2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

hayalkızzzzzzzz sende kızında süpersiniz heeeee
bızdık esma zümran çok güleryüzlü
hepsine maşallah
fatoş o ne tatllıklı çok hoş yatak örtülerimizde aynı çaktırma

ayyy canım benim çok tatlılar hepsi maşşallah bizde 5. ayımızı doldurunca koyalım fotomuzu allah bağışlasın yavrularımızı

45aylk007u.jpg
[/IMG]
5. ayımız

Teşekkür ederim kızlar bütün ekim bebeklerine binlerce maşallah gerçekten bi tane çirkin bebek yok zaten bebeğin çirkini olmaz da ama bunların hepsi bir başka güzel ya:nazar:

çakılım mrb. nasılsın kıızn nasıl çok tatlı maşallah yok canım hamile değilim aşağıdaki linki nasıl düzeltcem bilmiyorum...

hani kullanıcı paneline girince kilo doğum takip yazıyor ya ordaki http ile başlayan satırı silip değişiklikleri kaydet diyeceksin canım......
içim bi tuhaf oldu yade çizelgeyi görünce o çizelge ilerledikçe içimizi nasıl da heyecan kaplıyordu senağlama

hani kullanıcı paneline girince kilo doğum takip yazıyor ya ordaki http ile başlayan satırı silip değişiklikleri kaydet diyeceksin canım......
içim bi tuhaf oldu yade çizelgeyi görünce o çizelge ilerledikçe içimizi nasıl da heyecan kaplıyordu senağlama

sorma çakılcım ya bugüne geldik ya sağlıkla doğdu ya bebişlerimiz hamd olsun rabbime, hiç inanmıyordum doğurucağıma:1rolleyes::1rolleyes:

yağmur,hayalkız kızlarınız süper valla,yadecim oğluş da çok yakışıklı:nazar:

hayalkızzzzzzzz sende kızında süpersiniz heeeee
bızdık esma zümran çok güleryüzlü
hepsine maşallah
fatoş o ne tatllıklı çok hoş yatak örtülerimizde aynı çaktırma
çaakkkkaydirigubbakcemile5
süprizzzzz biz içgüveyi alcaz kocişle öyle karar verdik canımcım.... sen oğluşu verirsen seve seve alırızzzzzz hihoyyyt
vaaayyyyyy:1shok:demek öyleeeeeeee...varmı öyle herkese mavi boncuk dağıtmak.Çok üzgünüm çoook
hayırlısı olsun o zaman , ne yapalım nasip deel miş :roflol:

oh olsun :dilcikar:

yağmur,hayalkız kızlarınız süper valla,yadecim oğluş da çok yakışıklı:nazar:

çaakkkkaydirigubbakcemile5

vaaayyyyyy:1shok:demek öyleeeeeeee...varmı öyle herkese mavi boncuk dağıtmak.Çok üzgünüm çoook

oh olsun :dilcikar:

üzülüme fatoşum bi kızı bin kişi ister bi kişi alır yerimseniben

X