2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

alaaahhhhhhh ben hergun sızdeyım ozaman:dance: ben bayılırım yaaa c.kofteye hergun yesem bıkmam valla ,ben pek aşermıyorum ama ılk kez cnm c.kofte ve mıdye tava ıstemıstı kofteyı yedık ama m.tava ıcın hamılelere bu aylarda verılmesı yasakmıs haberınız olsun bu aylarda bılınclı balıkcılar ve restoranlarda satmıyorlarmıs cunku denızden bu aylarda ziftlı cıkıyormus o yuzden bende yıyemedım:çok üzgünüm: bır kac ay sonra temızlerı cıkıcakmıs ozamanı beklıyoruz artık napalım bı yerım şişmesın dıye avcumu yaladım bende:roflol: o yuzden aklınızda bulunsun sakın bu aylarda mıdye tava yemeyınnna.s.

aaaaaa cnm beim aşkolsun gel beklerim valla .
bana gelmen zor ama benim kardeşim var evli mimarobada oturuyorr ben ona kalmaya gidicem işten çıkınca
bol bol görüşürüz sahilde otururuz börekler poğaçalar bende çiğ köfte getiririm sana:teytey:
ayyyyyyyyy kız hakkatten ne güzel olur dimi yaaaaaaaaaaaaŞeniz

kızlarrrr çarşamba günü öldüm yaaa peşembe günü işe gelemedim evi boyadık ayyy hayırlı ile bi taşınsam çok ii olacak hem ev hem iş bnei çok yoruyoooo

Serennnnn Sağoll Canimm Yaaaa 6,30 Eşim Işe Gitti Yattim O Zaman Gördümm Sanirim Bebeğimi Düşündümm...... Bi Eltimin Doğumu Yaklasiyooo Onuda Düşünüyomm Aman Kimse Bizi Etkisi Altina Alamazzzzzzzzzz... Hehhehheh....
Kizz Ben çiğ Köfte Hiç Sevmemm .........

neguzel sevmemen daha ii valla yoksa benım gıbı cok yıyemeyıp avcunu yalardın:roflol::roflol:

Dünn Sizleri Anlattim Eşimee Deim Işte Buluşacaklar Falan Diye Oda Demez Mii Bizde Mi Gidelim Diyee Bende Ayy Keşke Gitsek Dedimm.......... :)))))))))))

aaaaaaaaa ayşe gııııııııııııııııı nolur gelin ben sizi tam pansyon ağırlarım vallla:dance:
bak şimdi birden hayal ettim süper yaaaaaaaaaaa .keşke öyle bir imkanınız olsade gelseniz valla yada biz gelsekkkkkkkkkkk zor ama be gülümmmmmmŞeniz

Esra Canimm Zor Diye Bişey Yokk Yilda 1 Kez Yillik Iznimiz Varr Ama Hele Bi Bebiş Doğsunda Hayirlisla O Zaman Geliriz Bizz Canimm Ama Azcikk Zaman Gerekiyoo :))))))))))

günaydın eylül anneleri
istanbul buluşmasını 23 nisan tarihinde yapsak hem çalışanlar içinde o gün tatil oluyor
olmaz mı kızlar?

Günaydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin Tüm Annişlereeeeeeeeeeee Ve Bebişlereeee
Ayşe Bize De Gelebilirsiniz Biz De Ağirlariz Vallaaa Ne Olacak Canm
Rüyalarinizi Okudum Da Kizlar Ben Her Gece çeşit çeşit Neler Görüyorum Biktilar Beni Dinlemekten Hamişlikte Böyle Oluyormuşşşş

Ayy Canimm Ebrucumm Sağoll Canim. Inşllah Zaten Bi Geleyimm Hepiniiz Görmek Isterimm.. Temmuz Ayinda Balikesire Gidecezz Bu Yaz Düğün Içinn Artikk Bi Dahaki Yaza Inşallah Canimm Yada Bayram Tatillerinde Falann Inşallah..... Ama Ben Işten Ayrilacam Temmuz Gibi Ayrilmadan önce Tel Numaralarinizi Alirimm Okiş.

Iyiyiz Cansucum Sen Nasilsin Ağirladin Mi Misafirlerini Yarin Da Bana Gelecek Neler Yapsam Bilmiyorum Valla :KK43:(

özel Sektörde Tatil Yok Maalesef Bende çalişiyorum Sadece Pazar Günü Boş Anadolu Yakasi ömerlideyim.

Iyiyiz Cansucum Sen Nasilsin Ağirladin Mi Misafirlerini Yarin Da Bana Gelecek Neler Yapsam Bilmiyorum Valla :KK43:(

saol ebru cum.. Ağırladım .. iyi ki geldiler iyi de oldu benim için... Gelen arkadaşımın 8 aylık kızı var.. O hamileliğini amerikada geçirdi doğumu da orda oldu... Bizim sistemden ne kadar farklı uygulamalar olduğunu öğrendim..

Kızlar mesela oraya giderken arkadaşım çatlak kremi de götürmüş yanında ve ordaki dr lara sormuş.. Ne kullanayım diye... Arkadaşın dediğine göre ordaki dr lar bunu çok gülünçç bulmuşlar..
İlk sordukları soru : Anneniz de çatlak oluşmuş mu???
eğer cevap evet ise ne yaparsan yap genetik özelliklerinden dolayı çatlarsın.. Tek önerdikleri duştan sonra sürülen bebe yağları olmuş.. Cildi nemlendirmek için...

Bir de doğuma giderken de ilk sordukları anneniz sizi doğururken çok zorlandı mı??
Orada genetik özllikleri çok dikkate alıyorlarmış..

Cansuuu Canimm Ben Dün Aldimm Işte Bebe Yaği Dalininn Umarim Işe Yarar.. Bu Arada Annemde Hiç çatlak Olmamişşşşşşşşş Valla Geçenlerde Gösterdi.. Biz 3 Kiz Kardeşizz Ve 3 De Sezeryan Oldukk Canimm Canim.

günaydın eylül anneleri
istanbul buluşmasını 23 nisan tarihinde yapsak hem çalışanlar içinde o gün tatil oluyor
olmaz mı kızlar?

23 nisan için eşimle bizim planımız vardı arkadaşlarr.. çok ağırlaşmadan birkaç günlük deniz kenarı tatili...
:çok üzgünüm:

X