2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

mrb arkadaşlar 16+4 ün içerisindeyim cumart. ciniyetini öğreneceğim ve 4 lü testini yaptıracağız.merak ettim sizlerinde kusmaları devam ediyor mu. şu ana kadar hiç kilo almadım:a015: sizlerin kilo durumu nasıl?. benle aynı haftada olan arkadaşım 9 kilo almış:uhm:.

İnşş cinsiyetini gösterir meleğin...
Kusmalar bende bitti...
Ben de 15+ 5 im ve sadece 200 gr almışım...Hemde 2 kilo vermiştim ilk 3 ayda.. Hala eksi kilodayım yani.. Ama bebeğim bir hafta büyük göründü ultrasonda.... Arkadaşın çok fazla kilo almış canım.. Ben eğer ki böyle deva medebilirsem 10 en fazla 12 kilo ile hamileliğim bitirmek istiyorum...
Kaç kilo aldığımız değil.. Bebişi beslememiz önemli olan..

oooh afiyet olsun canım ben de arada içiyorummm birisi bana zeki yapar iç demişti bilmiyorum valla :içelim:

Her gün içmedikten sonra bişi olmaz demişti dr um...Hafta da bir ya da 10 günde bir bende çok canım isterse içiyorum.. Arada bir kendi zevkimiz için içeceğiz de yiyeceğiz de arkadaşlarr....
:teytey::teytey:

Teyzelerimiz... oğluşumun adı büyük ihtimalle Bora ya da bora can olacak... Can da emin değilim... Ama cansu nun canı olsun istiyorum... Sizce sadece bora mı olsun yoksa bora can mı??
fikirleri bekliyorum...
:uhm:

KIZLAR YAAAAAA ÖYLE Bİ SİTE SÖYLEYİNKİİ BEBEKLERE AİT HERŞEYİ BULAYIM ORDA YATAĞIN ODASINA AYAKKABISINDAN BANYO MALZEMESİNE KADAR. ALLAH İZİN EDERSE BENDE BİŞEYLER ALMAK İSTİYOM YAVRUMA İNŞALLAH YARIN SAĞ SALİM GÖRÜRÜM BEBEĞİMİ..

Teyzelerimiz... oğluşumun adı büyük ihtimalle Bora ya da bora can olacak... Can da emin değilim... Ama cansu nun canı olsun istiyorum... Sizce sadece bora mı olsun yoksa bora can mı??
fikirleri bekliyorum...

e madem teyzeyiz madem soruyosun bence can olmasın sonunda büyüyünce tek isim daha karizmatik sanki şakkıdı

fikirleri bekliyorum...

öznur teyzesi diyorki :)) bora olsun :teytey: ben ikili isimleri severim ama sanki bora can olmamış tabi bu benim fikrim :dance:

slm arkadaşlar istanbulda yaşayan eylül anneleri hiç bir araya geldilermi????
mavideniz canımm eylül anneleri olupta istda oturanlar henüz buluşamadıkk. inşllah bir gün buluşuruz.
Anaaaaaaaaa 4 Lü Testte Mi Varmişşşşşşşşşşş Bak Ben Bilmiyom Bunu
ayşecimm bende bilmiyordumm fıstıkkım demekki varmışş.

kızlarr bende eve şimdi geldimm benim 3lü test sonuçları çıkmış herşey çok iyiymişşş allahıma çok şükürr. dra kontrole ne zaman gelelim dedim 1 ay sonra diyince ama dr bey zaten 3 hafta önce görüşmüştük dedimm o zaman 2 hafta sonra gel dedii ayy zatenn zaman hiç geçmiyorr bebişimi görmeyi çok istiyorumm. anneme diyorumm böyle böyle oldu sende çok abartıyorsunn bizim zamanımızda biz ayda birmi gidiyordukk dedi :1no2:

KIZLAR YAAAAAA ÖYLE Bİ SİTE SÖYLEYİNKİİ BEBEKLERE AİT HERŞEYİ BULAYIM ORDA YATAĞIN ODASINA AYAKKABISINDAN BANYO MALZEMESİNE KADAR. ALLAH İZİN EDERSE BENDE BİŞEYLER ALMAK İSTİYOM YAVRUMA İNŞALLAH YARIN SAĞ SALİM GÖRÜRÜM BEBEĞİMİ..

narbebe.com ben beşiğimizi ve küvetimizi burdan beğendim .giyim ,uyku setleri pusetler herşey var

fikirleri bekliyorum...

madem sordun bence tek bora olsun ne o ole bora can sonra cocukumlan dalga gecerler valla ne solıceklerını yazacaktım ama sımdı bana kızarsın dıye yazmim:1hug: ama tek bora daha ii canımıniçiiii, gobek adını can koyabılırsın mesela
a.s.

AYŞECİM BEN OYLE BIR SITE BILIYORUM
http://www.e-bebek.com/ HERSEY MEVCUT BURDA FIYATLARIDA UGUN GIBI

canım annelerimm beni ancak siz anlarsınızz sizce abartıyormuyumm sizde görmek istemiyormusunu degilmi bebişlerimizi ayda bir görmüşüz çokmu.

canım annelerimm beni ancak siz anlarsınızz sizce abartıyormuyumm sizde görmek istemiyormusunu degilmi bebişlerimizi ayda bir görmüşüz çokmu.

VALLA BEN HERGUN GORSEM COK İİ OLUR GUN GUN GELISTIGINI BUYUDUGUNU GORMEK ISTIYORUM , VALLA UTANMASAM EVE ULTRASON ALETI ALACAM:roflol::roflol:

Asli Canim H.g Hayir Canim Abartmiyorsunn Ben Hep Derim Eşime Keşeke Bizdede Ultrason Aleti Olsa Hergün Bebeğimi Görsem Derim :))))))))))))))

yok canım bende senin gibiyim 1 ayda bir gidiyorum ama zaman hiç geçmiyor aralarda kontrol diye bahane bulup gitmeye çalışıyorum a.s.

Kızlar çok saol ya...

Bora can bana da borazan giibi geliyordu :roflol::roflol: oğluşum sonra çok mu aradınız bu ismi demesin...

Sadece bora olsun...
Teşekkürlerrr güzell hamişlerr
a.s.

VALLA BEN HERGUN GORSEM COK İİ OLUR GUN GUN GELISTIGINI BUYUDUGUNU GORMEK ISTIYORUM , VALLA UTANMASAM EVE ULTRASON ALETI ALACAM:roflol::roflol:

serencimm valla aynenn yaaa bendee zaten bir ay zor geçiyor hatta geçmek bilmiyorrr.

X