2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hicrancımmm merhabalarrr canımm nerden aldınn tatlımm banada söylee bende almak istiyorumm. yerimseniben

ben de almak istiyoruum...:1rolleyes:

kıslar ben anne karnındaki bebeğin kalp atışlarını dinleyebileceğiniz aletlerden aldım ama duyamıyom daha ufak ondanmı acepppp

Papatyam ne aletiymiş bu böyle canım?bilgilendirirsen sevinirim nerden alınır ve ne kadardır acabaaa?? Steteskop denilen alet mi bu?:uhm:

Bu arada mayolara bayıldım , normal mayolardan bile daha şık duruyorlar bence.

evt yaa mayolarr çok güzelmişş 2.nci mayoyu daha dogrusu bikini sanırımm ama çok güzelmişşş.

SELAM KIZLARRRRRRRR:nazar:ve tatlı bebiciklerimmm
Oyy özledim sizi yaa gece tuvalet nöbetimden dönüşte bile ne yazdılar acaba diye düşündüm durdum.yoktum bikaç gündür.. 80 sayfa filan okudum not aldım şimdi yazıyorum..
Ayşecim; işten ayrılma o zaman tazminatın yanar.doğum paranı al.sonrasında duruma bakarsın zaten 8-8 hafta yasal hakkın var izin kousunda.hatta dayanabilirsen geç çık izne bebişinle daha çok vakit geçir bence.ama işten çıkarılırsan tazminatını da alırsın benim öyle oldu tazminatımı da aldım süpper oldu bir de çok yoğun ve ağırdır benim işim.
ya kızlar normal doğuma eşinizi sokmayın soğur filan.. uzun süre cinsel açıdan yaklaşamıyolarmış sonra görüntü aklıılarına geliyormuş..:1no2:ne me lazım dimi..

müjdescim bazen ben de hissettim sanıyorum hatta şu an 15+5 im inşallah o günleride görcezzzz hep birlikte.

bride canım benimm yazını okurken gözyaşlarını tutamadım aynısı benim başıma gelmişti ilk ayımda.allahım o kabusu yaşatmasın hiçbirimize..mmmmuuucckkka.s.

GÜZEL ANNİŞLERİMMmm sizden yardım istiyorum iki konuda..fisfisfis
ilki; şu mikrodalga fırın? doktorum bişey olmaz dedi ama geçen gün sinemaya yeni gelen JUNO adlı filmi izledim filmde hamile kızı annesi mikrodalganın önünden geçirmiyormuş.ben çok kullanıyorum ve inanılmaz şüphe duydum acaba bebişme bir zararı oluyor mudur? ne olur fikri olan varsa yazsın.

ikinci olarakta; iç çamaşırı alanınız var mı kı8zlar? yani sütyen? benim bombalar (ki oyle oldular) :smiley-cool: cuma günü sütyen almaya gitcem nelere dikkat etmem lazım? kitap ve dergilerimde aydınlatıcı kayda değer bişey bulamadım. fikirlerinz var mı??

GÜZEL ANNİŞLERİMMmm sizden yardım istiyorum iki konuda..fisfisfis
ilki; şu mikrodalga fırın? doktorum bişey olmaz dedi ama geçen gün sinemaya yeni gelen JUNO adlı filmi izledim filmde hamile kızı annesi mikrodalganın önünden geçirmiyormuş.ben çok kullanıyorum ve inanılmaz şüphe duydum acaba bebişme bir zararı oluyor mudur? ne olur fikri olan varsa yazsın.

ikinci olarakta; iç çamaşırı alanınız var mı kı8zlar? yani sütyen? benim bombalar (ki oyle oldular) :smiley-cool: cuma günü sütyen almaya gitcem nelere dikkat etmem lazım? kitap ve dergilerimde aydınlatıcı kayda değer bişey bulamadım. fikirlerinz var mı??

Benim evdede mikrodalga var ben hamile kaldığımdan beri kullanmıyorum, sadece bazen zorunlu durumlarda çalıştırıp evin taaa öteki ucuna kaçıyorum, sende önünde durma.Asıl bende birşey sorucam bizim evde kablosuz internet var asıl bu bebeğe zarar veriyormudur?Manyetik alan sonuçta??

aaa yaprak dökümüüüüüü.başlamışşşşşşş. ya eşim hadi çıkalım artrık diyoooo
yarın erken gelcem şu an kimse yok sanırım...bol bol konuşuruzz hepinizi öpüüüyoruummm

Bride cım yaaaa ben 4 aydır bilfiil kullanıyorum mikroyu:1shok: ya inşallah bişey olmaz.iki gündür çok huzursuzum :KK43:(

kablosuz internet hakkında hiç bilgim yok ama yatak odasındaki tv düğmeden kapatılmalıymış yoksa radyasyon yaymaya devam ediyomuş.hatta hiç açılmamalı diye okudum...

yaaaaa mikroooo ne gibi bir zararı olur acaba?

Bride cım yaaaa ben 4 aydır bilfiil kullanıyorum mikroyu:1shok: ya inşallah bişey olmaz.iki gündür çok huzursuzum :KK43:(

kablosuz internet hakkında hiç bilgim yok ama yatak odasındaki tv düğmeden kapatılmalıymış yoksa radyasyon yaymaya devam ediyomuş.hatta hiç açılmamalı diye okudum...

yaaaaa mikroooo ne gibi bir zararı olur acaba?

Allah korusun alin birşey olmaz hemen korkma.Olacak diye birşey yok ben sadece biraz hassasım eloktromanyetik konularda, gece telefonumu kapatırım adsl yi kapatırım, baz istasyonu olan yerlerde pek durmam ben hamile değilkende dikkat ederdim.Cep telefonlarının zararlı olduğunu eşimden dolayı iyi biliyorum ondan dikkat ediyorum ama nereye kadar, herkesin cebi ve kablosuzu var artıkın :içelim:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr iyi akşamlar bende annemle komsuya geldik size bi bakayım dedim ... e neler yapıonuzzzz...............

kızlar siz burada belli saatlerde buluşup mu yazışıyorsunuz ben anlamadım ya mailleşmiyormusunuz banada anlatın:sm_confused::sm_confused:senağlama:a015::a015:bende sizinle sohbet etmek istiyorum

günaydın eylül annişleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ayşecim hadi bakalım güzel haberlerle bekliyoruz seni
inş.cinsiyetinide öğrenirsin cnm benim dualarımız seninle
tombul merhaba kötü günleri atlattığına sevindim cnm
anam sende saat kaçta girmişin biz annişler uyuyoz o satte

Günaydın arkadaşlar; bişey sormak istiyorum bilgisi olan varmı?
benim çalıştığım odada fotokopi makinası var ben çekmiyorum ama gelip çekiyorlar acaba zararlımı?
bilgisi olan varmı arkadaşlar

benim çalıştığım odada fotokopi makinası var ben çekmiyorum ama gelip çekiyorlar acaba zararlımı?

Zannetmiyorum yoktur herhalde, kapağı kapalı çalıştırılıyor sonuçta ??:uhm:Işın var mı ki fotokopi makinesinde??Fotoiletken birşey o ya...:uhm:

cok fazla aşina gostermedıgın vakıt zararı yok cnm ,sonucta ınternetınde zararı var ama sabahtan aksama kadar basındayız:icecream: bıraz dıkkatten sonra hiç bişey olmaz ıcını ferah tuta.s.

X