2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bende haziran temmuz gibi gitmeyi düşünüyorum önce gidersen fikir verirsin banadaa.s.ben önce gidersem güzel şeyler bulursam söylerin sana :teytey:

bende haziran temmuz gibi gitmeyi düşünüyorum önce gidersen fikir verirsin banadaa.s.ben önce gidersem güzel şeyler bulursam söylerin sana :teytey:

tabi ki canım.. Zaten böyle her aldığımın resmini ekliyorum ki fiyatlar hakkında az çok herkesin fikri olsun.. Çok paralar harcamayalım giysilere... Hemencik büyüyorlarmış bebişler 2 ya da 3 kez giydirebiliyormuşuz aldıklarımızı.... En önemlisi ekonomik davranmak... Ben geleceğine yatırımı daha gerekli görüyorum.. Şimdiden biz banka da hesap açıcaz... anneannesi dedesi ve babannesi ellerine para geçtikçe ( hepsi emekli her ay :teytey:) hesaba yatırıcaz...

kıslaaarrrr herkese merhaba..

hilarya bebişin kıyafetleri çok güzelmiş gerçekten bayıldım..iyi günlerde sağlıkla kullanır inşallah..

ayşecim rüyayı hep hayra yor derler neye yorarsan öyle çıkarmış.hoşuna gitmeyen bi rüya görüğünde hayırdır inşallah de geç üstünde fazla durmamak lazım..bizde öyle diyelim hayırdır inşallah hayırlara çıkar inşallah...

çok iyi fikir canım birde bebişlermiz için açılan hesaplar varmış eltimde oğluna açtırmış banka meblağ azda olsa çalıştırıyormuş ayrıntılarını iyi bilmiyorum ama böyle söylemişti
çok önce konuşmuştuk

Kızlarr
Çok uykum geldi.... Biraz dinleneyimm.. akşam üstü yine buradayım...

ayşenur ben her gece neler neler görüyorum bilsen ,sanıırım hamilelikle de ilgili sakın kafana takma her gece birini öldürüyorum ya da birileri beni öldürüyorr kabus kabus üstüne yani internetten bakıp yorumlara canını sıkma onlar normal zamanlar içinnn hamişlikte geçerli değiiiiiiiiiiil
cansuu iyi günlerde kullanır bora inşallaaahh

kızlar slm herkese
ben bişey sormak istiyorum
ilk günlerdeki mide bulantılarım geçti ama son bir haftadır
farklı bir bulantı var yemek yemeye başladığım zaman midem bulanmaya başlıyor
önceden midem bulanmasın diye az yerdim sık yerdim şimdi yiyemiyorum hiç
herkes çok zayıfsın diyor cuma dktr gidicem sorucam ama kafama takılıyor şu yazıflık göbeğimde çok az var. Üç kilo almışım normal aslında ama (

hilaryacım çok tatlı bebişinin cicileri
iyi günlerde kullanın iyişallahhh
bende gidip birsürü şey almak istiyorum ama ankara çok pahalı
mecburen mağazalardan yani markalı olanlardan alıcaz artık,teyzesi başladı çooktann,chicco dan almış birsürüüü ama bana vermiyor:))

Of Kizlar Artikk çalişmak Istemiyom Yaaaa Yoruldum Artikk Ama Bi Yandanda Sik Dişi Aysenur 2,5 Ayin Kaldii Sabret Diyom Allahimm Sabir Versnnnnnnn...........tüm Calişanlara.

ya kızlar ben niye sizin ğibi orda ismim görünmüyo bu siteyi yeni kullanıyorum tam bana yardımcı olursanız sevinirim valla sinir oldum kendime

Selam arkadaşlar, 2 haftadır yoktum aranızda bayağı gelişmeler yazışmalar olmuş yetişemiyorum valla, eşim şehir dışında iş seyahatindeydi bende rapor almıştım annemin yanına gittim dinlendim bi güzel ama işe başladık mecbur 3 ay daha idare edecez artık, bakıyorum cinsiyetler belli olmaya başlamış ne güzel inşallah herkesin bebeği sağlıkla dünyaya gelir, ben bu hafta sonu dr. gidecem o zaman öğrenirim inşallah

Selam kızlar,allah muhabbetinizi arttırsıın...
Cansucum,güle güle,sağlıklı günlerde giydir bebeğine aldıklarını,hepimiz öyle olalım inşallah...Sanırım herkes haziran sonu gibi doğum iznine ayrılıyor dimii?Ben doğum öncesi izin kullanmicam zaten temmuz-ağustos dönemi biz öğretmenlere tatil,tüm izinimi doğum sonrasına ekleticem,böylece seneye ilk dönem çalışmayıp bebeğime bakacağım inşallah...Bebişim tam vaktinde geliyor yani anneciğine...

aşkolsun ben de kendimi eklemiştim ama o listeyi almamışsınız ya da beni silmişsiniz küstüüm..:dilcikar:

Mommy--Gül---1981

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…