2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hilarya inşallah güzel sonuçlar alırsın canım..

öznur sen almıştın değil mi sonuçlarını paniklemiştik ense kalınlığı yüzünden seninle ama iyi çıktı çok şükürr :))

arkadaşlar kilo olayı çok problem değil ilk aylarda ben hamile kaldığım kilonun 2 kilo altındayım... 14 + 3 oldum bugün... Ama biliyorum ki bebişim besleniyor...

hilaryacım merhaba, canımm bende 14+5 oldum bugün rabbimin izniyle, testlere gelince ise şuanda bende ense kalınlığı ve ikili test sonucunu bekliyorum, rabbim nasip ederse 2 hafta sonra alacağım sonucu, inşallah hepimizin bebişleri için herşey yolundadır ve sonuçlar yüzümüzü güldürür...

öznur sen almıştın değil mi sonuçlarını paniklemiştik ense kalınlığı yüzünden seninle ama iyi çıktı çok şükürr :))[/QUOTE]

evet cnm iyi çıktı çok şükür yazmıştım size iyiki varsınız diye :)) beni çok rahatlatmıştınız burası çok güsel bir yer :teytey:herşeyi paylaşabiliyoruz:dance: bekleyen herkesinde çok iyi çıkar sonuçları inş

Bebeklerimiz için nasıl bir dünya hazırlıyoruz? Kaynaklarımızı kullanma konusunda en bilinçli bizler olmalıyız.Bilgilenelim ve herkesi uyaralım arkadaşlar.Dünya iklimi değişiyor su kaynakları azalıyor ve ne yazık ki hala sorumsuzca halı yıkayan insanlar görüyorum bazen,
daha düşünceli bilinçli bir toplum dileğimle.

http://www.kadinlarkulubu.com/dunyanizi-kurtarmaya-yardim-edin-t169780/index.html
a.s.

CANSUUUUU(HİLARYAA)
BENDE HİÇ BULANTI OLMADI NE YANI BENIM BEBIS SAGLIKSIZMI ENDISEMIE DIM BULANTIMI YARATIM HEE HEE:roflol: TOBE TOBEE SEN COK GUZEL ANLATTIN ARKADASIMM MERAKETME ANLAYAN ANLADI ZATEN SENİDEa.s.

BEN 12. HAFTAMA GIRDIM VE 12. HAFTAYA KADARDA HİİİİÇ BULANTIM OLMADI HİİİÇ CIKARTMADIM DILE HATTA SANKI HAMIS DEGILIMDE NORMAL HAYATIMA DVM EDIYORMUS GIBIYIM DUN ILK KEZ KARNIMDA VE KASIGIMDA AGRI OLDU ODA NORMALDIR ZATEN OKADAR VALLA BAZEN HAMIS OLDUGUMU UNUTUP HIZLI KALKIS YAPIYORUM:teytey: YANİ BU OLAYLAR BUNYEDEN BUNYEYE DEGISIYOR GERCEKTEN KIMISI COK SANCILI COK BULANTILI GECIRIYOR KIMISIDE BENIM GIBI HİİİİÇÇÇ RAHATSIZLIK DUYMUYOR :teytey:
HEPİNİZİ OPUYPRUMM BU HAFTA KISMETSE ENSEMİZ OLCULECEK TESTLERIMIZ YAPILACAK EN KISA ZAMANDA GELSIN ARTIK ŞU C.TESİİ BEBEĞİMİ ÖZLEDİİİİİİİMM YAAAA:çok üzgünüm::asigim:

Benim doktorum da erkek, hemde genç sayılabilecek yaşta yani 40 falan, ama hiç bir zaman utanmadım.Ben onu bir tıp adamı olarak gördüğümden dolayı hiç sıkıntı çekmedim.Bana 3 senedir hep alttan bakıyor.Sadece hamileliğimde karından bakmaya başladı.Utanmak aklıma bile gelmiyor çünkü biliyorum ki o beni hasta olarak görüyor ve benim gibi günde onlarca kadına bakıyor.

CANSUUUUU(HİLARYAA)
BENDE HİÇ BULANTI OLMADI NE YANI BENIM BEBIS SAGLIKSIZMI ENDISEMIE DIM BULANTIMI YARATIM HEE HEE:roflol: TOBE TOBEE SEN COK GUZEL ANLATTIN ARKADASIMM MERAKETME ANLAYAN ANLADI ZATEN SENİDEa.s.

BEN 12. HAFTAMA GIRDIM VE 12. HAFTAYA KADARDA HİİİİÇ BULANTIM OLMADI HİİİÇ CIKARTMADIM DILE HATTA SANKI HAMIS DEGILIMDE NORMAL HAYATIMA DVM EDIYORMUS GIBIYIM DUN ILK KEZ KARNIMDA VE KASIGIMDA AGRI OLDU ODA NORMALDIR ZATEN OKADAR VALLA BAZEN HAMIS OLDUGUMU UNUTUP HIZLI KALKIS YAPIYORUM:teytey: YANİ BU OLAYLAR BUNYEDEN BUNYEYE DEGISIYOR GERCEKTEN KIMISI COK SANCILI COK BULANTILI GECIRIYOR KIMISIDE BENIM GIBI HİİİİÇÇÇ RAHATSIZLIK DUYMUYOR :teytey:
HEPİNİZİ OPUYPRUMM BU HAFTA KISMETSE ENSEMİZ OLCULECEK TESTLERIMIZ YAPILACAK EN KISA ZAMANDA GELSIN ARTIK ŞU C.TESİİ BEBEĞİMİ ÖZLEDİİİİİİİMM YAAAA:çok üzgünüm::asigim:

aman aman güzel anniişş adayıı
İnşalah hayırlı sonuçlar alacaksın...
Ben daha almadım sonuçlarımı bu hafta alacağım..
Sen de şanslı gruptansın.. :teytey:
Bende iki gündür normal hayatıma döndüm..ama fazla yürüyüş yapınca kuyruk sokumum ve kasıklarım zonkluyor... Daha dikkatli olmak lazım..

aman aman güzel anniişş adayıı
İnşalah hayırlı sonuçlar alacaksın...
Ben daha almadım sonuçlarımı bu hafta alacağım..
Sen de şanslı gruptansın.. :teytey:
Bende iki gündür normal hayatıma döndüm..ama fazla yürüyüş yapınca kuyruk sokumum ve kasıklarım zonkluyor... Daha dikkatli olmak lazım..

saol cnmmma.s.

:nazar:cnm cok fazla yurume dınlen yanı az az yuruu aman dıkkat et kendıne bende 3 haftadır bebeğimi goremıyorum uyuz doktorum gectıgımız c.tesı cagırmıstı elektrıklerı yokmus gelecek c.tesıne attı:dilcikar: merakta edıyorum nasıl durumu dıye baya buyumustur en son 10. haftamda gormustum cunku özledim valla yaa:çok üzgünüm:
bırde bısey sorucam ben sskya gıtmıyorum yanı benımkısı sskyla anlasmalı dgl ssklı oldugum halde gıtmedım nıye dıye sorarsan kayınvalıdemın gafletıne dustum onların cok samımı dostları cunku ozele gıdıyorum yanı acaba bu ense olcumu ıcın testlerı kaca yapıyorlar bır bılgınız varmı:uhm: zaten bu hafta dogumuda konusucam kaca yapıyor sskyla anlasmalı hastanesı varmı sskdan para alabılmem ıcın tanıdıgı varmı dıye eger olumsuz gelırse doktorumu degıstırıcem valla cokta ılgılı gemıyor bana ,ben gıdınce ılgısını gosterıyor ama ılle soru sorucaksın sormadan bısey solemıyor daha nezaman dogum yapacagımı bıle bılmıyorum ınsan soler yanı dogumun su zamana gelıyor dıye kendım hesapladım en sonunda sanırım 11 ekım:uhm: herseyın hayırlısı gercı bu haftasonu bı gorsem ıcım rahatlıcak ınsallah bır sorun cıkmaz amiiinnnnnnnn:nazar:a.s.

Arkadaşlar listemize bir kız bebiş daha ekleyebilirsiniz,doktorum tam emin değilim dedi çünkü bütün uğraşlara rağmen göstermedi bizim bebiş,ama benim gördüğüm kız dedi,kesin sonucu 2 haftas sonra 3 lü testte göreceğiz..Çok mutluyuz...Darısı merakla bekleyen sizlere kızlar....

Arkadaşlar listemize bir kız bebiş daha ekleyebilirsiniz,doktorum tam emin değilim dedi çünkü bütün uğraşlara rağmen göstermedi bizim bebiş,ama benim gördüğüm kız dedi,kesin sonucu 2 haftas sonra 3 lü testte göreceğiz..Çok mutluyuz...Darısı merakla bekleyen sizlere kızlar....

ayyyy hadı hayırlısı guzelımmm, kacıncı haftadasın buarada:uhm:

sweet curse........... 1 Eylül................Cinsiyet
asliiii......................2 Eylül.................ERKEK
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
eylül_annesi............10 Eylül..............KIZ
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
Yeniyaşam..............12 Eylül..............Cinsiyet
Bires..................... 13 Eylül.............. KIZ
müjdes...................13 Eylül...............KIZ
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............Cinsiyet
Sel-inn....................15 Eylül..............Cinsiyet
Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............Cinsiyet
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül..............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül............... KIZ
hilarya.................... 21 Eylül..............Cinsiyet
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
gamzeli26................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............Cinsiyet
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
Hetcik83.................24 Eylül...............Cinsiyet
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül.............. KIZ
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............Cinsiyet

Tebriklerr Eylülannesi.. Sağlıkla gelsin bebişin.. a.s.

hadi hayırlı olsun kızııııııııın çok sevindim darısı başımıza ben de çatlicam meraktan:dance:

Kizlaaaaaaaaaar Ben Bu Akşam Randevu Aldim Gidiyorum Doktoruma çok Mutluyum Sizinle Paylaşmak Istedimmmm Cinsiyetine De Bakacak Inşallah Belli Olur Doktordan Dönünce Yazarim Hemeeeeeeeeen

ben hamile kaldıgımı öğrendiğimde 49 kg şimdi ise 52 olmuşum.

Aysecim merhabe ben de aynı senin gibiyim 49 kiloyla hamile kaldım 12-13 haftalıkken 52 kiloydum gerci ben şimdi 15 haftalıgım belki biraz daha almış olabilirimçbuarada hareketlerin agırlaştı mı oturup kalkarken yavaslamaya basladım sırtımı sürekli desteklemek zorunda kalıyorum 9 aylıkken ne yapcam bilmiyorum valla :sm_confused:

selam kızlar benim ikili test sonuçlandı risk yok çok şükür dedi doktor herşey çok güsel dedi 1,7 ense kalınlığı bhcg 16,52 dedi 6500/1 risk var dedi allahıma çok şükür herşey yolundaymış

kıslar şu bhcg 50 den küçük olunca erkek diyenler vardı önceki sayfalarda bulamadım ama doğruluk payı nedirrr bilen duyan varsaaa

X