2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

merhaba arkadaşlar

bende eylülde anne olacağımı umuyordum bi kaç yazı da yazmıştım buraya bununla ilgili ama neyazıkki olmadı geçen hafta çarşamba günü düşük yaptım
:KK43:( tahmin ettiğiniz üzre üzgünüm ama hep hayırlısı olsun die dua etmiştim en başından beri demekki hayırlısı böleymiş die avunuyorum burdan bütün bebek bekleyen annelere sağlıklı günler diliyorum

Arkadaşım gerçekten çok üzüldüm..
İnşallah en kısa zamanda yeniden sağlıklı bir bebişe sahip olacaksın.. Her zaman benimde dualarım hakkımda hayırlısı olsun diye.. Doğa sağlıksız olanı yaşatmıyor..Yarın öbür gün daha kötü sonuçlar çıkmasın diye.. Allah ın takdiri... Önemli olan senin ve eşinin sağlıklı olmanız inşallah en kısa zamanda yeniden hamiş olacaksın..
Sabır diliyorum canım...

merhaba arkadaşım bende çok üzüldüm:KK43:( inş allah en yakın zamanda hayırlısıyla tekrar bebiş sahibi olursun bende kötü şeyler yaşadım bundan öncekinde hep dua ettim hayırlısı diye drum sağlıklı bebek düşmez dedi bende kendimi böyle avuttum canım allah herkese hayırlısını versin ...

teşekkürederim çok saolun iyi dilekleriniz için amin herkese sağlıklı hayırlısı bebekler nasip etsin Allah

Arkadaşım gerçekten çok üzüldüm..
İnşallah en kısa zamanda yeniden sağlıklı bir bebişe sahip olacaksın.. Her zaman benimde dualarım hakkımda hayırlısı olsun diye.. Doğa sağlıksız olanı yaşatmıyor..Yarın öbür gün daha kötü sonuçlar çıkmasın diye.. Allah ın takdiri... Önemli olan senin ve eşinin sağlıklı olmanız inşallah en kısa zamanda yeniden hamiş olacaksın..
Sabır diliyorum canım...

teşekkürediyorum sanada canım insan böle paylaştıkça sanki destek alıyo atlatması kolaylaşıyo gibi inşallah sizin bebekleriniz sağ salim doğar ve kucağınıza alırsınız böle olmasını yürekten diliyorum

Yıldızcım gecmiş olsun canım,üzüldüm senin adına.Allahtan hayırlısı.

Bende allah nasib ederse eğer eylülde anne olacağım.
Herkese hayırlı ve sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyorum.

merhaba arkadaşlar

bende eylülde anne olacağımı umuyordum bi kaç yazı da yazmıştım buraya bununla ilgili ama neyazıkki olmadı geçen hafta çarşamba günü düşük yaptım
:KK43:( tahmin ettiğiniz üzre üzgünüm ama hep hayırlısı olsun die dua etmiştim en başından beri demekki hayırlısı böleymiş die avunuyorum burdan bütün bebek bekleyen annelere sağlıklı günler diliyorum

canımmm yaaaa çoook geçmişolsun üzüldümmm yawwww ama allah sağlık sıhhat versin yine olur bebişin sağlıcaklada kucağına alırsın inşalllah üzme kendini dicem ama kolay değil anlıyorum seni benim başıma 3 defa geldi aynı şeyyy rabbim hepimizin bebişlerini bağışlasın inşallahhh

bu arada arkadaşlar ben crinone jel kullanıyordum son kontrolümde doktorum 1 paket verdi ve bu son dedi 2 tanem kaldı sonra bırakıyorummm umarım bebişim sağlıkla büyümeye devam eder ilaçları alırkende bırakırkende korkuyorum yaaa sankiiiii işe yarayan lacı brakıyomuşum gibi geliyor mantıksız belki ama kendime hakim olamıyorumm bide doktorum önce 2 hafta daha kullan dedi sonra yok yok 1 paket sonra bırak deyip 1 paket yazınca kafam ona takıldı ayy ben bir paket dahamı kullansam doktoruma sölemeden napsam yawww kullananınız varmı nezamana kadar kullandınız söleyebilirmisiniz

Yarın sabah randevum var ve çok korkuyorum. Daha önce gittiğim doktor içimi rahatlatmadı. Bu sefer tam bir kontrolden geçeceğimi ve artık belirsizlikten kurtulacağımı umuyorum. Hamileliğimde bir problem var gibi geliyor. Daha öncekiler böyle değildi. Hiç bu kadar rahatsız hissetmemiştim kendimi.Daha ikinci ay ve ben belimin ağrısından doğrulamıyorum. Çok gerginim yaa. Moralim bozuk:KK43:(

Yarın sabah randevum var ve çok korkuyorum. Daha önce gittiğim doktor içimi rahatlatmadı. Bu sefer tam bir kontrolden geçeceğimi ve artık belirsizlikten kurtulacağımı umuyorum. Hamileliğimde bir problem var gibi geliyor. Daha öncekiler böyle değildi. Hiç bu kadar rahatsız hissetmemiştim kendimi.Daha ikinci ay ve ben belimin ağrısından doğrulamıyorum. Çok gerginim yaa. Moralim bozuk:KK43:([/QU

canım moralini yüksek tutmaya çalış ve bi dr git bakalım önce bir sonuca bağlansın karamsar olmamaya çalış dua edelim hayırlısı olsun allah hayırlısını versin

İyi akşamlar arkadaşlar bugün nasılsınız?
Ben bugün 1 aydır yapmadığım birşeyi yaptım, gezmek için dışarı çıktım:)
Kadıköye gittim annemle buluştum.Biliyorsunuz ki benim hamileliğim riskli.Doktora sordum yorulmamak kaydıyla çıkabilirsin, bir süredir kanaman olmadı dedi.Bende ona güvenerek çıktım.Epeyce tedirgin oldum.Korktum burnumdan geldi hemen eve gitmek istedim :) Eve gelince de regl ağrısı gibi karnım ağrıdı.Daha evvelde sormuştum ama size de oluyormu arada ir böyle hafif regl ağrıları?

selam hanımlar burayı yeni gördüm bende 24 eylülde anne olucam eğer allah izin veririse bir aksilik olmazsa bu 2. gebeliğim bu aralar çok endişeliyim 4. haftadan bu yana çok bulantım ve kusmam olmuştu ama şimdi azaldı acaba bi terslik mi var diye düşünüyorum.

Yarın sabah randevum var ve çok korkuyorum. Daha önce gittiğim doktor içimi rahatlatmadı. Bu sefer tam bir kontrolden geçeceğimi ve artık belirsizlikten kurtulacağımı umuyorum. Hamileliğimde bir problem var gibi geliyor. Daha öncekiler böyle değildi. Hiç bu kadar rahatsız hissetmemiştim kendimi.Daha ikinci ay ve ben belimin ağrısından doğrulamıyorum. Çok gerginim yaa. Moralim bozuk:KK43:([/QU

canım moralini yüksek tutmaya çalış ve bi dr git bakalım önce bir sonuca bağlansın karamsar olmamaya çalış dua edelim hayırlısı olsun allah hayırlısını versin

Doktora gittim. Her şey normal görünüyor. Kalbi atıyor. 10 hafta 2 günlükmüş. Muhtemelen 17 eylül doğum tarihi ama sezaryen doğum yaptığım için daha önce, bu tarihe kalmazmış şimdiki. Bir takım tahliller verdi yarın kan vermeye gideceğim bunun için. Haftaya ayın 28 indede ikili testim var.

Herkese selamlar, bende Allah nasip ederse Eylülde anne olacağım inşallah,
Doktorun hesabına göre 28 eylül dedi benim ilk bebişim olacak,
Herkese sorunsuz hamilelikler diliyorum...

Doktora gittim. Her şey normal görünüyor. Kalbi atıyor. 10 hafta 2 günlükmüş. Muhtemelen 17 eylül doğum tarihi ama sezaryen doğum yaptığım için daha önce, bu tarihe kalmazmış şimdiki. Bir takım tahliller verdi yarın kan vermeye gideceğim bunun için. Haftaya ayın 28 indede ikili testim var.

çok sevindim bende kan tahlilleri yaptırdım yarın sonuçlarını alacağım benim ikili testim 15 martta hayırlısıyla şu testleride atlatsak

Ne olduklarını bilmiyoruym bu testlerin.Daha öncekilerde gerek duyulmamıştı. 30 u geçince yapılıyor sanırım. Minicik bir kalp gördüm, inatla atıyordu. Çok dirençli bir çocukmuş, ne olursa olsun beni terk etmedi. Demek ki Allah doğmasını emretmiş. Hayırlısı inşallah. Çok rahatladım. İşin tuhafı sinirlerim bozukken de ağlamak istiyordum, şimdi de öyleyim. Bunları yazarken gözlerim doluyor. İçimde güzel bir huzur var. Mercimek kadar bir kalp atıyor. Bu nasıl büyük bir mucizedir Allahım!

ya arkadaşlar yarın 10 cu haftaya giriyorum sizce doktora bu haftadamı gitsem çünkü tahlil geç çıkıyo zannedersem birde yapılan test ikili testmi bilenlere soruyorum ben 11ci haftayı bekliyordum doktora gitmek için

ya arkadaşlar yarın 10 cu haftaya giriyorum sizce doktora bu haftadamı gitsem çünkü tahlil geç çıkıyo zannedersem birde yapılan test ikili testmi bilenlere soruyorum ben 11ci haftayı bekliyordum doktora gitmek için

cnm tam sorunu anlamadım ama benim drum 15 günde bir kontrole çağrıyordu şimdi ayda bire çıkardı ikli testide 13.haftada yapacak 11 ile 14.hafta arasında yapıldığını söyledi inş yardımcı olmuştur

Merhaba arkadaşlar

Benim bulantı,kusmalarım ve baş dönmelerim bu hafta had safhaya çıktı.. Sadece bulantıyla geçiriyorum ne güzel derken şimdi sabah akşama çıkarmaya başladım.. En kötüsü de içime hiç birşey sinmiyor.. Bütün gün ne yesem diye düşünüyorum... Yoğurt , süt , bebe bisküvisi ve yumurta canım istemesede sadece bunlarla geçiştiriyorum.. Haftaya çarşamba dr a gideceğim.. İnşallah çok uzun sürmez böyle...

Allah hepimize sağlıklı bebişler versin....

bende yarın gidicem doktora kızlarr
11+2 olucaz iyişallah
meleğimi görürmüyüm sizce?büyümüştür dimi??
ikili testi yaparlarmı acaba?
ayyyyy hayırlısıyla güzel haberler alsak hepimiz
bugün geçmez bana artık...

Arkadaşlar bende aylardır siteye girememiştim,çünkü internet filan yoktu ama şimdi var ve sizlerden her konuda bilgi almak istiyorum.Bende 8 haftalık hamileyim 9 a giricez inşallah.Ben geçen hafta bebişimin kalp atışlarını duydum ve ağlamamak için kendimi zor tuttum.Bazen onunla konuşuyorum şuan beni duymasada onunla konuşmak bana iyi geliyor.Biliyorum ki kimse yanımda olmasada o hep benimle.Bu arada bundan önce 2düşüğüm olmuştu o nedenle doktorum progestan hap,crinone jel,clexane iğne,bebe aspirini ve folik asit verdi.Ne yapalım bebeğim için herşeye katlanıcam.Gelecek ay yine kontrolüm var o zaman ikili test yapılacakmış galiba.Allah inşallah hepimizin bebişlerinin sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin

X