2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn anne adaylarıııı hadi bakalım bebişler bir gün daha büyüdüüü.
benim bugün midem bulanıyor kalktığımdan beri .kızımda hastalandı boğazları çok fene dün doktora götürmüştüm ilaçlarını falan verdik bu sabah daha iyi gibiydi ama çabucak düzelir inşallah yaa yazılısıda vardı bugün yolladık okula tamda sınv dönemleriii dondurma yemiş benim cadı kızımmm boğazları en ufak şeyde davul gibi oluyorrr ama o dinlemiyorrr

günaydın kızlar benim mide bulantılarım biraz azalmıştı ama bu hafta yine çoştu yine başladım hergün istifralara.seydakurkcu sende üzülmemeye çalış cnm kolay değil ama. bol bol dua edelim allah bebeklerimizi sağlıkla bize bağışlasın

evet canım benim de 9/6 çıkıyor hep tuzlu birşeyler ye dedi doktorum
14/8 de normal canım çok çıksa rahatsız eder hissedersin zaten, dikkat etmemiz lazım..

nerde hayatım nerde benim hamilikten önce 10/6 syreden bir tansiyonum vardı bünyem alışık değil yükselmesine accayip baş ağrısı yapıyorrr sabah baş ağrısı ile uyandım gene akşam fazla yemek yemediğim halde sabah sabah 13/7 çıktııı ne iş bu şimdi yaaaa

şimdi kızlar hani bu ikili test sonuçlarımız var orda fb- hcg yazan sonuçç yüksekse kız mıı oluyorduu benim 93,1 ng/ml yazıyodaa

öyle söyleyenler var ayşecim 50 den düşük k erkek yüksek olunca kız diye ama herkesinki de tutmuyormuşşşş benimde 16,52 bakalım nasıl olcekkk ama kızlardan birinin 30 çıkmış ama erkek demiş doktor yani çok gerçeki değil.bu arada senin bebek kız bana öle geliyor bakalım tutacakmıııı :)

hicran benim de aksine hep düşük çıkıyor ve başım dönüyo düşük tansiyondan dolayı :KK43:
tuzlu da yedim ama geçmiyooo...

evet kızlar benim de 86 çıkmış bakalım ne kadar gerçekçi o bilgi haftaya ortaya çıkacak :))

hicran benim de aksine hep düşük çıkıyor ve başım dönüyo düşük tansiyondan dolayı :KK43:
tuzlu da yedim ama geçmiyooo...

bende düşük olunca ayak altına yastık koyup sıvı almaya çalışıyom bol bolll meyve suyu kuru üzüm falan yiyommm çıkıncada limonata içiyom 2 bardak falan limonu öle sade sıkıpta içiyommm nebiliiyim nolcek bu işe umarım kazasız belasız doğumumuza gidebiliriz yaaa

merhaba kızlar
inşallah herkesin sağlık durumu bir an önce normale döner.neyse artık bebeklerimiz sağlıklı olsun da.benimde göbeğim bayağı çıktı.anneminde bana hamileyken öyleymiş.ona çekmişim yani.benim göbeğimden çok göğüslerim çok kaşınıyo.75den 85e çıktı.hatta artık 85 bile küçük gelmeye başladı.
ayrıca benim ismimde halime.81 doğumluyum.herkesle tanıştığıma memnun oldum.

biz de memnun olduk halime
ben de 83 lüyüm kızlar 15 nisan da doğum günüm :))
tebriklerinizi beklerim az kaldı :)

çatlaklar için kullanılan kremler cildimizden bebişe geçebilirmiş arkadaşlar benim doktorum böyle söyledi..
tamamen bitkisel olanları var mı dediğiniz markalar arasında ? ben bebe yağı kullanıyorum şimdilik..

çatlaklar için kullanılan kremler cildimizden bebişe geçebilirmiş arkadaşlar benim doktorum böyle söyledi..
tamamen bitkisel olanları var mı dediğiniz markalar arasında ? ben bebe yağı kullanıyorum şimdilik..

valla kızlar benim14 yaşında bir kızım var ona hamileyken 50 kg idim ve 4 aylık hamileyken 48 kiloya inmiştimm çok zayıftım ben göbeğimde kaşıntı başladığında doktor bana bir krem yazmıştı eczaneden almıştım o dönem ama hiiiiç işe yaramamıştı acayip çatlaklarım oldu benim o dönem ve bana çoğu kişi neden badem yapı kullanmadın dedi heppp o yüzden şimdi badem yağı kullanıyorummm ben kaşıntılarım başladı yinee çatlaklarım zaten vara ama daha kötü olmasını istemem yaniii şu kakao yağını da denicemmm hergün sürüyorum ben ama

ya benimde bulantım olmasın :KK43: 4 aylık oldum hala var Az idare edilir ama midemin hassaalığından kaynaklı sanırım bende çatlak kremi araştırıyorum bella b 64 ytl eczaneden onu tavsiye ettiler başka hangi markalar var bunu deneyen varmı? şimdilik badem yağı sürüyorum. badem yağı ve kakao yağını süürncede cok iyi geliyormuş. Çok gaz problemim ve kabız vardı onada aktivya iyi geldi ama mideme çözüm bulamaım off 4 . ayda olmama rağmen hala midem bulanıyo bunu ikili testim yüksek çıktığı için moralmin bozuk olmasına bağlıyorum. (1:50) cumartesi 3 lü test içn kan verecem onun soncunua göre amniyo yaptıracaz ama doktorlara da cok para gitti. Amniyoyu ankara zakai tahir burakta (Büyük doğum) da yaptıracam o nedenle orası cok yaptığı için güvenilir olacağını düşünüyorum ama birazda şansıma bağlı sanırım kızım çok büyüdü bişey olmasından çok korkuyorum offfffff......

canım moralini bozma benimde ikili testim iyi çıkmadı (1/160) riskli görünüyor. dr. 3 lü test yapacaz dedi ama dr. yanından beni hiç bilgilendirmeden moralimi bozarak çıktım. hemen en iyi dr. araştırdım ve prof. dr. gittim o da bana moralini bozma şuanda sadece kan değerlerin yüksek çıkmış onun dışında normal görünüyor. 3 lü testi önermiyorum ve amniyo da önermiyorum çünkü düşme ihtimali oluyor ve bu riske girmeni istemiyorum. ayrıntılı ultrasyona girecem inşallah hiç bişey çıkmaz bebeklerimizde ve ençok moralini yüksek tut. bu gerçekten çok önemli .

honeybuttervi3.jpg

Bella B Tummy Honey Butter Stretch Mark Prevention - Hamilelikte , karında meydana gelen cilt değişikliklerin oluşmasını önlemeye yardımcı bakım kremi

Bella B Ürünleri ABD 'de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları 'nın En Çok Önerdiği Cilt Ürünüdür.

Petrol ,lanolin ve paraben içermez.Hipoallerjeniktir.İnce yapısı ile su bazlı kremler gibi ıslak bir his bırakmaz , nemlendirmeye yardım eder ve etkili bir sonuç alınmasına destek olur.Cildi nemli ve esnek tutmaya yardım eder.Yağ bazlı ,su içermeyen ,ferah kokulu ,kokuya hassasiyeti olan ve aynı zamanda hassas cilde sahip anne adayları için uygundur.

Kullanılışı ; Günde iki kez uygulanır.

İçerik ; Tatlı badem yağı ,kakao yağı ,shea yağı ,balmumu ,sorbitan oleate ,cadelilla mumu ,mısır nişastası ,buğday tohumu yağı ,kırmızı yonca bitkisi ekstresi ,E vitamini ,jojoba yağı ,susam yağı ,yonca ekstresi ,fosfolipidler ,zeytinyağı ,zambak kökü ekstresi ,lesitin ,ayçiçeği özü ,şerbetçiçeği ekstresi , bal , bisabolol , ginkgo biloba ekstresi ,kuşburnu yağı ,salatalık ekstresi ,üzüm ekstresi ,matricaria ekstresi ,kolza yağı ,bladderwrack ekstresi ,C vitamini ,anatto (doğal sarı) ,marshmallow ekstresi ,organik aloe vera ekstresi ,silikon ,tocopherol ( antioksidan)

Ambalaj ; 113 ml. kavanoz

Ürün hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Amerika'dan ithal edilmiştir.

canım moralini bozma benimde ikili testim iyi çıkmadı (1/160) riskli görünüyor. dr. 3 lü test yapacaz dedi ama dr. yanından beni hiç bilgilendirmeden moralimi bozarak çıktım. hemen en iyi dr. araştırdım ve prof. dr. gittim o da bana moralini bozma şuanda sadece kan değerlerin yüksek çıkmış onun dışında normal görünüyor. 3 lü testi önermiyorum ve amniyo da önermiyorum çünkü düşme ihtimali oluyor ve bu riske girmeni istemiyorum. ayrıntılı ultrasyona girecem inşallah hiç bişey çıkmaz bebeklerimizde ve ençok moralini yüksek tut. bu gerçekten çok önemli .

canım yaa evet bozmayın moralinizi bebekleriniz iyi bence iyi düşünün heppp nu doktorlar çok pimpirikli hemen kötüye hazırlıyorlar insanı moral de bozulunca insan daha çok üzülüyor bu da bebeklere zararlııı allah yardımcınız olsunnn

CNM bana drum pregnacare önerdi sizde drunuza sorun tamamen bitkiselmiş. hem fiyatıda uygun.

honeybuttervi3.jpg

Bella B Tummy Honey Butter Stretch Mark Prevention - Hamilelikte , karında meydana gelen cilt değişikliklerin oluşmasını önlemeye yardımcı bakım kremi

Bella B Ürünleri ABD 'de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları 'nın En Çok Önerdiği Cilt Ürünüdür.

Petrol ,lanolin ve paraben içermez.Hipoallerjeniktir.İnce yapısı ile su bazlı kremler gibi ıslak bir his bırakmaz , nemlendirmeye yardım eder ve etkili bir sonuç alınmasına destek olur.Cildi nemli ve esnek tutmaya yardım eder.Yağ bazlı ,su içermeyen ,ferah kokulu ,kokuya hassasiyeti olan ve aynı zamanda hassas cilde sahip anne adayları için uygundur.

Kullanılışı ; Günde iki kez uygulanır.

İçerik ; Tatlı badem yağı ,kakao yağı ,shea yağı ,balmumu ,sorbitan oleate ,cadelilla mumu ,mısır nişastası ,buğday tohumu yağı ,kırmızı yonca bitkisi ekstresi ,E vitamini ,jojoba yağı ,susam yağı ,yonca ekstresi ,fosfolipidler ,zeytinyağı ,zambak kökü ekstresi ,lesitin ,ayçiçeği özü ,şerbetçiçeği ekstresi , bal , bisabolol , ginkgo biloba ekstresi ,kuşburnu yağı ,salatalık ekstresi ,üzüm ekstresi ,matricaria ekstresi ,kolza yağı ,bladderwrack ekstresi ,C vitamini ,anatto (doğal sarı) ,marshmallow ekstresi ,organik aloe vera ekstresi ,silikon ,tocopherol ( antioksidan)

Ambalaj ; 113 ml. kavanoz

Ürün hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Amerika'dan ithal edilmiştir.

teşekkürler bride cim peki ama bu ürünü kullanpta çatlağı olmayan varmıymış acaba yakınlarınızta varmı tanıdık vsss varsa öle bişii kullanalım valla

X