2008 Aralik Bebek Cinsiyetleri

bence kızlar artık azınlıkta değil maşallah yetiştiler
2-3 fark fark sayılmaz artık

kızlar listemize muhtemel doğum tarihlerinide ekleyelim bence çok hoş olur
benim dr sezeryan olacağım için kesin tarih verdi 12 aralık dedi ama benim doğumgünüm 15 aralık olduğu için 15 aralığa karar verdik rabbim nasip ederse

ballım53 umarım bebeğin gününden önce gelmez biliyosun bazen içerde sıkılıp erken gelmek istiyorlar..jeyyar benim muhtemel doğum tarihim 8 aralık eklersen sevinirim.. bu arada bir şey dikkatimi çekti.. hastane ve doktor seçimlerimiz hatta cinsiyetler bile belli oldu.. ama konuşmadığımız bir konu var sevgili anne adaylarıyla.. sanırım hepimizin düşündüğü fakat korktuğu bir konu.. DOĞUM :1no2: .. anneler doğumla ilgili neler düşünüyorlar.. hangi yöntemle doğum yapmak istiyorlar.. sanırım buda konu başlığı olabilir.. artık fikir anneliği benden konuyu başlatma senden canım.. tabii çoğunluğun katılımıyla .. ne dersin bu fikre..a.s.

bence iyi fikir nurgun birbirimizin fikrinden etkilenip belki kararlarımızı değiştirebiliriz...tabi doğum olayı insanın bazen çok fazla keyfine bırakılmıyo şartlar neyi gerektiriyosa o şekilde doğum yapılabiliyo ama yinede epidural sezeryan normal doğum vs düşüncelerimizi paylaşabiliriz

elbette.. sezeryan düşünürüz gideriz normal doğururuz. o anki şartlara göre hareket edilecektir.. ama en azından doktorlarınızla konuştunuzmu tavsiye ettiği yada etmediği yöntemler nelerdir... bizlerin arzu ettiği doğum şekli nedir.. bunları paylaşmak doğum öncesi korkularımızı azaltır.. üstelik birbirlerimizede destek oluruz.. bakalım ballım53 konuyu başlatsında yazmaya başlarız hepimiz..

Merhaba

Nasılsınız?Şükür biz iyiyiz.
Hayırlısıyla inşallah benim de kızım olacak.Dr.a gitmeden önceki gece de rüyamda ismini görmüştüm.Hem Türkçe hem de Arapça olarak ismi gökyüzünde yazıyordu.İsmini ''HACER'' olarak gördüm.Dr.um bana cinsiyetini söylediğinde de rüyamı hatırlayıp anlattım.Hayırlısı ALLAH(CC)dan inşallah.
Hayırlısıyla tahmin doğum tarihimiz de 2 aralık - 22 aralık arası olacakmış.
Herkesler için hayırlı olanını dileriz.İyi günler.Sevgiler.a.s.:1hug:

slm arkadaşlar bende dün gittim doktora erkek dedi 8 yaşında birr oğlum var gönlümüz kızdan yanaydı ama nasip hemimize hayırlı olsun oğlumda kız istiyordu çok üzüldü dr erkek deyince kıskançlık belirtileri başladı Rabbim hayırlısını nasip etsin

hayırlısı olsun canım bebek kaç haftalıkken erkek demişti bende dün doktora gittim 17 hafta 3 günlük erkek dedi ağustosun 2sinde ayrıntılı ultrasona giricem değişik çıkarmı acabakafamçokkarıştı

Benimde kızım olacak büyük ihtimal. Muhtemel doğum tarihim 17 aralık. İsmini Şevval düşünüyorum bakalım

benim muhtemel doğumda 16 aralık görünüyo ama isim konusunda hala bulamadık yağız yada göktuğ olabilir

saol canım benim14 haftalık ken falan demisti.ama senin bebiş baya büyümüş yanlışlık olma olasılıgı az olabilir bence.hayırlı olsun allah saglıkla kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…