2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

gunaydın kızlaarrrrr bişey sorucamm sizde de berbatt bel agrılarıı oluyor muu???? dayanamıyorummm bazeeeenn .((((

benim pregnacare kullanıp hiç çatlağı olmamış 2 tane arkadaşım var.ama herkesin cilt yapısı aynı değil ben kullanıyorum inş bendede işe yarar

Arkadaşlar birşey sorucam 6128 diye bi arkadaş vardı,haberi olan var mı çünkü en son Prof Atıl Bey'e gidicekti biraz sıkıntılıydı hamileligi benim aklıma geldi bakıyorum da hiç yazı yazmıyo merak ettim umarım iyidir:KK43:

merhaba arkadaşlar internette problem vardı o yüzden giremedim kaç gündür, sizede bilgi veremedim, pazartesi günü atıl beyle görüştük muayene oldum ve korkulacak bişey yok sadece kan değerlerin yüksek çıkmış ense kalınlığı normal olduğundan risk azalıyor dedi. ve 2 mayıs için 2.düzey ayrıntılı ultrasyon için gün verdi o kadar iyi davrandıki inanın çok mutlu oldum inşallah o zamanda bişey çıkmaz ve bebeklerimizi sağlıkla alırız kıcağımıza ilginiz içinde çok teşekkürler inanın iyiki varsınız çünkü insanın yanında birilerinin olduğunu bilmesi çok mutlu ediyor

benşm bel ağrım varr hemde çokk bu akşam ortapedik yastık alacak eşim işyeinde oturuyom sürekli belime koyacam

teşekkürler bride cim peki ama bu ürünü kullanpta çatlağı olmayan varmıymış acaba yakınlarınızta varmı tanıdık vsss varsa öle bişii kullanalım valla

Valla tanıdığım hiç hamile bayan yok yakınlarımda.Ben bunu almayı düşünüyorum yada liliac varmış o da olabilir.Bugün bunun piyasasına bir gricem araştırıcam :)Pregnacare de iyiymiş. Bir de Claries in bir ürünü varmış işte bakıcam bugün kadıköyden.

Peki Aldiğimiz ürünleri Günde Iki Kere Falan Sürmek Gerekiyorsa Nasil Süreceğiz:KK43:(mesela Sabahlari Işe Gittiğim Için Acele Acele Giyinip Evden çikiyorum Been Akşamlari Belki Olabilir Ama???
Ne Dersiniz Kizlar??

merhaba arkadaşlar internette problem vardı o yüzden giremedim kaç gündür, sizede bilgi veremedim, pazartesi günü atıl beyle görüştük muayene oldum ve korkulacak bişey yok sadece kan değerlerin yüksek çıkmış ense kalınlığı normal olduğundan risk azalıyor dedi. ve 2 mayıs için 2.düzey ayrıntılı ultrasyon için gün verdi o kadar iyi davrandıki inanın çok mutlu oldum inşallah o zamanda bişey çıkmaz ve bebeklerimizi sağlıkla alırız kıcağımıza ilginiz içinde çok teşekkürler inanın iyiki varsınız çünkü insanın yanında birilerinin olduğunu bilmesi çok mutlu ediyor

canım inşAllah ayrıntılı ultrasanda sapasağlam göreceksin bebişini :nazar:
kendine ve bebişine çook iyi bak moralini bozma Allah büyük bebişlerimize sağlık versin Rabbim..

gunaydın kızlaarrrrr bişey sorucamm sizde de berbatt bel agrılarıı oluyor muu???? dayanamıyorummm bazeeeenn .((((

Bende iki üç gündür çok şiddetli... ama benim tam belimde değil kuyruk sokumumda gibi.. Uzun süre ayakta kalırsam oturamıyorum ağrıdan.. Oturunca da kalkamıyorum..
Gece uyurken dönerken bile uyandım ağrıdan...

hilaryaa kızz aynen benim dermi anlattın canım yaa sormaa sağ ve sırt üstü yatamıyom set yerlerde oturamıyomm valla

Bende iki üç gündür çok şiddetli... ama benim tam belimde değil kuyruk sokumumda gibi.. Uzun süre ayakta kalırsam oturamıyorum ağrıdan.. Oturunca da kalkamıyorum..

bende haftasonu biraz evle ilgilendim kuyruk sokumuma öyle ağrılar girdiki kalkmakta oturmakta işkence gibiydi sabaha kadar sürdü şimdide bazen oluyor. işyerinde hem sırtıma koymak için hemde oturmak için 2 minder yaptırdım.bazen diyorum acaba çokmu nazlıyım bir bende mi oluyor sonra sizin şikayetlernizi de duyunca diyorum ki normalmiş a.s.

hilaryaa kızz aynen benim dermi anlattın canım yaa sormaa sağ ve sırt üstü yatamıyom set yerlerde oturamıyomm valla

:teselli:çoğu kişide olduğuna göre de normal bir ağrı herhalde...
Ben otururken belime ince bir yastık destekliyorum.. O biraz rahatlatıyor...
Bir de sizler bütün gün sandalyedesin... Duruşunuza çok dikkat edin.. sonrasında kötü oluyor... Ben bilgisayar başında çalışırken yanlış duruşdan boyun düzleşmesi olmuşum..
Hamileliğimin ilerleyen günlerinde doktorumun dediğinie göre.. Ağırlık merkezim değişince yani bebişş iyice büyüyünce ağrım olacakmış.. Ama bebişim iyi olsun da ben her ağrıyı çekerim..
Kızlar biz bebiş olsun diye tam bir yıl uğraştık... Bir yıl boyunca eşim üroloji dr undan bende jinekologumdan çıkmadık gibi...
Allah sağlık versin inşallah bebişlerimize......

Günaydın kızlar, ilk damlayan benim sanırım :)
Gebelikte göbekteki kaşıntı için internet sitelerinde açıklama var.Nedenini biliyordum fakat unuttum.Google dan arama yapınca çıkar.
Bu arada benim göbeğim hiçde o kadar değil.Benim gibi göbeği sabah inen azıcık kalan arkadaşlar var mıııı??
bride canımm sabahları kalktgımda benimde göbişim dümdüz oluyor nerdeyse sonra yemekten sonra herşey normale dönüyor.
günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bride günaydın cnm nasılsın tatlummmm
aaaaaaaaaaa ayşenin göbişini gördüm ya maşşallah nekadar belli oluyor benim 16 haftalık bukadar belli olmuyor amaa.
kızzzzzzzzzzzz ayşeeeeeeeeeeeeeeee nerdesin ben senin göbişini yerim cnm arkadaşımmmm
maşşallah allah nazarlardan korusun arkadaşımı tü tü tü
ana fıstıklarrr kızz ayşenin göbeginide ben görmedimm nerdee yaww.
hilaryacımm sorma canımm benimde belim çok agrıyorr.geceleride çok uyanıyorumm ama 2 gündür nasılsa rahatımm.

herkeseee günaydınnlarrr canımm anneler ve bebişleriii.nasılsınızz herkes iyidir umarımmm.bugün boş günümm yaşasın evdeyimmmm çok mutluyumm :dance:

bende haftasonu biraz evle ilgilendim kuyruk sokumuma öyle ağrılar girdiki kalkmakta oturmakta işkence gibiydi sabaha kadar sürdü şimdide bazen oluyor. işyerinde hem sırtıma koymak için hemde oturmak için 2 minder yaptırdım.bazen diyorum acaba çokmu nazlıyım bir bende mi oluyor sonra sizin şikayetlernizi de duyunca diyorum ki normalmiş a.s.

Bende dün canım biraz evi temizledim.. Bugün misafirlerim gelecek... bir de öğleden sonrayı mutfakta geçirince akşam o yüzden çok şiddetli oldu diye düşünüyorum..
yok normal canımm :1hug:

bride canımm sabahları kalktgımda benimde göbişim dümdüz oluyor nerdeyse sonra yemekten sonra herşey normale dönüyor.

ana fıstıklarrr kızz ayşenin göbeginide ben görmedimm nerdee yaww.

hilaryacımm sorma canımm benimde belim çok agrıyorr.geceleride çok uyanıyorumm ama 2 gündür nasılsa rahatımm.

herkeseee günaydınnlarrr canımm anneler ve bebişleriii.nasılsınızz herkes iyidir umarımmm.bugün boş günümm yaşasın evdeyimmmm çok mutluyumm :dance:

Günaydınnn sana ve bebişine de...
Dinlenin güzelce bugün...

Bu arada benim karnımda sabahları dümdüz.. Sadece idrara sıkışıksam rahmim dışarıya doğru fırlıyor.. Acayip farkediliyor.. gün içinde yemeye başlayınca da göbek foraaaa:teytey:

6128!
Çok memnun oldum iyi haberlerine,Allah bebişlerimizi saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin!
Görüşmek üzere:))

Slm.güzel anne adayları hepiniz iyisinizdir umarım,bende bütün gece rüyamda bebişimi gördüm:teytey:,afedersiniz arada tuvalete kalkıyorum sonra yatınca yine görmeye başlıyorum çok güzeldi ya onu öyle kucağıma almışım bana anne diyordu o kadar mutlu oluyorumki:teytey:,Allah ım bu rüya hayırlısıyla gerçek olsun inşallah,sadece benim değil buradaki tüm anne adaylarınına.s..Bu arada benimde sırtım bide kuyruk sokumumda ağrı var demekki normalmiş,çatlaklar içinse herbalist varya suna dumankaya onun nette pekçok yazısı var hatta hamileler için çatlak kremi filan diye yazmış eğer faydalıysa bi çatlak kremine çok fazla para verme taraftarı değilim ben sonuçta aylarca kullanacağımız için ona verdiğimiz parayla bebişimizin bikaç eksiğini alırız.Bu sadece benim düşüncem ve herkesin düşüncesine saygım var sakın yanlış anlaşılmasın kızlara.s.

Slm.güzel anne adayları hepiniz iyisinizdir umarım,bende bütün gece rüyamda bebişimi gördüm:teytey:,afedersiniz arada tuvalete kalkıyorum sonra yatınca yine görmeye başlıyorum çok güzeldi ya onu öyle kucağıma almışım bana anne diyordu o kadar mutlu oluyorumki:teytey:,Allah ım bu rüya hayırlısıyla gerçek olsun inşallah,sadece benim değil buradaki tüm anne adaylarınına.s..Bu arada benimde sırtım bide kuyruk sokumumda ağrı var demekki normalmiş,çatlaklar içinse herbalist varya suna dumankaya onun nette pekçok yazısı var hatta hamileler için çatlak kremi filan diye yazmış eğer faydalıysa bi çatlak kremine çok fazla para verme taraftarı değilim ben sonuçta aylarca kullanacağımız için ona verdiğimiz parayla bebişimizin bikaç eksiğini alırız.Bu sadece benim düşüncem ve herkesin düşüncesine saygım var sakın yanlış anlaşılmasın kızlara.s.

Ne güzell canımm yaaa Bebişinle koklaşmışsınız bütün gece.. Ben daha bebişimi göremiyorum rüyamda.. Ancak hamileliğimin ilerleyen aylarıın görüyorum..:teytey:

Kocaman bir göbeğim olduğunu görüyorum...
Suna dumankaya yazınca çıkıyor mu? o kadının hamişler için yazdıkları

kızlar ben bugün inanılmaz mide bulantısı çekiyorum. işyerindeyim saat daha 12 değil ve ben 3 kere istifra ettim. drun mide bulantısı için verdiği ilacıda içtim ama geçmedi nasıl kesicez bu bulantıyı bana bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi ::KK43:(

kızlarrrrrrrrrrrrr ne yapıyonuzzzzzz esracımm yok yineee işleri yogunn sanırım hala......
aslıcımm 5 6 sayfa geride sanırım canımm yaaa.....

kızlar ben bugün inanılmaz mide bulantısı çekiyorum. işyerindeyim saat daha 12 değil ve ben 3 kere istifra ettim. drun mide bulantısı için verdiği ilacıda içtim ama geçmedi nasıl kesicez bu bulantıyı bana bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi ::KK43:(

Canım valla tek bildiğim kraker , muz bunlar beni biraz rahatlatıyordu..

X