2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

benim de ya ne yapcaz bilmiyorum ayrıca göğüs uçlarında yara oldu erken değil mi :sm_confused: doğumdan sonra nasıl olur allah bililr

cn gögüs uçlarına her duştan sonra nemlendirici sür.ben bepantene kullanıyorum ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

Kizlar Idrarimm Koyu Sarii Yaaaaaa Ama Ağrim Olmuyo Yaparken Ara Sira Sağ Kasiğim Agriyo O Kadar.......

:nazar:
Canimm Ben Kaan Istiyorumm
Tolga
Kivanç
Bertuğ
Berke
Doğukan
Ilker
Oğuz
Batu
Furkan
Orçun
Erdi
çağlar
Utku
Olgu
Yetermii Arkadaşimmmmmmm

ayy saol arkadasım allah razı olsun canımmmma.s.

hadı bakalım senınkıde bellı olsunda bızde senınkıne ısım bakarıssa.s.

Kizlar Azcik özel Olacak Ama Buu Eşinizle Beraber Oluyormusunuzz Yaaaa üfffffffff Sağolsun Anlayisli Fakat Korkuyoo Insan Aklima Türlü Türlü şeyler Geliyoooooo Ayyyyy Ne Yapsam Kii

serencim bizim erkek olsaydı berk yada berke istiyordu eşim ben hiç erkek ismi düşünmemiştim.erkek olursa eşim,kız olursa ben koyacaktım.allahın izniyle kızımız olacak EYLÜL koyacağız :))

saol bıtanemm sanada cok tesekkurederıma.s.
benımde kızım olsaydı bende nehır veya eylul koyacaktım:çok üzgünüm:
neyse ınsallah ıkıncısı kız olur barii :nazar:

Kizlar Idrarimm Koyu Sarii Yaaaaaa Ama Ağrim Olmuyo Yaparken Ara Sira Sağ Kasiğim Agriyo O Kadar.......

benim aldığım vitaminden dolayı sürekli koyu sarı cnm bide bi yerde okumuştum idrarın açık renkse bebeğin erkek koyu renkse kız olurmuş tabii hurafe ama böyle söylüyorlar:a.s.

ben özel hastaneye gidiyorum ssk bir kısmını karşılıyor 30 ytl muayene ücreti veriyorum.tahlillerimi flnda sskda yaptırıp druma götürüyorum.yalnızca ikili testi druma yaptırdım çünkü ense kalınlığı ölçümü konusunda kimseye güvenemedim oda çok fazla değildi zaten.

ben de özel bi hastaneye gidiyorum ama muayene 70 ytl , bazı tahlilleri falan yüzdeleri var ona göre yaptırılıyo ama 2 li test anlaşma yoktu tüm ücreti ödedik hee bi de ense kalınlıgını kendi dr ölçmedi ist dan prof geliyomuş ayda bi hastaneye 5 dk ölçümleri yaptı 275 ytl dediler şok oldum ama fedaa olsun miniğime.o sağlıklı olsunda

Kizlar Azcik özel Olacak Ama Buu Eşinizle Beraber Oluyormusunuzz Yaaaa üfffffffff Sağolsun Anlayisli Fakat Korkuyoo Insan Aklima Türlü Türlü şeyler Geliyoooooo Ayyyyy Ne Yapsam Kii

cnm bende aynı seyi düsünüyorum Allahdan esim anlayıslı ben korkuyorum yani şimdilik yok düşünmüyorum doguma kadar nasıl olur ama hayırlısı :1no2:

burda konusulanlar ayıp dgl bıtanem tabıkıde sorulacak bızler dert ortagı olmıcazda sorularımızı bılgılerımızı paylasmıcazda kım paylasıcaka.s.
bız haftada 2 kes ılıskıye gırıyoruz cnm ve sımdıye kadar hiiiç sakıncasını gormedım zaten doktorumda 2 kes dedı senın ılk aylarda bulantıların yoktu dımı aysecım:uhm:

yaa kızlarr son 3 ay içinde yapılıoo açılma varmı yokmu diyeee sanırımm..... dr parmağı ile bakıyormuşşşş sanırım doğuma yakın yapılıyo.................üfffffff ayyy ben utanırımm valla yaaaaa

evet ayşecim ya dün arkadsim yaptırdı son hafta bakılıyo sanırım çünkü arkadasım doğurdu doğuracak cok zor dedi cok kastım kendimi dedi ama doğumdan zor değildir heralde,allah kolaylık versin hepimizee

seren yoktu canımm ilk 3 ay hiç olmadı bulantı ve kusma fakat 1 haftadır bulantıda var kusmada özellikle et ve çikolatayı hiç sevmiyozz bakalım artık.....
ilişkiye girmekte sorun olmuyo demi yaa.... iyi o zaman bizde başlayalımm vayyy kocişime süprizz yapayım akşama .........
şişko şişkodaa ne romantik olurrrrrrrrrrr
:))))))))))))))))))))))

ayşecim ilk 3 aylık dönemde bizde çok korktuk.birbirimize yaklaşamadık. bile fakat dra gittiğimizde sanki bunu anlamış gibi eşlerin birliktelikten korktuğunu ama bunun asla bebeğe zarar vermeyeceğini detaylı bir şekilde anlattı.şimdi daha rahatız artık korkmuyoruz
zaten sakıncalı olduğu durumlarda dr bunu bizlere söylermiş cnma.s.

seren yoktu canımm ilk 3 ay hiç olmadı bulantı ve kusma fakat 1 haftadır bulantıda var kusmada özellikle et ve çikolatayı hiç sevmiyozz bakalım artık.....
ilişkiye girmekte sorun olmuyo demi yaa.... iyi o zaman bizde başlayalımm vayyy kocişime süprizz yapayım akşama .........
şişko şişkodaa ne romantik olurrrrrrrrrrr
:))))))))))))))))))))))

:teytey: allah seniii hadı bakalım bugun guzel bişeyler hazırla kocısıne:dance:
buarada sendekı bulgular bendede vardı kıs yoksa senınde erkek olmasın:roflol:

cn gögüs uçlarına her duştan sonra nemlendirici sür.ben bepantene kullanıyorum ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

tesekkürler SELİN VE ÖZNURR sabah akşam BADEM YAĞI ve bebe yağı kullanıyorum 1 haftadan beri inşallah iyi gelir olmazsa dr dan isticem krem ismi

ayşecim ilk 3 aylık dönemde bizde çok korktuk.birbirimize yaklaşamadık. bile fakat dra gittiğimizde sanki bunu anlamış gibi eşlerin birliktelikten korktuğunu ama bunun asla bebeğe zarar vermeyeceğini detaylı bir şekilde anlattı.şimdi daha rahatız artık korkmuyoruz
zaten sakıncalı olduğu durumlarda dr bunu bizlere söylermiş cnma.s.

cnm ben de cok korkuyorum su anda ama ne yapacagımı bilmiyorum dr bişi demedi bana zaten bende cok tedirgin oluyorum bişi olacak diye :sm_confused:

cnm ben de cok korkuyorum su anda ama ne yapacagımı bilmiyorum dr bişi demedi bana zaten bende cok tedirgin oluyorum bişi olacak diye :sm_confused:

korkmaayııııınnn sakınılan goze cop batarmıs kızlar eskı rutınle olmadıgı surece bısey olmaz doktorumda ole dedı zaten yavastan yavastan hiiiç bısey olmaz :dance:

hayırlısı bakalım arkadsım ya bilmiyorum ne zamana kadar dururuz yani Allah yardım etsin hepimize ben cok korkuyorum a.s

X