2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

serencimmmmmmmmm canım bidenemm sağoll yaaa valla kızzz ben azcıkk dolaşam bakam neler var sana haber ederimm bakalım kız mı erkek mi ona görede bakıcam tabi ama fiyatları iyi gibi geldii şimdilik :roflol:

serenn sorma hayatımda hiç mayo giyinedim sürekli bikini giyindimm ee artıkk bebeğim için hamiş mayosu alırımm :roflol: komikk olacakk suu etekli olandan alırımm çatlak falan olursa :çok üzgünüm:

serencimmmmmmmmm canım bidenemm sağoll yaaa valla kızzz ben azcıkk dolaşam bakam neler var sana haber ederimm bakalım kız mı erkek mi ona görede bakıcam tabi ama fiyatları iyi gibi geldii şimdilik :roflol:

TMM CNM SEN DUSUN BAK GEZ KARAR VERINCE SOLE BEN ARASTIRIR SANA SOLERIM ZATEN DISARDAN GORUDUM KADARIYLA KALITELI BIR MAGAZA O DEKORA BU FIYATLAR GERCEKTEN UYGUN VALLA:teytey:

BUTARAFTAN BISEY ISTERSEN SOYLE VALLA BEN BILE KARGO YAPAR YOLLARIM CNM SANA YADA INSALLAH ANTALYAYA GELDIGIMDE KENDI ELLERIMLE GETIRIRIM:dance: AHHH AHH EVLENMEDEN ONCE NEREDEYSE HER SENE OTARAFTAYDIM YAZLARI AMA EVLENINCE OLMUYO İŞTE BABAM BOSUNA DEMEMIS NE GORUCEKSEN BABA EVINDE GORURSUN BELKI KOCA EVINDE GOREMEZSIN DIYE:çok üzgünüm: EŞİMDE BITANE ODA BENI COK GEZDIRIR SAOLSUN AMA BABA EVI BASKAYMIS VALLA:çok üzgünüm::1hug:

ay canımm inşallah gelirsinn kızz koca göbüşlerle denize girerizz :))))) tamam canım sağolasınn valla..

BENDE BIKINI ALACAKTIM AMA HAMILE KADININ BIKINI GIYMESI GUNAHMIS :uhm:KARNIMIZ GOZUKUCEKMIS O YUZDEN COCUK ICIN İİ DEGIL DIYORLAR:çok üzgünüm: BENDE O YUZDEN MAYO ALIM BARI DOGUMDAN SONRA BIKINILERIMI GIYERIM ARTIKIN:teytey:

Canım günahmıymış.. Bence büyüklere ayıp geldiği için günah diyorlardır...
Ben mayo hiç giymem çünkü göbeğim ıslak kalmasın..imkan varsa sudan çıknca bile hemen değiştir üstünü dedi.. Kuru olmalıymışız..Çok kolay idrar yolu enfeksiyonu kapabildiğimiz için.. Dr da öyle dedi... göbek kesinlikle ıslak kalmamalı.. Benim 6 tane kuzenim de hamileliklerinde hep bikini giydiler...

ana bi karar verin kızlarr malum antalya burası mayıs sonu gibi denize girmeye başlarızz bizzzzz etekli bikini alırım artık :))))))))))))

kızlar yarın öğlene görüşüzzzzz öptüm sizi ve yiğenlerimiiiiiiiii onlara ve kendini iyi bakınn haa bidee kocişlerinizede iyi bakınn kıskanmasınlar demiiii ::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))))

Canım günahmıymış.. Bence büyüklere ayıp geldiği için günah diyorlardır...
Ben mayo hiç giymem çünkü göbeğim ıslak kalmasın..imkan varsa sudan çıknca bile hemen değiştir üstünü dedi.. Kuru olmalıymışız..Çok kolay idrar yolu enfeksiyonu kapabildiğimiz için.. Dr da öyle dedi... göbek kesinlikle ıslak kalmamalı.. Benim 6 tane kuzenim de hamileliklerinde hep bikini giydiler...

NEBILIM KIS OLE DEDILER BENDE AYIP OLDUGU ICINMI DIYORSUNUZ DEDIM YOK COCUK ICIN İİ DEGIL DIYORLAR DEDILER AMAN NEBILEM HERKES BISEY DIYO AMA DEDIGIN GIBI ISLAK KALMASIN VUCUDUN BEN YANIMA YEDEK BILE ALMAYI DUSUNUYORUM CNMa.s.

kızlar yarın öğlene görüşüzzzzz öptüm sizi ve yiğenlerimiiiiiiiii onlara ve kendini iyi bakınn haa bidee kocişlerinizede iyi bakınn kıskanmasınlar demiiii ::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))))

CNM YRN SABAHTANMI GIDIYORSUN DOKTORA GELDIGINDE CINSIYETI BELLI OLUR INSALLAHTA SOYLERSIN BIZLERE OYY NEGUZEL BEBISINI GORECEKSIN YAA :teytey: OPTUM SENİ CNM KKENDINE DIKKAT ET
İİ AKŞAMLAR AYŞECİMMMMa.s.

ben resim koyamıyorum kızlar yardımcı olurmusunuz beşiğimizi gösterelim size :))

çıkmam lazım kızlar eşim geldi beni almaya. yarın bakarız hepinizi öpüyorummm

bence bikini günah sa mayoda günah.hem normal zamanda hemde hamilelikte mayonun zararlı olduğunu duymuştum inşallah bende eşimi ikna edebilirim.o bikini giymeme karşı kıskancız biraz .ama konu sağlık olunca ikna etme şansım yüksek yerimseniben

mavideniz canımm eylül anneleri olupta istda oturanlar henüz buluşamadıkk. inşllah bir gün buluşuruz.

ayşecimm bende bilmiyordumm fıstıkkım demekki varmışş.

kızlarr bende eve şimdi geldimm benim 3lü test sonuçları çıkmış herşey çok iyiymişşş allahıma çok şükürr. dra kontrole ne zaman gelelim dedim 1 ay sonra diyince ama dr bey zaten 3 hafta önce görüşmüştük dedimm o zaman 2 hafta sonra gel dedii ayy zatenn zaman hiç geçmiyorr bebişimi görmeyi çok istiyorumm. anneme diyorumm böyle böyle oldu sende çok abartıyorsunn bizim zamanımızda biz ayda birmi gidiyordukk dedi :1no2:

gözün aydın aslıcım inşallah sağlıcakla devam eder hamişlik

kıslar ben anne karnındaki bebeğin kalp atışlarını dinleyebileceğiniz aletlerden aldım ama duyamıyom daha ufak ondanmı acepppp

O aletle 4 aydan sora duyulur demişti benim kayınvaldem, eskiden ultrason yokken ebeler ve dr lar onu kullanırlarmış...

Bikini daha sağlıklı ama ben utanırım gibi geliyor heralde etekli mayo giyerim denize girer girmez çıkartırım burda bi forum vardı hamile mayolarının fotoğrafları vardı bulursam yollarım...

373630qa9.jpg

379247me3.jpg

381845on7.jpg

kıslar ben anne karnındaki bebeğin kalp atışlarını dinleyebileceğiniz aletlerden aldım ama duyamıyom daha ufak ondanmı acepppp

hicrancımmm merhabalarrr canımm nerden aldınn tatlımm banada söylee bende almak istiyorumm. yerimseniben

X