2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Benim kullandığım kan hapı ferro sanol duodenal.. Kahvaltıdan bir iki saat önce alın demişti eczacı ama öyle alınca midemi alt üst ediyor.. Bende kahvaltıyı hazırlarken alıyorum.. Ama kahvaltı da süt ve süt ürünü tüketmiyorum. Çay da içmiyorum..
Kahvaltıdan sonra ara öğünde peynir yiyorum.. Hem çok çabuk acıkmamı önlüyor..

tşklerr hilarya demek oluyorkii kahvaltıdan biraz önce almak ve kahvaltıda süt ve süt ürünleri tüketmemek gerekiyor o zaman problemde olmuyorr degilmi.

Selam arkadaşlar doktor bana henüz kan ilacı vermedi.

Birde progestan içen var mı? ve ne zaman kesiliyor bilen var mı?Beni çok etkilemeye başladı da.Öğlen içince kendime gelemiyorum. Sersemliyorum.

Progestanı ben düşük tehdidi varken aldım ama vajinadan o zaman o kadar etkilemiyor sonra bıraktırdı dr geçen gittiğimde dediki 13 haftadan sonra progestan bırakılır

demir ilacını da yatarken alıyorum çünkü aldıktan sonra aç olmak ve iki saat yatmak daha iyiyimiş yatarken alınca sorun olmuyor mideme de dokunmuyor

Mustela kullanıyorum çatlaklar ve göğüs kremi ayrı çok rahatlatıcı bu ay başında GNC 9 ay kremi deneyeceğim o da iyiymiş diyorlar bir de 1-7 günler arası her ay başı %20 indirim oluyor GNC de bana ucuza gelecek

Birde progestan içen var mı? ve ne zaman kesiliyor bilen var mı?Beni çok etkilemeye başladı da.Öğlen içince kendime gelemiyorum. Sersemliyorum.

Progestanı düşük tehlikem varken kullandım iki kutu bitirdim.Doktor sersemlik felan yapar ağır bir ilaçtır dedi günde 3 kez içtim ama en ufak yan etki olmadı bende.Çok şükür hamileliğim boyunca bulantımda olmadı hiç.12 haftadan sonra düşük tehlikesi çok azalıyormuş o zamandan beri ilaç kullanmıyorum.

Tamam şimdi anladım doktorum benim progestanı kesmiyor çünkü bende hiperprolaktinemi var.Göğsümden süt geliyor.Süt de progestanı baskılıyor.

Olmazmı bugün erkenden açıldı gözüm kıyılıyor midem valla.Bide dediğin gibi durmadan acıkıyorum ama yemiyorum kilo alıcam diye çok az atıştırıyorum oda doyurmuyum bütün gün açım ve çook kötü bir duygu

Ben de dream81 gibi 6 kilo aldım kızlar,biliyorum ben de fazla abarttım ama hiç kilo almadım diyenleri de şaşkınlıklıkla okuyorum...:1shok:Nasıl almıyorsunuz arkadaşlar yaaa?Kendinize dikkat edin biraz tamam bebekler sağlıklı olabilir ama sizin vücudunuzun depoları tükeniyor bu arada...M aviliiii kilo alacam diye çok az mı atıştırıyorsuuun????Arkadaşım doğru değil yaptığın,abur cubur yeme tamam da doyur kendini iyi besle,hamilesin sen,insan bu dönemde dikkat eder mi hiiç??Bütün gün açım diyorsun!!!Nasıl yani???:eek:klava:Allah korusun bebeğinde veya sen de bir vitamin falan eksikliği çıkmaz inşallah...a.s.

Canım ben progestanı 5.haftadan itibaren kullanmaya başladım günde 3 tane alıyordum bırakalıda 1 hafta oldum.Ben progestanı içerken kendime gelemiyordum çünkü aşırı baş dönmesi yapıyordu ve eski dr.um ilaca devam etmemi söylerken yeni dr.um bırakmamı söyledi çünkü 3.aydan sonra kullanılması gerekmez dedi bilmiyorum,geçmiş olsun canım seni anlayabiliyorum çünkü sersemlemen çok normal

Ben de dream81 gibi 6 kilo aldım kızlar,biliyorum ben de fazla abarttım ama hiç kilo almadım diyenleri de şaşkınlıklıkla okuyorum...:1shok:Nasıl almıyorsunuz arkadaşlar yaaa?Kendinize dikkat edin biraz tamam bebekler sağlıklı olabilir ama sizin vücudunuzun depoları tükeniyor bu arada...M aviliiii kilo alacam diye çok az mı atıştırıyorsuuun????Arkadaşım doğru değil yaptığın,abur cubur yeme tamam da doyur kendini iyi besle,hamilesin sen,insan bu dönemde dikkat eder mi hiiç??Bütün gün açım diyorsun!!!Nasıl yani???:eek:klava:Allah korusun bebeğinde veya sen de bir vitamin falan eksikliği çıkmaz inşallah...a.s.[/QUOTE
Ah kader arkadaşım beniiimmm,sendemi 6 kilo aldın iyi etmişsin yarasın bebişine inşallah tabi kilo olayı bünyeden bünyeye kişiden kişiye farklılık gösterebilir ama napiim bende hiç dert etmyorum bebişime yarasında inşallah doğumdan sonra yavaş yavaş veririz artık

Kızlar nasıl kilo almıyosunuz hayret ediyorum,kaç hafta olmuş.ben ilk haftada 1.5 kilo aldım.Gerçi şimdi acısı çıkıyo o ayrı.Yiyemiyorum şimdi.Midemmmmm

cnm ben dr umla konusmustum sadece bebegimi beslemek istiyorum diye ona gore anlattı ne yemem gerektigini inş hep boyle giderr

günaydınnnnnnn arkadaşlarrrrrrrr dün alış veriş yapktıkk vee kendime tunijler aldımm.....................fotolarını koycam az sonra hele bi gelin

tşklerr hilarya demek oluyorkii kahvaltıdan biraz önce almak ve kahvaltıda süt ve süt ürünleri tüketmemek gerekiyor o zaman problemde olmuyorr degilmi.

Ben öyle çözdüm işi...
bir de demir haplarının etkisini arttırmak için.. C vitaminli içeceklerle birlikte alın dedi eczacı..
Ben bir ara portakal suyu ile içiyordum... O da biraz rahatlatıyor sanki..
Ama en önemlisi demir ilacından 1 - 2 saat sonra süt ürünleri tüketmek gererkiyor... Yoksa demiri bağlıyormuş.. Ve demir etkisiz oluyor..

Ben de dream81 gibi 6 kilo aldım kızlar,biliyorum ben de fazla abarttım ama hiç kilo almadım diyenleri de şaşkınlıklıkla okuyorum...:1shok:Nasıl almıyorsunuz arkadaşlar yaaa?Kendinize dikkat edin biraz tamam bebekler sağlıklı olabilir ama sizin vücudunuzun depoları tükeniyor bu arada...M aviliiii kilo alacam diye çok az mı atıştırıyorsuuun????Arkadaşım doğru değil yaptığın,abur cubur yeme tamam da doyur kendini iyi besle,hamilesin sen,insan bu dönemde dikkat eder mi hiiç??Bütün gün açım diyorsun!!!Nasıl yani???:eek:klava:Allah korusun bebeğinde veya sen de bir vitamin falan eksikliği çıkmaz inşallah...a.s.

Canım doğru söylüyorsun.Ama bende kilo alımı bu hafta başlıyor.. Az önce tartıya çıktım. bir kilo almış giib görünüyorum..
Ben abur cubur dışında herşeyi tüketiyorum.. Ama Az az ve sık sık yemek yiyorum.. Ceviz kuru üzüm badem peynir yumurta meyve hiç bişeyi kesmiyorum.Acıktığım an bişiler atıştırıyorum.. Doktorum da kilo almayınca neler yediğimi sordu.. Anlatınca sen gayet iyi besleniyorsun... Bir kaç haftaya kilo alımın başlar demişti ve başladı...
Aç kalmayalım arkadaşlarrr kilo almammak için... yoksa bebişlerimiz de aç kalır...
:içelim: bol bol süt içelim...

Kızlar dün akşam ikili test sonucumuz çıktı...

Allah a şükürler olsun... doktorum gayet iyi sonuçlar dedi..... :nazar:
:teytey::dance::teytey: Bugün bana ve eşime Bayramm :dance::teytey:

Allah hepimizin bebişlerine sağlık versin inşallahh :nazar:

spa0127fs9.jpg
FİYATI İNDİRİM VARDI 20,YTL ALDIK
spa0128vh4.jpg
BUNU FİYATI 10,YTL TABİ İNDİRİMLİ..
spa0133gk7.jpg
20,YTL İNDİRİMLİ
spa0135qw4.jpg
25,YTL İNDİRİMLİ
spa0136ob8.jpg
25,YTL İNDİRİMLİ
BUNLARIN DİISINDA YİNE BEYAZ GÖGÜS ALTINDA BAĞLAMALI BİR TANE TUNİK DAHA VAR. 2 SİYAH KAPRI KLASIK 2 KOT VARR...

slm kızlarrr günaydın nasılsınız bakalımmm ben iiyim çok şükürr yerimsenibenyaa kızlar ben daha kotumu giyorum ama dügmesini açık bırakıyorum çünkü kapanmıyo çok rahatsız ediyo beni 14+1olduk acaba hamile kıyafeti alsam mı ki artık geldimi dersiniz vakti alacam ama baktım çogu büyük geliyooo yaaa CADIARZU

Gitti Kocişimin Paralari Hehehe
Ayy Dün Hamilelik Mağzasina Firdik 1 Tanecei Kot 65 Ytl Keten Ve Kumaşlar 75 Ytl Dedii Hiçç Aldiramam O Praya Onlari çiktik Direk Başka Mağzada Bunlari Aldimm Nasillar??????

X