2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cnm ben de cok korkuyorum su anda ama ne yapacagımı bilmiyorum dr bişi demedi bana zaten bende cok tedirgin oluyorum bişi olacak diye :sm_confused:

seni anlıyorum cnm aslında burda drlarımıza iş düşüyor çünkü herkes çekiniyor herkes korkuyor.ya meleğimize zarar verirsek diyoruz ama ben drumun söylediklerini aynen söyleyeyim bebeğimiz bulunduğu yere yerleşene kadar nekadar uzun zaman geçtiğini nekadar yol gittiğini ve iki durumun birbiriyle bağlantısı olmadığını söyledi sende gittiğinde bir danış druna için rahat etsin cnm a.s.

arkadaşlar benimde 2 gündür baş ağrısı sorunum var kesintisiz devam ediyor drumu arayacaktım ama şimsi müsait oldum oda çıkmıştır artık cepten aramayayım bu konu için yarın ararım bu konuda bilgisi olan varmı normalmi acaba

arkadaşlar benimde 2 gündür baş ağrısı sorunum var kesintisiz devam ediyor drumu arayacaktım ama şimsi müsait oldum oda çıkmıştır artık cepten aramayayım bu konu için yarın ararım bu konuda bilgisi olan varmı normalmi acaba

öznurcum baş ağrısı bende de çook var ama hamilelikten mi yoksa eski baş ağrılarımdan mı bilmiyorum ve doktoruma sordum ilaç verdi onu içtim 2 kere senağlama

ben bu cetveli iki gündür yapamadım arkadaşlar ne unutuyorum rica etsem biri nasıl yapıldığını anlatabilirmi pc başında manyak oldum :)

güldencim kaç haftalık olduğuna göre takvimi yaptıysan eğer onun üzerinde özelliklere bas ve kopyala ama hepsini sonra da kontrol panelinden girip yapıştırırsın

güldencim kaç haftalık olduğuna göre takvimi yaptıysan eğer onun üzerinde özelliklere bas ve kopyala ama hepsini sonra da kontrol panelinden girip yapıştırırsın

canım kaç haftalık olduğunu yaptımda kontrol paneline getiremiyorum sanırım sorun orda:eek:

kontrol paneline gir cnm ordan detay bilgileri en alttada kilo doğum çizelgesi var url kısmını almadan kilo doğum çizelgesinin altındaki kutucuğa kopyala

kontrol paneline gir cnm ordan detay bilgileri en alttada kilo doğum çizelgesi var url kısmını almadan kilo doğum çizelgesinin altındaki kutucuğa kopyala

yaptım canım öle yapıyorum ama olmuyor link almıyor bişey anlamadım en iyisi vazgeçmek ne yapayım canım bende cetvelsiz klıyım bari :1no2:

yaptım canım öle yapıyorum ama olmuyor link almıyor bişey anlamadım en iyisi vazgeçmek ne yapayım canım bende cetvelsiz klıyım bari :1no2:

cnm senın neyın eksıkmıs nıye cetvelsız kalacaksın ole sey olmaz yrn bılen arkadaslarımız muhakkak vardır yrnnı bekle cnm benım cetvelı cansucum yapmıstı yrn gelır suan doktorda olması gerek minik meleğiyle meskuldur sımdı:nazar: yrn solerız o yapar sana okia.s.

Bir Annenin Terbiyesi
Aşçılığıyla ün yapmış yaşlı bir kadın, akşam yemeğine gelecek olan oğlu ve yeni gelini için yine mutfağına kapanmış, yemek yapıyordu.
Aynı akşam yemeğe eski bir aile dostu da davetliydi. Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarında çok şaşırtıcı bir durumla karşılaştılar. Yaşlı kadının o gece yaptığı yemekler değme oburların bile iştahını kapatacak kadar berbattı. Tatlılar un kokuyordu, patatesler yanmıştı, köfteler ise neredeyse hiç pişmemişti. Oğlu, yeni gelini ve aile dostu, kadıncağıza durumu fark ettirmemek için ellerinden geleni yaptılarsa da, yemek sırasında pek iştahlı göründükleri söylenemezdi.
Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler. Aile dostları ise biraz daha kaldıktan sonra gitmeyi düşünüyordu. Oğlu ve gelini gittikten sonra, yaşlı kadına:
"Senin harika bir aşçı olduğunu adım gibi biliyorum. Bana söyler misin, bu geceki yemekler neden o kadar kötüydü? Bence ya hastasın ya da bir sorunun var." dedi. Yaşlı kadın gülümseyerek cevap verdi:
"Hayır, hiçbir şeyim yok. Kasten yaptım. Bu yemekten sonra oğlum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatırlatıp karısının kalbini kıramayacak"
a.s.

Gülden sen bana Sat yaz sana yapmaya çalışim canım

buraya yazarım sen de kopyalarsın...Ben de bilmiyodum ayşe öğretti sağolsun.
Nasıl bişey istiyosun????

cnm senın neyın eksıkmıs nıye cetvelsız kalacaksın ole sey olmaz yrn bılen arkadaslarımız muhakkak vardır yrnnı bekle cnm benım cetvelı cansucum yapmıstı yrn gelır suan doktorda olması gerek minik meleğiyle meskuldur sımdı:nazar: yrn solerız o yapar sana okia.s.

canım benim burası müthiş bi yer ya valla iyi ki varsınız :teselli:

Gülden sen bana Sat yaz sana yapmaya çalışim canım

buraya yazarım sen de kopyalarsın...Ben de bilmiyodum ayşe öğretti sağolsun.
Nasıl bişey istiyosun????

ciddimi diyosun güzel bişey bebişimi bende takip ediyim yeter canım benim ben şuan 17+4 günlük bide tabi doğumum kısmet olursa 3 eylül 2008 :dance:

Gülden SAT da yaz canım sen yinede..
Kız mı erkek mi bebeğin belli oldu mu???

merhaba,siteye Henüz üye Oldum.çok Sevdim.ben De Allah Izin Verirse 3 Eylül De Doğum Yapacağim.görüşmek üzere:)

X