2008 eylül anneleri listemiz

şimdilik listede 40 erkek, 30 kız, 8 tanede cinsiyeti belli olmayan var görünüyor arkadaşlar. Toplamda da 78 tane eylül annemiz varr. Ama bence daha fazlayız gibi geliyor ismini yazdırmayanlarda olabilir.

bence de canim ben olmayan dikkatimi çekenlere yziyorum mesaj...birde çok fazla olmayan var artik...izinde midirler..evde interneti olmayan çok kişi var...izin zamani kimse kalmayacak burada...

Deryacımm ellerine sağlık çok cici olmuş
benim bilgilerimide tamamlarmısın canım?
adım ELİF kızımın adı NAZ olacak iyişallah
doğum tarihim 1978
kızımın doğum günüde 5 eylül Allah izin verirse

elifcim buradaki bilgilerin doğru dimi?

kızlar ben agustos annesi de olabilirim eylül de.3 eylül görünüyor doğum tarihim.oğluşum erkan yiğit'in gelmesine az kaldı.beni de ekleyebilirsiniz.

bizim bebişimde ismi belli canım eklersen sevinirim Arif Ata olcak kısmet olursa bu arada eline saglık unutmuştuk iyi oldu eylüldeki anneleri hatırlattığın

selam kizlar beni eklerseniz cok sevinirim.benim adim birsen dogum tarihim 1987 oglum olcak insallah adinida berat kaan koycaz Allah nasip ederse.dogum eylülün altisi

dün akşamki eklenenler düzeltilenler ile son liste....eksik veya hatali varsa arkadaşlar yazin düzeltelim...........

son hali...............................

ümran ekledim bilgilerini canim............

ekledim yazdiklarinizi arkadaşlar...........

43 erkek, 31 kız, 7 kişininde cinsiyet belli degil,toplamda 81 kişi oldukk hadii bu kadarmıyız kızlarr. deryacımm ellerine saglık tatlımm.

listeyi düzenledim...hepsi ayni sirada olsun diye ama boynum tutuldu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…