2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

Çıtırpıtır Maşallah bebeğine
seninkini görünce oturtmaktan korkmayacağım artık.Biz hala destekliyiz ama ona bile korkuyordum:))

Nazlımelekcim seninkiler büyüdükçe iyice birbirine benzememeye başlamış.
İkisinede kocaman MAŞALLAHH

sağolun kızlarr:1hug:
yavas yavas oturabılrıler artık korkma..ben gun ıcınde yavas yabas başlamıstım az az oturtuyordum.okadar kolay ogrenıolarkı sıpalar...
nazlı melek cok datlular yav..tıpatıp değillermiş yaf..
tek yumurta degıl mı??CADIARZU

nazlımelek allah bağışlasın bu yakısıklıları size..ikiz oluncada ayrı bi havası oluo be :))

cıtırım o kızı ben alırıııııımmm sonrada haaaammmm yaparım..uyuyan güzel :)

sağolun kızlar, darkcım benim oğlanlar birirlerine doğduklarından beri benzemiyorlarda küçük doğdukları için herkes karıştırıyordu tek eşimle ben anlıyorduk yani düşünün...
çıtırpıtırım benimkiler çift yumurta ikizi.. onlar tüpütüplerim benim...:))
ceren sağol canım senin pammık prenseside kocaman öpüyorum...
eylül sağol canım... maşallah hepimizin bebeleri çabuk büyüdü sanki..

Son düzenleme:
çıtırım senin papucunu dama attık haberin ola , kızın senden daha çıtır çıtır , yerim onu ben beee

bu arada ikizlere de maşallahhhhhh, hep isterdim ikiz olsun diye , Rabbim iyisini biliyo iyi ki ikiz değil diye seviniyorum şimdi:)

minikpatik maşallah oğluşuna..
yonca kızının hem ismi güzel hem kendi maşallah....
çıtırpıtırcım işklim bebişe kocaman bir aferinn maşallah ne güzel desteksiz oturmuş oyuncakları ile oynuyor..
ben kasım annelerindenim ama bebişlerim erken gelince ekim annesi oldum (10 ekim doğumlular)kıskandım sizi bende resmini koyacağım oğluşlarımın...

canım allah bağışlasın kocaman olmuşlar kuzuların.benimde ikiz yeğenlerim var erkek kardeşimin Yamaç ve Poyraz isimleri seninkiler gibi çift yumurtalar.çok zor ve meşakkatli bir iş ikiz büyütmek allah güç kuvvet versin biliyorum çünküa.s
allah yuvanızdan huzur ve mutluluğunuzu eksik etmesin canım:Saruboceq:

sağolun kızlarr:1hug:
yavas yavas oturabılrıler artık korkma..ben gun ıcınde yavas yabas başlamıstım az az oturtuyordum.okadar kolay ogrenıolarkı sıpalar...
nazlı melek cok datlular yav..tıpatıp değillermiş yaf..
tek yumurta degıl mı??CADIARZU

canım yerim onu ben maşallah İklime çok güzel oturuyo.bende oturtuyorum ama dik oturtmuyorum daha koca kız olmuş prensesimiz:nazar:

eylülüüüm koca kıız olduukaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $Görüntü027.jpg
    $Görüntü027.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 22
  • $DSC01825.jpg
    $DSC01825.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 35
  • $DSC01827.JPG
    $DSC01827.JPG
    25,1 KB · Görüntüleme: 32
ya maşallah gasye yaaaa zaten cok tatlıydı iicene ballaşmış bu cadı :)) allahım sağlıklı uzun ömür versin..

X