2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydınnnnnnnnnnnnnnn
kahvaltı ederken sizi okudum ne güzel akşamdan beri sırayla herkes gelmiş gitmiş,bugün esrayla seda doktora gidecekler inşallah güzel haberlerle geri dönerler inşallah cinsiyeti de öğrenirler de yazarız listeyeeeeee hadi bakalımmmmmm

ayşenur yumurta bazen ağır gelebiliyor mideye özellikle haşlanmış olursa kokusu falan dah ağır oluyor dikkatli olmak lazım arkadşım hamişiz yaaaaaaaaaa

Kizlarrrr Nerdesinizzzz Tabi Evdesinizzz Ohhhhhh Keyifte Sizin Vallaa.
Ay Esracimm Ne Yaptii Acebaa Yaa öğleye Ararimm Artik......

kızlarrr esra ile dün görüştügümde iş yerine tekrar dönecegini işlerinin oldugunu söylemişti gelince görüşürüz hemen bende merakla bekliyorumm.

bu arada kızlarr dün ogluşum ozan ege'm biraz korkuttu beni cuma günleri benim en yogun günüm son dersteyim bebişimin altında idrar torbama dogru bir agırlık hissettim ve hiç böyle birşey olmamştı daha önce,baktım arkasından gaz sıkışması oldu sonra yine tekrarladı eve geldim gelirken eşimi aradım agladım birşey olmaz degilmi diye drumu aradım suyun geldimi diye sordu daha korktum bende yok dedim o zaman yat dinlen birşey olursa ararsın dedi allahıma çok şükür bugünn çok iyiyim.hep dualarr ettim bebişimle konuştumm.

günaydın arkadaşlar.
doktora gidecek arkadaşlar hakkınızda hayırlısı olsun.inşallah cinsiyetlerinizi de öğrenirsiniz.ben 2 hafta sonra gidicem daha kısmetse yani 19 haftalık olacağım o zaman inşallah.
biz bu hafta sonu da şehir dışına çıkıyoruz.akşamüstü kuşadasına gideceğiz arkadaşlarımızla.çok geziyorum bebeğimde gezenti olacak galiba.:teytey:

Aman Aslicim Dikkat Et Canimm Yaaa Yat Bol Boll Canimm...... Oh Bizde Yarinn Manavgata Gidiyozz Inşallah Hava Iyi Olurda Size Fotograf çeker Gösteririmmmmmmmm

OHH GEZ GEZZ CANIMM BİZDE GEZECEĞİZZ :dance::dance::dance:

aslıcım günaydın benim de dün akşam hafif sancım vardı yattım uyudum geçti sonra bunlar olacak galiba hamilelik boyunca tabi biz korkuyoruz bişey olacak diye fazla yorulunca sanki daha çok oluyor benim de cuma yoğun günümm:sm_confused:

canımm yaa ne güzell havalarr tabi bizim oralarda güzeldirr gezin gezinn tadını çıkarın baharın.
Aman Aslicim Dikkat Et Canimm Yaaa Yat Bol Boll Canimm...... Oh Bizde Yarinn Manavgata Gidiyozz Inşallah Hava Iyi Olurda Size Fotograf çeker Gösteririmmmmmmmm
ayşecimm tşkler canımm dikkat ediyorum kendime hiçbirşey yapmamaya çalışıyorumm sizde baharın keyfini çıkarın gezin ayşecimmm.

aslıcım aman dikkat et.yat dinlen.yorma kendini.allah ikinizi de korusun inşallah. değmesin.
ayşe size de iyi gezmeler canikom.aman sende dikkat et kendine fazla yorulma.

ayne şeyleri bende yapıcam canım eve gidince.yarında geç geliriz herhalde o yüzden bugünden evimi temizlemem lazım.allah kolaylık versin hepimize.

Evetttttttt Arkadaşlarr Annemi Aradimmm Annişim Geliyooooo :)))))))))) Bana Yardimaaaaaaaaaaaaa Yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiii Allahh Annelerimize Babalarimiza Sağlik Versinnnnnnnnn

bana da arkadaşım gelecek oturmaya hazırlık yapmam lazımm ama akşam uyumuşum bari şimdi kalkayım hadi öpücükler şimdiliiiiiiik

kızlar bende ekim annelerinden çıtır-pıtırla görüşüyorum.daha doğrusu şimdilik msnde.özelden msj atmış bana.ne güzel bi tesadüf ki aynı dr.a gidiyomuşuz.çok sevindim ya.buluşacağız inşallah bizde birgün.

ayşee kızzz geçen günn esra ile konuştuk esra buraya da yazdık sana bir msn adresi alalım diyee ne dersin.

merhaba arkadaşlar..
Ayşe geçmiş olsun canım yumurtadan bir kere aldım demişsin o kadarcıktan birşey olmaz yoğurdunuı da yemişsin inşAllah geçer birazdan..

ayşecimm kendini dinleme hayatımm kendini dinledikçee daha kötü oluyorsunn çünkü bunu kendimden biliyorumm.birşey olmaz inşlah tatlımm istifrada etmişsinn eger kendini kötü hissetmeye devam edersen bencede izin alıp eve gider dinlenirsin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…