2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşecim iyi günnlerde kullansın bebişin ya da kızın diyelim artıkkk
hicran sana da merhabaaa umarım iyisindirr görüşmeyeli
ben dde yarın akşam gidiyorum doktora kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :))) çok heyecanlıyımmmm

mrb ben yeni üye oldum sizi takib ediyordum üye değildim bende 4 aylık hamişim eylül 23 ünde dogurucam işallah benide eklermisiniz kızlar birde ben kullanmasını tam bilmiyom ayları gösteren resmi nasıl eklicez şimdiden teşekkür ederim hepinize

http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php
yıukarıda adrese gir doğum yapacağın tarihi ordaki takvime işle kutucuk var iki tane ya onun altında hemen kaç haftalık olduğun yazacak sağ tarafta get my ticker diyor oraya tıkla 3 tane alt alta kutular ve içinde url adres var hamile kadın resmi çıkarsa altındaki yes yazan yeri tıkla üye olmadığında devam edebilmen için sonra ortadaki kutucukta http den itibaren kopyala sol üstte kontrol panelini tıkla altta panel bilgilerinizi düzenleyini tıkla kilo çizelgesi var en altta o boş kutucuğa yapıştır kaydet
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev266pr___.png senin 23 eylüle göre yaptım ben şimdi bunu kopyalayıp yapıştırabilirsin

arkadaşlar size bir tavsiye doğum yapanlar bölümünü takip edin gerçekten çok işinize yarayacak bilgiler var sorular hamişlikten sonrası için çok önemli ... :)

PAPATYAM-Hicran-17/01/1975
Asliii - Aslı 13/08/1976
gundogdus - selma - 1977
Şebek - Nevruz - 11/06/1978
mehtapelif- Elif 1978
wiski - Ebru - 1979
iletişim - naime 22/09/1980
Bride - Seda-1980
güldenm - gülden-1980
sel-inn-mehtap-1980
alin-emel-10.03.1981
Dream81 - Gülşah - 1981
Küçük balık-Beril-11.11.1982
hilarya - Cansu - 02/02/1982
amonra -Kübra- 1982
Kıvılcımm - Nilay - 1982
Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
öznur83-Öznur 1983
Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985
glsm32- gülsüm- 09,11,1987
aişe-ayşe-15.10.88

Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Yeni Yaşam - Esra
ariazoni - Elif
seren - Seren
Rabiyasin-rabia

Tamaaaam herkesi ekledim...

Günaydın arkadaşlar benide ekleyebilirmisin
2861: Hatice/25.04.1981
teşekkürler

papatyam banada yardım edermisin? imza hususunda bende alta eklemek istiyorum bir tane kızım için diğeri cinsiyetini henüz bilmediğim küçüğüm için.
sen hazırla ben kopilerim :KK70:

Son düzenleme:
PAPATYAM-Hicran-17/01/1975
Asliii - Aslı 13/08/1976
gundogdus - selma - 1977
Şebek - Nevruz - 11/06/1978
mehtapelif- Elif 1978
wiski - Ebru - 1979
iletişim - naime 22/09/1980
Bride - Seda-1980
güldenm - gülden-1980
sel-inn-mehtap-1980
alin-emel-10.03.1981
2861-Hatice/25.04.1981
Dream81 - Gülşah - 1981
Küçük balık-Beril-11.11.1982
hilarya - Cansu - 02/02/1982
amonra -Kübra- 1982
Kıvılcımm - Nilay - 1982
Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
öznur83-Öznur 1983
Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985
glsm32- gülsüm- 09,11,1987
aişe-ayşe-15.10.88

Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Yeni Yaşam - Esra
ariazoni - Elif
seren - Seren
Rabiyasin-rabia

Papatyam yapıyordu aslında bu işi... papatyacım bugün yeni eklenenler ver hepsini ekledim al sen burdan devam et canımcım...

teşekkür ederim valla arkadaşlar beni zaten eşim üye yaptığı için daha beceremiyom ben 29 yaşında 14 senelik evli 12 yaşında oğlum var 29 ağustosta 3 aylık bebeğim karnımda öldü 4 ay sonra takvim yöntemiyle hamile kaldım şimdide 16 haftayı bitirip 17 giricem bebişim iyi çok oynuyo benim yüzde 70 erkek dedi ama 17 nisanda üçlü testim var yine bakacak ozaman kesin öğreniriz dedi bu arada çok kilo almışım bir ayda 4kilo alıyorum dr kızdı tabi haliyle biraz uzun oldu ama kendimi tanıtayım diye

guzel eylul annıslerı masallah herkes ıyı ..kucuk balık sana gecmıs olsun..çok dıkkat edın kızlar cok kotu bır grıp salgını var ortalarda bır haftadır oglum ateslıydı senağlama sımdı annem yatıyor çok agır grıp ınsallah ben ve bebegıme gecmez :emir_bebek: :1no2: portakal sularına baslayın kızlar..:içelim:

Tünaydınnn güzell Hamişlerrr
yorgunumm bugün çokkkk.... Dün bursa dan döndük... Ama yağmur çok fazla olduğu için biraz uzun sürdü yolculuk... en fazla 3 satte evde olurduk dün 4.5saatte ancak geldik..

Bebişlerinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar Tebriklerrrr Allah kucağımıza aldığımız günü de göstersin inşş

Yeni üye olan arkadaşlarr Hoşgeldiniz...

Bende bebişime yeni bişiler aldım:teytey: Az sonra resimleri ekleyeceğimm

KIZLAR YAAAAA ÇOK KARIŞI Bİ RÜYA GÖRDÜMM ...... ANLATAYIM BAKIN.. ŞİMDİ BİZ ESKİ MAHALLEMİZDE OLUYOZZ KAYNANAM KENDİ AİLEM HERKES OLUYOO YATAKTADA HASTA BİRİ OLUYO ÖLDÜ ÖLECEK O DERECE YANİ..... SONRA İŞTE BİŞEY OLUYOOO BÖYLE SAKLI BİŞEY OLUYOO SONRA ONU ALMAK İÇİN AB-NAHTAR GEREKİYOO YATAKTA YATAN HASTA KİŞİ VERİYO O ANAHTARI . NESE SONRA BEN BALKONA ÇIKIYOM 2 TANE BARDAK OLUYO ONLARI ALIRKEN ELİMDEN DÜŞÜYOMU NE OLUYO KIRILIYO....... TABİ BEN ÇOK AĞLIYOMM.... İNTENETTEN BAKTIMDA BARDAK KIRMASI O EVDEN BİRİNİN ÖLMESİYMİŞ... ALLAH KORUSUN YAAAAAAA....... CANIM ÇOK SIKKIN....... ACEBA EŞİMİN DEDESİMİ ÖLCEK YADA BAŞAKA BİŞEY Mİ YAAA AKLIMA KÖTÜ ŞEYLER GETİRMEK İSTEMİYOM YAAAAAAAA

KIZLAR YAAAAA ÇOK KARIŞI Bİ RÜYA GÖRDÜMM ...... ANLATAYIM BAKIN.. ŞİMDİ BİZ ESKİ MAHALLEMİZDE OLUYOZZ KAYNANAM KENDİ AİLEM HERKES OLUYOO YATAKTADA HASTA BİRİ OLUYO ÖLDÜ ÖLECEK O DERECE YANİ..... SONRA İŞTE BİŞEY OLUYOOO BÖYLE SAKLI BİŞEY OLUYOO SONRA ONU ALMAK İÇİN AB-NAHTAR GEREKİYOO YATAKTA YATAN HASTA KİŞİ VERİYO O ANAHTARI . NESE SONRA BEN BALKONA ÇIKIYOM 2 TANE BARDAK OLUYO ONLARI ALIRKEN ELİMDEN DÜŞÜYOMU NE OLUYO KIRILIYO....... TABİ BEN ÇOK AĞLIYOMM.... İNTENETTEN BAKTIMDA BARDAK KIRMASI O EVDEN BİRİNİN ÖLMESİYMİŞ... ALLAH KORUSUN YAAAAAAA....... CANIM ÇOK SIKKIN....... ACEBA EŞİMİN DEDESİMİ ÖLCEK YADA BAŞAKA BİŞEY Mİ YAAA AKLIMA KÖTÜ ŞEYLER GETİRMEK İSTEMİYOM YAAAAAAAA

ayşecim kapılma o yorumlara bende hep görüp internetten bakarım çıkmaz aklına getirme kötü şeyler tamam mı canım

hilarya hosgeldın canım..ayse hayır olsun canım .ya sen hayıra yor hayırlı cıksın..cok karısık bır ruya ,belkıde dun yoruldun bıraz ondan gormusundur evham yapma ..

Body leri yine mothercare den indirimli aldım.. Çok da uyguna geliyor böyle... Hatta bu sefer altı body e 20 ytl verdim..Pazardan da ucuz oldu ve kullananlardan da kaliteli ürünler olduğunu duyduğumdan çok mutluyum.. Az para ile güzel kullanışşlı ürünler almış olduğuma

Bunu da caddedeki bir mağazadan 6ytl ye aldım

Son düzenleme:
hılarya hepsı cok guzel fakat en son kapsonlu olan hem cok şık hemde cok ucuz geldı bana ..ıyı gunlerde kullansın

çok güzeller canım ya allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inş.çokta uygun almışsın.eminönü tarafını gezme fırsatın oldumu ordada 12 li paket halinde 10 ytl satıyorlarmış kaliteli diyorlar ama ben görmedim işten fırsat bulup gidemedim henüz ::KK43:(

çok güzeller canım ya allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inş.çokta uygun almışsın.eminönü tarafını gezme fırsatın oldumu ordada 12 li paket halinde 10 ytl satıyorlarmış kaliteli diyorlar ama ben görmedim işten fırsat bulup gidemedim henüz ::KK43:(

eminönünde havuzlu hana falan baktım ama giysilere pek fazla bakmadım.. Şimdilik böyle iki üç parça şeklinde fiyatını da çok uygun bulduklarımı alıyorum.. Haziran temmuz gibi de tüm eksikleri tamamlamayı düşünüyorum... O zamanlarda eminönünü gezip incelemeyi düşünüyorum..

kızlar aklıma gelmısken ben ıkıncı hamılelıgımı yasayan bır anne olarak sıze tavsıyem sımdıden dıs kasıyıcısı ,yurutec,bıberon sıselerı ,yok ılk adım patıgı falan bunu gıbı vs....sımdıden almayın .ben ılk oglumda hamıle kalınca herseye ozenıp almıstım ..sonra aylarca onları bır yere kaldırmak zorunda kaldım .bırde ısın kotusu lazım olduklarında daha yenılerı cıkmıstı keske onceden almasaydım dedım ..sımdıkı bebegıme sadece lazım olanları alıcam dıgerlerını zamanı gelınce alırım ..aklınızda bulunsun

X