2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

şimdi kızlar hani bu ikili test sonuçlarımız var orda fb- hcg yazan sonuçç yüksekse kız mıı oluyorduu benim 93,1 ng/ml yazıyodaa

İyidir kızlar sağolun, bu arada benim karın kaslarımda ne kuvvetlidir yaa :)) Neyse kızlar bizde kendimizi böyle avutalım ne dersiniz :)

canım genelde öyle oluyomuş ama % 100 tutmuyo tabi.benimde 69 du kız geliyo :) arkadasımında 90 lardaydı kız geliyo.ama sen yinede alıştırma kendini ...

Kızlar ben dün bireşey öğrendim, bu hani prof. annesini öldüren kız olayı varya,kadın kızına hamileyken 7 ay yatmış hiç kalkmadan, düşük tehlikesi varmışi kadıncağızın.Neler çekmiş çocuğu olsun diye.Sonu kızından oldu kadıncağızın.Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.

Günaydınlar herkese!
Valla sorma ben o olaydan çook ama o kadar çok etkilendim ki anlatatmam ,aklım almıyor,dedigin şeyi ben de duydum yani bilmiyorum nasıl bi dünya bizim çocuklarımızı bekliyor çooook üzgünüm çok...
Evet Allah herkese hatırlı evlatlar versin canım.....

Arkadaşlar birşey sorucam 6128 diye bi arkadaş vardı,haberi olan var mı çünkü en son Prof Atıl Bey'e gidicekti biraz sıkıntılıydı hamileligi benim aklıma geldi bakıyorum da hiç yazı yazmıyo merak ettim umarım iyidir:KK43:

Arkadaşlar bişey sorucam 6128 diye bi arkadaş vardı biraz sıkıntılı bi hamilelik geçiriyodu sanırım bakıyorum da uzun zamandır hiç yazı da yazmıyor ,merak ettim en son Prof Atıl Bey'e gidicekti haberi olan var mı,umarım iyidir:KK43:

canım genelde öyle oluyomuş ama % 100 tutmuyo tabi.benimde 69 du kız geliyo :) arkadasımında 90 lardaydı kız geliyo.ama sen yinede alıştırma kendini ...

ee yanii şimdik benimm kızım olcakk esraa seninkide oğlan sanırımm heheheh
bakalımm bu çin takvimide kız çıkıyo ama bunlar ne kadar doğru ne kadar yanliş görecez haftaya inşallah allahın izniyle..

yaa evet o arkadaş nerelerde numarası olan yok muu arasaydı bii yaa ::uhm:

ya benimde bulantım olmasın :KK43: 4 aylık oldum hala var Az idare edilir ama midemin hassaalığından kaynaklı sanırım bende çatlak kremi araştırıyorum bella b 64 ytl eczaneden onu tavsiye ettiler başka hangi markalar var bunu deneyen varmı? şimdilik badem yağı sürüyorum. badem yağı ve kakao yağını süürncede cok iyi geliyormuş. Çok gaz problemim ve kabız vardı onada aktivya iyi geldi ama mideme çözüm bulamaım off 4 . ayda olmama rağmen hala midem bulanıyo bunu ikili testim yüksek çıktığı için moralmin bozuk olmasına bağlıyorum. (1:50) cumartesi 3 lü test içn kan verecem onun soncunua göre amniyo yaptıracaz ama doktorlara da cok para gitti. Amniyoyu ankara zakai tahir burakta (Büyük doğum) da yaptıracam o nedenle orası cok yaptığı için güvenilir olacağını düşünüyorum ama birazda şansıma bağlı sanırım kızım çok büyüdü bişey olmasından çok korkuyorum offfffff......

günaydıııın kızlar :)

şeydacım inşAllah üçlü testin güzel çıkar amniyosenteze gerek kalmaz canım sen bebişine iyi bakk..

ayşe elbiselerin çok güzelmiş kızın olursa giydirirsin sağlıkla inşAllah...

ya benimde bulantım olmasın :KK43: 4 aylık oldum hala var Az idare edilir ama midemin hassaalığından kaynaklı sanırım bende çatlak kremi araştırıyorum bella b 64 ytl eczaneden onu tavsiye ettiler başka hangi markalar var bunu deneyen varmı? şimdilik badem yağı sürüyorum. badem yağı ve kakao yağını süürncede cok iyi geliyormuş. Çok gaz problemim ve kabız vardı onada aktivya iyi geldi ama mideme çözüm bulamaım off 4 . ayda olmama rağmen hala midem bulanıyo bunu ikili testim yüksek çıktığı için moralmin bozuk olmasına bağlıyorum. (1:50) cumartesi 3 lü test içn kan verecem onun soncunua göre amniyo yaptıracaz ama doktorlara da cok para gitti. Amniyoyu ankara zakai tahir burakta (Büyük doğum) da yaptıracam o nedenle orası cok yaptığı için güvenilir olacağını düşünüyorum ama birazda şansıma bağlı sanırım kızım çok büyüdü bişey olmasından çok korkuyorum offfffff......

Eczane bana da bella b yi tavsiye etti ben onu almayı düşünüyorum, birde mustela diye bir marka var.Bella b yi bulamazsam onu alıcam İkiside ithal, belle b tamamen doğalmış.

X