonda görüşürüz tabi isteyenlerle canımmmm.. ben veririm siz numaramı okiş......

kızlarrrrrrrr 3 ay sonra aranızdan ayrılacammmmmmmmmmmm

:1shok:senağlama ayşeemmmm gercektenmiii gidiyosunnn e nolucak pekı 1 sene calısmıcam demıstın seı artık goremıcekmıyız gercı bende 1 eylulde cıkıyorum senağlama
offffffffffffffffff cokta alısmıstık yaaa benımde evde b.sayar yok :çok üzgünüm: bu gıdısle eve ınternet aldırıcam halbukı yıne yazıssak ne ii olurdu kızlar cocuklarımız buyudukce onları anlatırdık sonra aglayınca ne oluyo dıye sorardık bırbırımıze cogumuz ılk anne olucaz cunku offfff duygulandım valla sımdı yaaasenağlama

SANIRIM EVLERE BİLGİSAYAR ŞART :)) telf numarana muhakkak ver ayşecim ben çok görüşmek isterim

X