2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

canım benim yerim onu erkek anacım bunun arkası bak görürsün.tekrar geçmişler olsun allah başka hastalık göstermesin kuzumuza.çok öpüyoruz çikolatamla siziiiiiiiiii:1hug:

he walla zeynep kesin erkek arkası.bazen yakışıklım die cıkıo aazımdan kaydirigubbakcemile3 bizde sizi öptük Şeniz

maşallah cemremize ve yağmurumuza:nazar:
nice sağlıklı 6 aylara,6 yıllara..yaşlanıp ninede olursunuz inşallahyerimseniben nasılda gülmüş cemre..tam ısırmalıkcokacimcoook yaaa..hep bi kızım olsun da saçına toka takayım diye hayal kurardım çoook eskiden..bayılıyom kızlarda tokaya yaaa.yerim ben yağmurun keçi kuyruklarınıcokacimcoook

nice sağlıklı 6 aylara,6 yıllara..yaşlanıp ninede olursunuz inşallahyerimseniben nasılda gülmüş cemre..tam ısırmalıkcokacimcoook yaaa..hep bi kızım olsun da saçına toka takayım diye hayal kurardım çoook eskiden..bayılıyom kızlarda tokaya yaaa.yerim ben yağmurun keçi kuyruklarınıcokacimcoook

üzülme gelinine takarsın tokayı yerimseniben

a.s.Şeniz
canım sağolllllbelki bi kızın olur ona yaparsın :Saruboceq:yada çakılın dediği gibi gelinine
oğluşunu öp bizim için

yağmurcum annemde girayı gözlerinden dolayı kara üzüm diye seviyor ama seninki harbi üzüm ya tam yemelik biblomŞeniz
celenim canım benim bana yazmıştın 1 kere çalışmalara başlayıp Cemreye kardeş diye eee arkasıda erkek nasılsa elini çabuk tutdelikafadulden
minikpatik canım senin oğluş tam erkek ya bakışlar falan büyümüşte küçülmüş yerim onu ben öptük kocaman:1hug:

X