2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım benim bı dediğin MUSTELA çoookk ii bir marka bende duydum hatta arkadaşımda bizzat uyguladık ve super onun 1 yaşında oğlu var cok marka şampuan denedi ama MUSTELA nın şampuanı ve pişik kremi süper birşey fiyatları biraz pahalı fakat ucuz alıpta surekli değişeceğime bir sefer paraya kıyar alırım sürekli kullanırım hem bebişlerimiz içinde cok ideal yazık kafaları pul pulmu olsun süper cnm ben alıcam tansiye ederim.....

Bende karar verdim bebek bakımı için mustela alırım,katoloğunu aldım bir sürü çeşiti var. Kendim için önce bella b yi denicem sonra doğurursam mustelaya dönerim diye düşünüyorum. :kahve:

Kizlar Başaka Isteyen Varsa Karşilikli Yollayalimm Kübracimm Ne Zaman Istersen Yollarim Canim Okiş..numaramida Veririm Okiş..

HAMİŞLERRR PEKİ YAZ GELİYOR E YAZINDA GÖBİŞLERİMİZ DAHADA BİR GÜZELLEŞİP ŞİŞECEK:teytey: YAZ DENİNCE AKLA DENİZ KUM VE GÜNEŞTE GELİYOR TABİİ:sm_cool: PEKİ BİZLER NASIL BİKİNİ VE MAYO GİYECEĞİZ :uhm:

FİKRİ OLAN VARMIIII:teytey:
GERÇİ BEN HİÇ MAYO GİYMEDİM HEP BİKİNİ GİYDİM AMA CIPLAK GÖBİŞE GÜNEŞİN DEĞMESİ SAKINCALI OLMAZMI NEDE OLSA BEBİŞLERİMİZ ORDAAAa.s.

HAMİŞLERRR PEKİ YAZ GELİYOR E YAZINDA GÖBİŞLERİMİZ DAHADA BİR GÜZELLEŞİP ŞİŞECEK:teytey: YAZ DENİNCE AKLA DENİZ KUM VE GÜNEŞTE GELİYOR TABİİ:sm_cool: PEKİ BİZLER NASIL BİKİNİ VE MAYO GİYECEĞİZ :uhm:

FİKRİ OLAN VARMIIII:teytey:
GERÇİ BEN HİÇ MAYO GİYMEDİM HEP BİKİNİ GİYDİM AMA CIPLAK GÖBİŞE GÜNEŞİN DEĞMESİ SAKINCALI OLMAZMI NEDE OLSA BEBİŞLERİMİZ ORDAAAa.s.

canım zaten mayo da giysen güneşte kalmak bizler için sakıncalı olacak yazın..
Ben yine her zaman ki gibi bikini giymeyi düşünüyorum... Göbek altında biten modellerden.. Sabahları yüzmek daha iii olur diye düşünüyorum. hem daha temiz hem de çok sıcak olmadan...
Havuzu çok önermiyorlar kitaplarda içindeki klordan dolayı...

Bende karar verdim bebek bakımı için mustela alırım,katoloğunu aldım bir sürü çeşiti var. Kendim için önce bella b yi denicem sonra doğurursam mustelaya dönerim diye düşünüyorum. :kahve:

EVET GÜZELİM DOGRU BİR KARAR VERMİSSİN VALLA KOKUSUDA AĞIR DGL ARKADASIM KULLANDIGI İÇİN BİLİYORUM BİRDE BU GÖĞÜS UÇLARI İÇİN BİR MARKA İSMİ VERMİŞTİ "GARMASTAN" ODA COK İYİYMİŞ KESİNLİKLE YARA YAPMIYOR DEDİ İLK ANNE OLACAGIMIZ ICIN BU TUR SEYLERI BILMIYORUZ GOGUZLERDE YARA YAPIYORMUS BEBEĞİMİZ EMDİKCE YARALAR OLUSUP COK CANIMIZI YAKIYORMUS O YUZDEN BU MARKAYI ONERDI DOKTORUMADA SORDUM SUPER DEDİ AKLINDA BULUNSUN CNM HATTA BEN DOGUMDAN 2 AY ONCE SURMEYE BASLICAM KENDIMI ALISTIRIM DIYORUM

Kübra Bide Numara Ver Canim Senin Yada Sana Ulaşacaklari Bir No Canim..
Bu Arada Esracimm Mesaj çektim Işi Varmiş Azciikk Gelecek Az Sonraa Yeniyaşam

canım zaten mayo da giysen güneşte kalmak bizler için sakıncalı olacak yazın..
Ben yine her zaman ki gibi bikini giymeyi düşünüyorum... Göbek altında biten modellerden.. Sabahları yüzmek daha iii olur diye düşünüyorum. hem daha temiz hem de çok sıcak olmadan...
Havuzu çok önermiyorlar kitaplarda içindeki klordan dolayı...

EVET CANSUCUM SAKIN HAVUZA GİRME SIRF KLORLA ALAKALI DGL HAVUZ DENİZ GIBI MIKROPLARI HEMEN ATAMIYOR COK KİŞİNİN GIRDIGINI DUSUNSENE BİRDE AMAN ALAHIM O YUZDEN COOOK DIKKAT ETMEK GEREK DEDIGIN GIBI SABAHLARI GİRMEN DAHA İİ OLUR BENDE OLE YAPICAM ZATEN DENİZ YANIBASIMDA :)) SABAHLARI KALKAR GİRERİM VALLAA:teytey:

kızlarrr aslının slm var hepinizeee garibin boğazları yanıyormuşş bugün gelmeye bilirmişş okul sonrası semineri varmışşş...

Kızlra ben bu sene tatile gidemem heralde korkuyorum yollarda bişey olur ya da ne bileyim tatildeyken sancım gelir falan diye.İstanbuldan pek ayrılmam gibi geliyor.Ya da hastanenin yakın olduğu bir tatil yeri bulursam o olabilir.Çünkü temmuz ve ağustosta 7-8 aylık olucaz.Çok riskli değil mi sizce de.Artık eşim beni günübirlik şileye götürür napiyim :)

EVET CANSUCUM SAKIN HAVUZA GİRME SIRF KLORLA ALAKALI DGL HAVUZ DENİZ GIBI MIKROPLARI HEMEN ATAMIYOR COK KİŞİNİN GIRDIGINI DUSUNSENE BİRDE AMAN ALAHIM O YUZDEN COOOK DIKKAT ETMEK GEREK DEDIGIN GIBI SABAHLARI GİRMEN DAHA İİ OLUR BENDE OLE YAPICAM ZATEN DENİZ YANIBASIMDA :)) SABAHLARI KALKAR GİRERİM VALLAA:teytey:

Ohhh ne güzell canımm sabah yüzünü denizde yıkarsın artık :roflol::roflol:
Bende haziran sonu gibi ailemin yanına yazlığa geçerim..Erdek te bizimkiler yazları...

Uzun yolu hiç gözüm almıyor otel tatillerini falan bu yıl hiç istemiyorum.. Bir de uzun yola çıkmaktan korkuyorum yaz sıcağında.. ama belki mayıs gibi eşim işlerini ayarlarsa izmir kuşadası yapabiliriz.. sıcaklar çok bastırmadan ve benim göbişş ağırlaşmadann
:teytey:

Kızlra ben bu sene tatile gidemem heralde korkuyorum yollarda bişey olur ya da ne bileyim tatildeyken sancım gelir falan diye.İstanbuldan pek ayrılmam gibi geliyor.Ya da hastanenin yakın olduğu bir tatil yeri bulursam o olabilir.Çünkü temmuz ve ağustosta 7-8 aylık olucaz.Çok riskli değil mi sizce de.Artık eşim beni günübirlik şileye götürür napiyim :)

Bende aynı korkuları yaşyorum...
Temmuz otasına kadar en fazla gezebilirsem sonraa istanbul dan ayrılmam

ayşecim ben bugun havaleni çıkarmaya çalışacam internetten yapacam çünkü deneyecem hesaba havale olursa yaparım eger olmazsa bu hafta onumuzdeki hafta eşim çarşıdan yapar ben çarşıya çok uzagım izinde vermezlerrr ondan bugun netten olursa yapacam cnm

X