2008 Aralik Bebek Cinsiyetleri

canım anladım...ama ben de tam o sebepten Deniz koyuyorum bebişin ismini
ismine sevdiğim ve inandiğim degerleri yukleyerek. İsmin her iki manasında da...

arkadaşlar selam.. düzeltmek isterimki uniseks yada unisex diye bir terim yok.. o demek istediğiniz UNICEF ( bütün dünya çocukları demek ) lütfen bu tabiri kullanalım.. selamlar..a.s.

bazen doğruyu söylemek yanlış anlaşılamaya sebebiyet verebilir. doğrusu unicef de olsa herkesin kullandığı ortak terim unisex dir. istersen google da bi unisex yaz bak karşına ne çıkacak...

ballım53 canım sana zahmet benim tahmini doğum tarihimi değiştirirmisin 6 Aralık olacak..

bir de unique var o da eşsiz benzersiz demek... Herkesin cocugu da, çocugunun ismi de kendince öyle...

arkadaşlar selam.. düzeltmek isterimki uniseks yada unisex diye bir terim yok.. o demek istediğiniz UNICEF ( bütün dünya çocukları demek ) lütfen bu tabiri kullanalım.. selamlar..a.s.

nasıl yok ??
arkadasım unisex ingilizce bir kelimedir ve anlamı "hem kadın hem erkek için olan"dır.sözlüklerde mevcuttur.

UNICEF
: "United Nations International Children's Emergency Fund" yani "Birleşmiş Milletler Uluslararası Çocuklara Yardım Fonu"
nun kısaltılmış halidir.

biri bir kuruluşun ismi,diğeri de ingilizce bir kelime..
kullanımında herhangi bir yanlışlık yok...
sevgiler.a.s.

Son düzenleme:

doktorumuz erkek dedi inanmayıp başka bır doktora daha gıttım rabbım hayırlısıyla herkezınkını kucağına almayı nasıp etsın

benim de ballım53 ün yazdıgı gibi kızım olacak muhtemel dogum tarihi 15 aralık ismi de ecrin olacak inşallah..Allah sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin..

orkidem senin göbüş maşallah büyümüş canım ya bu arada kızın olacakmış hayırlı olsun tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…