2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

sagol celencigim kizima ettigin iltifatlar icin cok hosumuza gidiyorda büydük ya teyzesi abla olduk hatta buarada abla derken yavas yavas 2.ciyi düsünmeye basadim neden olmasin dimi beraber büyürler istedelikafadulden
zambakcigim sanada cok tesekür ederiz teyzesi saclarina gelince valla kiskanilacak yani yok resimden öyle gözüküyor peruk bu peruk:roflol: buarada senin kizda cok tatli olmus masallah yerim ben ounu köfte dudaklarini ve sac bandini cok yakismis masallah ona :teselli:

minik patik sanada cok teseküe ederiz teyzesi:1hug:

maşallah canım Yağmura kocaman olmuş hele saçları süperrrrrrrrrrrrr valla annesi

Bütün bebişlere Maşallah, annelerine de tebrikler. Allahım bütün bebişleri korusun acılarını göstermesin hep iyi günlerini görelim, sevinelim.
Rüya hanım da 6 aylık oldu teyzeleri. Fotoğraflarda biraz büyük gösterse de pek minyon kızım. Hepinizi öpüyoruz.

kısmet yağmur çok tatlı
çakılım bu kızın banyo sonrası fotoları beni mahvediyo haberin ola
water minyon rüyamızı öp bizim için pek tatlı olmuş saçlarını yesinler

kısmet maşallah kızına saçlarıda çok hoş..
beyaz zamnbak sizede kocaman bir maşallah kendi başına oturumuş bu fıstık benmi yanlış gördm..
water canım senin kızda çok tatlı çıkmış saçlar felan.. maşallah..iki oğlan anası olarak çok hoşuma gitti kızçeleriniz haberiniz ola...:))

amannnnn maşallah maşallahhhh büyümüş kız olmuş da elbiseler giymiş

waterlily maşallah rüyaya saçları uzun ya ondan büyük görünüyo boşver minyon olsun çıtı pıtı bi kız olur benim kız da seninki gibi boyu iyi ama kilosu az olsun sağlıklı olsunlar da

kısmet yağmur çok tatlı

yaaa sorma canım banyo sonralarımızı -tatlicadiarzu- benim kızım cıbıldak durmaktan hoşlanıyo , üstünü giydirinceye kadar ter içinde kalıyorum banyo sonrası

kısmet yağmur çok tatlı
teşekkür ederiz teyzesi

Sıraya gircen anacım talip çooook , teşekkür ederiz seninkiler de pek yaman

amannnnn maşallah maşallahhhh büyümüş kız olmuş da elbiseler giymiş
teşekkürler.havayı biraz iyi bulduk hemen elbiseyi giydirdim, babası taa yılbaşında almıştı küçülüp gidecek.
waterlily maşallah rüyaya saçları uzun ya ondan büyük görünüyo boşver minyon olsun çıtı pıtı bi kız olur benim kız da seninki gibi boyu iyi ama kilosu az olsun sağlıklı olsunlar da
haklısın saçları uzun büyük gösterdiğigibi hem nazar oluyor , hem çok terletiyor şimdiden yazın yanacak yavrum. kiloyu da napalım sağlıklı olsunlar yeter diyorum artık.

yağmur,gülçe,rüya hepinizi kocaman öpüyorum maşallah ya..kızlarımız büyüdükçe serpilmeye başladılar:jeyyar:Allah nazarlardan korusun

kısmet yağmur çok tatlı
sagol canim tesekürler cok öptük:1hug:

maşallah kıslarrrrrrr bu ne güsel bebekler böyle raabim hepsine uzun ömürler güzel kaderler versin inşallah darısı başıma kıslar bende 2009 ekim annesi olacagım allah izin verirse

maşallah kıslarrrrrrr bu ne güsel bebekler böyle raabim hepsine uzun ömürler güzel kaderler versin inşallah darısı başıma kıslar bende 2009 ekim annesi olacagım allah izin verirse

canımmm inşallah sende bizler gibi sağ salim bebişini kucağına alırsın annelik çok güzel bol bol dinlen ve uyu arkadaşımyerimseniben

bu yağmurumuz 6 ayı
cemreyede maşallah hepsinin yüzü hep güsün hiç hasta olmasınlar hepsine maşallah

Eklentiler

• $102B0710.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…