2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

zeynepçim maşallah oğluşun çok tatlı piraye de29 ekimde doğdu 2 gün var aralarında...
diğer bebişlerde çok tatlı öüyorum hepsini

hepiniz sağolun onlar hepimizin çocukları geleceğimizin teminatları olacaklar.inşallah hepsi ileride Türkiye için faydalı insanlar olsunlar.hepinize teşekkür ederiz allahım hiçbirine kötü gün göztermesin inşallah.
celencim bu arada Akrep erkeği yükselenide öyle ben yandım anacım:))

hepiniz sağolun onlar hepimizin çocukları geleceğimizin teminatları olacaklar.inşallah hepsi ileride Türkiye için faydalı insanlar olsunlar.hepinize teşekkür ederiz allahım hiçbirine kötü gün göztermesin inşallah.
celencim bu arada Akrep erkeği yükselenide öyle ben yandım anacım:))

hmmmm :jeyyar: akrep erkeği bööle yakusuklumu oluomus kııızz :jeyyar: bunun mayası güzel anacım :dilcikar: anasına cekmiş köftehor Şeniz

valla Akrep erkekleri çok zampara olurlarmış anacım.bilemiyorum ben anlatanların yalancısıyım.şimdiden güzeli biliyo yalnızca bizim uyanık:))
mayası güzelmi bilemem tabiki ama bana benzediği kesin canım sağolasın:))

bütün bebişlere maşallah ............ bu da benim miniğin banya sonrası sefası
my.php
[/URL][/IMG]
oyy oyy oyyy yerim ben bal kaymak gelinimiiiiiii.maşallah çok tatlıııı:nazar:.eskidende kaynanalar gelinlerini hamamda seçermiş dimiiikaydirigubbakcemile3bu fotoyu koyman iyi oldu bak:jeyyar:
phatoşş,,çakıllll
kzuuu bunlarr yaaa süperrr
teşekkür ederiz canımcımhihoyyyt
balım 5. ayını bitirdi teyzeleri.....:dance:
maşallah ya çok tatlıı Allah nazarlardan korusun:nazar:
ImageShack - Image Hosting :: dscn4772l.jpg
bugun 5 aylığız tamıtamına teyzoşlarrrrrr
ben yerim onuuuuu..maşallah pü pü pü püpüüü:nazar:
gözler yakıyo valla çok canlar yakcak..maşallah hepsi bal kaymak bunlar yaaacokacimcoook:nazar:
hmmmm :jeyyar: akrep erkeği bööle yakusuklumu oluomus kııızz :jeyyar: bunun mayası güzel anacım :dilcikar: anasına cekmiş köftehor Şeniz
efet akrebin erkeği yakışıklı,kızlarıda güzel olur derler:jeyyar:bende bi akrebimde kaydirigubbakcemile3söölemesi ayıp:1rolleyes:..bide biraz düşkün:icecream: olurlar:eek:
valla Akrep erkekleri çok zampara olurlarmış anacım.bilemiyorum ben anlatanların yalancısıyım.şimdiden güzeli biliyo yalnızca bizim uyanık:))
mayası güzelmi bilemem tabiki ama bana benzediği kesin canım sağolasın:))

evet hem de çok zampara olurlar:kızgın:vakti zamanında bi akrep sayesinde bu acı deneyimi yaşamıştımÇok üzgünüm çoook

:roflol::roflol: he ya fatoş hiç aklıma gelmediydi resim konusunda isabetli seçim yapmışım :roflol:

efet akrebin erkeği yakışıklı,kızlarıda güzel olur derler:jeyyar:bende bi akrebimde kaydirigubbakcemile3söölemesi ayıp:1rolleyes:..bide biraz düşkün:icecream: olurlar:eek:

puhhaahahaaa :roflol:

bizde alti aylik olduk teyzeleri :nazar:

amaaaaann ne kadar değişmiiiişşş delikafadulden abla olmus buuu Şeniz saclarınızıda hiç kıskanmadım :dilcikar: :nazar:

kuzumun 6 ayı bitti teyzeleri yarı yaşımızı bitirdik çok şükür :teytey:

Eklentiler

• $IMG_0021 (Medium).JPG
    $IMG_0021 (Medium).JPG
    75,9 KB · Görüntüleme: 33
  • $IMG_0104 (Medium).JPG
    $IMG_0104 (Medium).JPG
    62,8 KB · Görüntüleme: 42
X