2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlar
ayşe bugün cinsiyetini öğrenebilecek mi çok merak ediom bende

ınan bende cok emrakedıyorum cnm sabırsızlıkla haberını beklıyorum dun soz vermıstım bendekı bebe besıgını ve aldıklarımın resmını cektım oda gelsın oyle koyım dedım :teytey:
HADİİİ AYŞEEEEE BEKLİYORUZ BEBİŞİNLE SENİİİİ a.s.

ınan bende cok emrakedıyorum cnm sabırsızlıkla haberını beklıyorum dun soz vermıstım bendekı bebe besıgını ve aldıklarımın resmını cektım oda gelsın oyle koyım dedım :teytey:
HADİİİ AYŞEEEEE BEKLİYORUZ BEBİŞİNLE SENİİİİ a.s.

seren ya simdi koysana resmini cok merak ettimmm

Kızlar herkese günaydın nasılsınız sizlere bişey sormak istiyorum hamile iken saçımızı kestirebiliyormuyuz ya ben birkaç kişiden kestirilmez diye duydum fikri olan varmı acaba saçlarım çok uzadı ağırlık yapıyo zor kurutuyorum

Bence kestir uzun saç çok vitamin vs çekiyor, saçına gideceğine bebeğine gitsin di mi?Ben hurafelere inanmam....

arkadaşlar herkese günaydın dün akşam kınaya gittim kurtlarımı bi güzel döktüm dün hiç giremedim bugün toptan okudum anca cevap yazıyorum. benim bi teyzem var 5 oğlu var ve 5inde de hep bebişlerini sağında hissediyomuş bu yüzden diyorum ki ayşenin bebişi de erkek çünkü hep sağımda bişeyler oluyo diyo ne zamandır

seren ya simdi koysana resmini cok merak ettimmm

tmm cnm ozaman koyım ınsallah gorur oda:)

bencede aysenın bebısı erkek banada ole geliyo:teytey:
kaanı geliyo ayşeminn:dance:

buarada o sac kesme olayını bızzat doktoruma sormustum kızlar oda guldu boya yapmadıgın surece sorun yok dedı kestırebılırsın dedı o yuzden sacınız yıpranmıssa kestırın bencede...

ANNESSA bende bebegımı hep solumda hıssettım hep soluma agrılar gırdı herkes kız dedı ama doktor%70 erkek dıyor :uhm: bende anlayamadım ultrasonda sonkı erkek gıbı gordum bende , 29 nısanda kesınlesecek gercekten erkekmı iicene anlayacagız yanı o sag sol farketmıyor bencea.s.

Merhaba Hanimlar Bende Epeydir Giremiyorum Toplu Okumakta Zor Oluyo Ayşe Bebişinin Cinseyini Bende Merakla Bekliyorum Bende Haftaya Bu Gün öğrenicem Inş. Gösteririse. Saç Konusunda Ben De Karasizim Kestirmek Istiyorum çok Uzadi Zor Oluyo. Ama Kestirme Diyolar.

baştan soylım pembe olduguna bakmayın, ben annemle bırlıkte onu beyaz kumasla kaplayacagız kız yada erkek ıcın en ideal beyaz bence:teytey:

Zannetmiyorum yoktur herhalde, kapağı kapalı çalıştırılıyor sonuçta ??:uhm:Işın var mı ki fotokopi makinesinde??Fotoiletken birşey o ya...:uhm:

Fotokopi çekmiyorum sadece arkadaşlar gelip çekiyor inş. bişey dediğin gibi bişey olmaz canım saol

buda besıgın ıcı ıcıne bebegımı yokdum normal yenı dogmus bebek boyunda :roflol:

valla süpermiş yaa dediğin gibi beyaz bi kılıfla kapattınmı mis gibi olur hemde yanı başında olur bebişin gece kalkıp emzirmekte kolay olur ablamda da var çok kullanışlı diyo bazen emziği düşüyomuş gece ağlamaya başlıyomuş hemen takıyorum uykusuna devam ediyo diyo başka odaya gitmeye gerek kalmıyo hem heran yanıbaşında olduğunu bilmek daha güzel

buda besıgın ıcı ıcıne bebegımı yokdum normal yenı dogmus bebek boyunda :roflol:

Çok beğendim arkadaiım, çok cici birşeymiş yengen iyi bir insanmış o vermişti yanılmıyorsam....Allah bebeğini orada uyutmak nasip etsin.....

bende heves ettim yaa daha bi parça bile bişey almadım sadece iki hırka bi süveter ördüm o kadar bide ablam tefalden biberonları 3saate kadar sıcak tutabilen bişey almış termos gibi bişley ama cam değil şişme bişey 49ytl den 10ytlye düşmüş hiç kaçırmadan almış ama daha vermedi bizde bebek canlanmadan yani hareketlenmeye başlamadan bişey alınmaz iyi değil derler bana göre hurafe ama insanın aklı takılıyo yinede o yüzden hiçbişey alamıyorum

buda aldıklarım cok fazla bırsey almadık şuan otekı ay kısmetse az az başlayacagız:teytey:

kızlar bornozun ustundekı terlıklere bakın bayıldım valla ufacık ayaklar nasıl gıyecek o terlıgıı:roflol:

buda ayak havlusu:dance:

X