2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yaa kızlarr son 3 ay içinde yapılıoo açılma varmı yokmu diyeee sanırımm..... dr parmağı ile bakıyormuşşşş sanırım doğuma yakın yapılıyo.................üfffffff ayyy ben utanırımm valla yaaaaa

Arkadaşlar çok acaip yorgunluk hissediyorum yani ne bileyim kolumu kaldırmaya mecalim yok,gözlerimi zor açıyorum,sizdede varmı bu durum,bide tetenoz aşısını ilk ne zaman yaptırıyorduk,ablam hamileyken yaptırmış dr.una danış yaptır dedi hangi aylarda olduğunu merak ettim

arkadaşlar hamişlerden haberlerde paylaştım eylül anneleriylede paylaşıyım istededim 10 ytl terzide kendi pantolonunuzu hamilelik pantolonu yaptırabilirsiniz. Emin olun satın almaktan ucuza geliyor hemde istediğiniz gibi oluyor önemli olan belinin gelmesi kapanması değil unutmayın içinizde bunu bilenler vardır belki ama bilmeyenler için ufak bi duyuru umarım işinize yarar ben iki pantolonumu yaptırdım süper oldu :teytey:a.s.

üff akşama serkanın yegenin d.günü var 18 basıyoo ee artıkk delikanlı olacak oraya gidecez. yemeği annelerde yiyeceğizz.. akşama erken yatarızz inşallah.

arkadaşlar hamişlerden haberlerde paylaştım eylül anneleriylede paylaşıyım istededim 10 ytl terzide kendi pantolonunuzu hamilelik pantolonu yaptırabilirsiniz. Emin olun satın almaktan ucuza geliyor hemde istediğiniz gibi oluyor önemli olan belinin gelmesi kapanması değil unutmayın içinizde bunu bilenler vardır belki ama bilmeyenler için ufak bi duyuru umarım işinize yarar ben iki pantolonumu yaptırdım süper oldu :teytey:a.s.

cnm pardon pek anlayamadım nerde var o sayfayı yollayabılırmısın bende ıncelım dun esımle bırlıkte hamiş pantolonu almaya gıttık GEBBE nekadar pahalı yaa 74 ytl 90 ytl 120 ytl ay dedım bunee ama artık eskı pantalonlarım olmadıgı ıcın mecbur aldık bıtane oda ındırımdeymıs 74 den 35 e dusmus o sekılde alabıldım valla eger boyle dıken varsa helekı 10ytlye seve seve bırsuru dıktırırım valla:teytey:

serencim şişliden aldım ben de 35 ytl ye pantolonlarımı bunlar klasik olduğu için biraz daha pahalı ama lcw de falan daha uygun spor olanları varrr

serencim şişliden aldım ben de 35 ytl ye pantolonlarımı bunlar klasik olduğu için biraz daha pahalı ama lcw de falan daha uygun spor olanları varrr

CNM LCW DE HAMIS PANTOLONU VARMI PEKI HANI GOGUS ALTINA KADAR LASTIKLI OLANLARINDAN BAHSEDIYORUM SEN O SEKILMI ALDIN :uhm:

canım evet beli baya uzun lastikli altı da bol pantolon ama spor pantolon arada bir geliyor mağazaya bakıp kontrol etmek lazım serencm

:nazar:hadi kıslar oğluşuma değisik isim bulalım:teytey:
fıkırlerınızı paylasın benımle lıste yapıyorumda hıc erkek ısmı dusunmemıstım hep kız dusunmustum :1rolleyes: ama erkek olacak sanırım doktorum %70 dedıgıne gore:teytey:
hadı isim beklıyorum sızdena.s.

Canimm Ben Kaan Istiyorumm
Tolga
Kivanç
Bertuğ
Berke
Doğukan
Ilker
Oğuz
Batu
Furkan
Orçun
Erdi
çağlar
Utku
Olgu
Yetermii Arkadaşimmmmmmm

serencim bizim erkek olsaydı berk yada berke istiyordu eşim ben hiç erkek ismi düşünmemiştim.erkek olursa eşim,kız olursa ben koyacaktım.allahın izniyle kızımız olacak EYLÜL koyacağız :))

Selinn Krem Kullan Canimm
Ben Başlayacam Perşembe Dr Danişacagimm Bakalim......
Benim Kizim Olursa Beyza Cemre Fakat Eylül De Düşünüyomm Bakalim Hayirlisi

Kızlar bi tıp merkezi buldum 4 boyutlu ultrasona 50 ytl dedi,ama 18 ve 20.haftalar arasında gitmem uygun oluyormuş.Cinsiyetten öte organlarına felan hep bakıyorlarmış bi anormallik varmı diye.Sanırım 10 gün sonra oraya giderim.Amaan özel doktora gitmeyeyim daha erken para vermiyim şimdiden dedikçede böyle sıkıntı oluyor işte.18 haftalık olacak cinsiyetini bile öğrenemeden geliyorum.Hemde bacakları ayrık duruyordu bebişimin.Neye yarar gittiğim yerdeki ultrason tarihi eser gibiydi zor gözüktü yavrum kibrit çöpü gibiydi.:bbo:

Arkadaşım ben daha öncede yazmıştık hemen hemen aynızyız 18 haftalık olcak nerdeyse ama bende öğrenedim özel dr gidiyorum hemde 20 haftada 3 boyutlu ultrasyonu dr dedi özel bi yere gitcem yine bütün organları incelenecekmiş dr iyi bi yere yönlendirceni söledi çünkü şakraban çok dedi dilersen sende ank imişsin öğrendiğimde sana da bilgi yazarım tercih yinede senin elbette bu kadarda takma sağlıklı bebişlerimiz için a.s.

X