2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

spa0127fs9.jpg
FİYATI İNDİRİM VARDI 20,YTL ALDIK
spa0128vh4.jpg
BUNU FİYATI 10,YTL TABİ İNDİRİMLİ..
spa0133gk7.jpg
20,YTL İNDİRİMLİ
spa0135qw4.jpg
25,YTL İNDİRİMLİ
spa0136ob8.jpg
25,YTL İNDİRİMLİ
BUNLARIN DİISINDA YİNE BEYAZ GÖGÜS ALTINDA BAĞLAMALI BİR TANE TUNİK DAHA VAR. 2 SİYAH KAPRI KLASIK 2 KOT VARR...

yaaa bunlar çok güzel cnm allah güzel günlerde giymek nasip etsin yok ibizm burda yaaa çokda ucuz fiyatları çok ucuz cnm banada mı alsan yollasan ne yapsan ben sana parasını göndersem:roflol:

Gitti Kocişimin Paralari Hehehe
Ayy Dün Hamilelik Mağzasina Firdik 1 Tanecei Kot 65 Ytl Keten Ve Kumaşlar 75 Ytl Dedii Hiçç Aldiramam O Praya Onlari çiktik Direk Başka Mağzada Bunlari Aldimm Nasillar??????

ayşe cim çok güzellerr
İyi günlerde giy.... Fiyatları da süpermiş

:teytey:

Ayy Canimm Söyle Kizz Hangisini Beyendinn Göndereyimm Sana Hediyemm Olsunn Aşkolsunn Canimm ......ciddiyimm Gerçekten..

Gitti Kocişimin Paralari Hehehe
Ayy Dün Hamilelik Mağzasina Firdik 1 Tanecei Kot 65 Ytl Keten Ve Kumaşlar 75 Ytl Dedii Hiçç Aldiramam O Praya Onlari çiktik Direk Başka Mağzada Bunlari Aldimm Nasillar??????

süperlerrrr çok yakıuşacak sanadaaaa ayyy ne güzel olur bunlar sana yaa ben bayıldım çok güzel en çokta beyaz olanı çok sevdimmm:1hug:

slm kızlarrr günaydın nasılsınız bakalımmm ben iiyim çok şükürr yerimsenibenyaa kızlar ben daha kotumu giyorum ama dügmesini açık bırakıyorum çünkü kapanmıyo çok rahatsız ediyo beni 14+1olduk acaba hamile kıyafeti alsam mı ki artık geldimi dersiniz vakti alacam ama baktım çogu büyük geliyooo yaaa CADIARZU

bence yavaş yavaş almaya başla canım.. Göbişin ve bebişin çok sıkılmasın...
Çalışıyorsunu bir de arkadaşlar her gün dışarıdasınız... Ben olsam bende alırdım.. pantolonları hele ki düğme kapanmıyorsa hemen alırdım..
Zaten bana alışverişş olsunnh :dance:

yaaa bunlar çok güzel cnm allah güzel günlerde giymek nasip etsin yok ibizm burda yaaa çokda ucuz fiyatları çok ucuz cnm banada mı alsan yollasan ne yapsan ben sana parasını göndersem:roflol:

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee siyahbeyazlı olan elbisene ve morlu elbisene bitiiiimmm yaaaa:teytey: superler kısss:smiley-cool: ayyy içinde nekadarda cicili olacan yerim seniiiiiiiiiii mağazzanın ismi nee belki istanbuldada vardır:dance: yada valla bende gamzeli gibi parasını yollicam al banada kısss:roflol::roflol:

Ayy Canimm Söyle Kizz Hangisini Beyendinn Göndereyimm Sana Hediyemm Olsunn Aşkolsunn Canimm ......ciddiyimm Gerçekten..

gönder ama olsun ben parasını gönderirim hayatım beyaz olan çok şık bide en üsteki pembe çok hoşuma gitti bizim burda yok böle güzel şeyler yaaaaa:1no2:

bayaz dedim bile o çok şık tamam sen bana pembesini gönder ozman tatlım ciddiyim ben bak yaa çok hoşuma gitti pembe ye aşeriyorum sanırım heh

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee siyahbeyazlı olan elbisene ve morlu elbisene bitiiiimmm yaaaa:teytey: superler kısss:smiley-cool: ayyy içinde nekadarda cicili olacan yerim seniiiiiiiiiii mağazzanın ismi nee belki istanbuldada vardır:dance: yada valla bende gamzeli gibi parasını yollicam al banada kısss:roflol::roflol:

seren sen istanbuldasın bulursun kızzz çok çeşit bulursun hemide ama bizim burda yok bi tane hamile magazası varrr ama ordada hiç güzel yok eski modeller varrrrrrrrrrrrrsenağlama

bence yavaş yavaş almaya başla canım.. Göbişin ve bebişin çok sıkılmasın...
Çalışıyorsunu bir de arkadaşlar her gün dışarıdasınız... Ben olsam bende alırdım.. pantolonları hele ki düğme kapanmıyorsa hemen alırdım..
Zaten bana alışverişş olsunnh :dance:

tamam cnm alacam bu hafta bi kottt kotlar bile hiç güzel degilb izim burda yaa ne yapsam acaba istanbula mı gitsek koçişle alışveirşe demrişimmmmm:sm_cool:

Bebek ve anne bakım ürünleri içinde 2 marka üzerinde duruyorum.
Biri Mustela
Diğeri Bella B

İkiside avrupa markalar.
Sadece lüks eczanelerde satılıyor.Sizin kafanızda bir marka var mı?

canım benim bı dediğin MUSTELA çoookk ii bir marka bende duydum hatta arkadaşımda bizzat uyguladık ve super onun 1 yaşında oğlu var cok marka şampuan denedi ama MUSTELA nın şampuanı ve pişik kremi süper birşey fiyatları biraz pahalı fakat ucuz alıpta surekli değişeceğime bir sefer paraya kıyar alırım sürekli kullanırım hem bebişlerimiz içinde cok ideal yazık kafaları pul pulmu olsun süper cnm ben alıcam tansiye ederim.....

seren sen istanbuldasın bulursun kızzz çok çeşit bulursun hemide ama bizim burda yok bi tane hamile magazası varrr ama ordada hiç güzel yok eski modeller varrrrrrrrrrrrrsenağlama

valla çalıştığım için cok gezemiyorum ama siyah beyazlı gibi bulursam kesin alırım dogru sizin oralarda zor cnm eger istanbuldanda ıstedıgın birsey olursa sakın cekinme hemen yollarım okişşa.s.

ayşe cnm yaaa gerçekten bak bana yollarmısın çok hoşuma gitti yaa ben sana havale ayapayımmm olamz mııı

valla çalıştığım için cok gezemiyorum ama siyah beyazlı gibi bulursam kesin alırım dogru sizin oralarda zor cnm eger istanbuldanda ıstedıgın birsey olursa sakın cekinme hemen yollarım okişşa.s.

ayyy cnm bneim saol tşk ederimmmm biizm burda yok ne yazıkki eger seninde istedgin olursa söle yollarım burdan ne ypllaya bilirim size anca lületaşı:roflol::1hug:

X