2008 Aralik Bebek Cinsiyetleri

zeamayis tebrik ederim canimm ya ne guzel iki kiz geliyor hee oyy yerim ben o zillileri annesi :))))))))):emir_bebek::emir_bebek:

benimde erkekim geliyoo gördük gördük o ufacık çıkıntıyı gördükk.babasıylaa bakıp bakıp gülüozzz:nazar::dance:

doktorumuz %100 kız dedi kızlar çok mutluyum kızımız olacak. Rabbim herkeze bu duyguyu tatdırsın tatmayan kalmasın inşalahhhhhhhh.

Kızlar korktuğum başıma geldi. İkinci oğlum geliyo :)

kiz niye öyle düsünüyon bak benimde ücüncü kiz hani sen demisdin senin kiz benimde erkek olursa degisellimmi diye ayyy güldügümüz basimiza geldi biz zaten hep esimle ekmek teknesi diye dizi vardi ona gülerdik bizimde böyle bes kizimiz olursa ne yapariz diye bu gidisle ayni olcaz ama ben daha düsünmüyom hatta baglatmayi düsünüyom ama annem cok kiziyo geberdirim seni diyo cocuk istemiyosan baska seyler yap diyo ama kesinlikle baglatma diyor kendi baglatti ya ondanmi acaba

ne güzel hepiniz öğrenmişsiniz gözünüz aydın biz bi kaç kişi kaldık öğrenemeyen (süpriz yumurtalar) dua edinde bu sefer öğrenelim
byata niye öyle diosun be canım onu bulamayanlarda var ne güzel rabbim sana 2 tane aslan gibi erkek vermiş (verecek)

kız ne güzel işte keşke benim de kızım olsa hep. Kız evlat gibisi var mı. Benimkiler büyüyünce manda gibi yatıp iş bekliicekler. Bi de babaları ben artık 3 erkeğin peşinde koşmaktan kafayı yerim. Keşke senin yerinde olsam. Küçükken en süslü püslü kıyafetler kızların, büyüyünce de sana yardımcı ne güzel işte. Bak kıskandım şimdi seni... :)

ne güzel hepiniz öğrenmişsiniz gözünüz aydın biz bi kaç kişi kaldık öğrenemeyen (süpriz yumurtalar) dua edinde bu sefer öğrenelim
byata niye öyle diosun be canım onu bulamayanlarda var ne güzel rabbim sana 2 tane aslan gibi erkek vermiş (verecek)

canım ya herkes hemen hemen öğrendi bi bizler kaldık bizimkiler niye göstermiyoo ya.merak ediyorum amaaaaaa

kızlarr bende bugun öğrendim bebişimin cinsiyetini ısrarlarımıza dayanamadı ve gösterdii benim bir oğlum olacak
görseniz nasıl taklalar atıyordu bebişim
bugun ayrıca üçlü tarama yapıldı dua edin lütfen bebişim sağlıklı olsun

mine hayırlısı olsun desene sende oğlan annesisin benim gibi hayırlısı olsun bende 3lümü yaptırdım çok sukur iyi geldii.isim bulursan yaz :)

işte artık bundan sonra isim bakıcaz artık ama beynim durdu resmen hiç bişi düşünemiyorum isim gelmiyo aklımaa

Son düzenleme:
meraba bende gecen hafta hem hamile oldugumu hemde erkek cocuk beklediimi ogrendim herkesin bebişi hayırlı olsun :)

selam kızlar uzun süre aranızda olamadığım için çok üzgünüm yerimseniben.. biliyorsunuz malum sağlık problmleriyle uğraştım.. ama çok şükür bebeğimde bende çok iyiyiz :teytey:.. ve işte asıl haberim yavrumun cinsiyeti belli oldu oğlum olacak allahın izniyle :dance:, listeye benide eklermisin bhk cım :1hug:..

selam kızlar uzun süre aranızda olamadığım için çok üzgünüm yerimseniben.. biliyorsunuz malum sağlık problmleriyle uğraştım.. ama çok şükür bebeğimde bende çok iyiyiz :teytey:.. ve işte asıl haberim yavrumun cinsiyeti belli oldu oğlum olacak allahın izniyle :dance:, listeye benide eklermisin bhk cım :1hug:..

tebrik ederim canım allah analı babalı büyütsün inş. iyiolmanızada çok sevindim allah sağlık sıhhat versin:nazar:a.s.

X