2008 eylül anneleri listemiz

..............................................................

canım ellerine sağlık.benim doğum doktora göre 15 eylüldü ama sat tarihime göre 12 eylül değiştiririsen sevinirim.bu arada oğluşumun adı da inşallah İBRAHİM ARAS olacak...

zelihacim değiştirdim...............

deryacım süperr olmuş ellerine saglık ya listemiz nerelerde derken ne kadarda kalabalıgız en azından kaç kişiyiz isimlerimizi görüyoruz bebişlerimizin adları hepsi var. bakalım birde dogum yapmaya başladık mı eylül anneleri olarak birde dogum yapanlar listesi yaparız yerimseniben

evet canim ya...gerçi bu listede olup ortalikta görünmeyenler var...eskilerin çoğu yok gibi...bakalim ilk doğum kimden gelecek....ilk kiz ilk erkek kimleirn olacak....

sağol canım.18. haftaya kadar erkeğe benziyo dedi doktorumuz ayrıntılı ultrasonda kız olduğu kesinleştibu arada adım neslihan ve doğum tarihim 1982.a.s.

ekledim neslihancim eksik bilgilerini de...cinsiyet değişince ne hissettiniz ?insan alinca zor olur çünki...gerçi ben kiz istediğim için çok sevinirdim senin d eyerind eolsam...

halletcim canim olmuş mu :)))

düzelmiş son liste.......................

merhaba deryacım sanırım biz söylüyoruz sen yazıyorsun
benim bilgilerim: fatma 1983 oğluşumun ismi de onur olacak inş.
şimdiden teşekkürler...

fatma ve xkimyagerx ekledim...xkmyagerx senin adin da yok ??

elif seni de ekledim..................

şimdilik listede 40 erkek, 30 kız, 8 tanede cinsiyeti belli olmayan var görünüyor arkadaşlar. toplamda da 78 tane eylül annemiz varr. ama bence daha fazlayız gibi geliyor ismini yazdırmayanlarda olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…