2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

Kızlar hepinizin göbüşlerine kocaman maşallah!!!:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Benim üşengeçliğim tuttu.Geç de olsa koycam göbüş fotomu.Ben hepinizden daha koca göbüşlüyüm:)

032uq1.jpg

w640.png

035rd5.jpg

w640.png

edolina canım maşallah ne güzel büyütmüşsün göbüşü içindekide büyüyordur umarım göbüşle bir:nazar:

samiraa
kusum gobek nerdee benmi bulanik goruyorummm
ayy seni dogumdan sonra dusunmek bile istemiyremmm eminim ikinci gundenn manken gibi olursunnn

edolina canimm benim gobus seninkinden daha sivri ama benimde kiz canim banada herke"sss oglanmi diyiii
cok one toplanmis diyolarrr:)))
ama kizim olcakk hehehe

orkidem kız maşllah gördüm :nazar:
farketmiş cidden diğer resimdekinden büyük görünüyo maşllah :nazar:
bizim burda hamilelerin direkt göbişlerine bakıyolar ordada öylemi bacım?

canim benim pekk belli olmuyo disardaa bol ceketimù var onu giyiyomm ondan heralde ama yazin cok belliydii turkler haric burda kimse oyle bakmiyo canim
o huy bizim turklere aittÇok üzgünüm çoook

edolina canım maşallah ne güzel büyütmüşsün göbüşü içindekide büyüyordur umarım göbüşle bir:nazar:

Doktorum en son kontrolümde bebeğin göbeğim kadar büyümediğini söyledi.Malesef yediklerim daha çok bana yarıyomuş canım.

Samira benim göbek senin göbeği döver:jeyyar:Manken misin yoksa sen..Hani hiç fazlalık yok sağda solda:1shok:

Orkidem ben takmıyom artık milletin cinsiyet tahminlerini.Sivr değil benim göbeğim ama çok büyük olduğu için fazla dikkat çekiyor sanırımkaydirigubbakcemile3Kimse kız olacak tahmininde bulunmadı.Herkes tutturmuş erkek olacak diye:sm_confused:Çıkınca görcez hayırlısıyla.Sağlıklı olsunlar da,kız erkek farketmez:emir_bebek:

ay bu kızlar manken manken.. ayol ebru şallı gibisiniz edoşum samiracım.. valla Allah nazarlardan korusun sizi.. maşşallah:)

kızlar çok süper göbekleriniz.edoşcuğum top gibi maşallah.benimki de sivrildi gidiyo.zaten şekli mekli çok komik.

ay maşallah balım,kıs nereye gidiyo o öyle.çok tatlı görünüyonusunuz ya,süper.
ay benim kızım minyon ozaman dr.demesi gibi.senin kızın yeri büyük maşallahı var.tüh tüh tühhhhhhhhh:nazar:

55714431gi7.jpg

bu resmi dün çekildim yani kızım burda 35+2:CüvCüv:

Ballım benim göbek de seninki gibi ileriye doğru gittikçe gidiyor. Her gören ay çok az kalmış diyor. Ama daha 1 aya yakın zaman var. Hala araba kullanıyorum ama göbeğim neredeyse direksiyona değecek. Kultuğu geri çeksem bu sefer de ayaklarım pedallara yetmeyecek. Ama bizim oğlan babası ve ağabeyi gibi otomobil delisi olacak galiba. Çünkü gün boyu beni rahat bırakamayan bebişim ben araba kullanırken gayet uslu ve huzurlu ouyor. Bu arada dr kendimi iyi hissettiğim sürece araba kullanmamda bir sakınca olmadığını söyledi. :CüvCüv:

Ballım benim göbek de seninki gibi ileriye doğru gittikçe gidiyor. Her gören ay çok az kalmış diyor. Ama daha 1 aya yakın zaman var. Hala araba kullanıyorum ama göbeğim neredeyse direksiyona değecek. Kultuğu geri çeksem bu sefer de ayaklarım pedallara yetmeyecek. Ama bizim oğlan babası ve ağabeyi gibi otomobil delisi olacak galiba. Çünkü gün boyu beni rahat bırakamayan bebişim ben araba kullanırken gayet uslu ve huzurlu ouyor. Bu arada dr kendimi iyi hissettiğim sürece araba kullanmamda bir sakınca olmadığını söyledi. :CüvCüv:

ay canım sende ablam ve kardeşim gibisin ablam kardeşim doğuma gideceği güne kadar araba kullandılar kaydirigubbakcemile3 bende de ehliyet var ama faliyet yok:çok üzgünüm:4 tane ablam var hepsi araba kullanıyosenağlama çok hevesleniyom ama eşim bana kullandırtmıyo sakin olan yerlerde veriyo bitek yasakkelime

Gerçekten çok ilginç olmuş göbüşün Ballım.Tombik tombik olacak bu kız kesin.Maşallah ikinize de:nazar::nazar:

ay ballim kiz bu neeee masallah tü tü tü ayni benim gobüs benimkide öne dogru fuze mübarek ama beni her goren direk erkek oldugunu anliyor sana demiyorlarmi erkekmi diye

demezlermi herkez eminmisin bu kızmı diyo artık dr soramıyom sorma kız dedim kesin diyohihoyyyt valla bu hafat bida soracam :roflol: değişmemişmi diye

kızlar merhaba bende aralık annesi olacağım doktorum geçen hafta 34.haftamda olduğumu söyledi.ama kilosunun1.900 olduğunu biraz ilerde olduğu söyledi gebelik şekeri var bende.1.900 az değilmi aklıma takıldı.34.haftaya göre?

kızlar merhaba bende aralık annesi olacağım doktorum geçen hafta 34.haftamda olduğumu söyledi.ama kilosunun1.900 olduğunu biraz ilerde olduğu söyledi gebelik şekeri var bende.1.900 az değilmi aklıma takıldı.34.haftaya göre?

cnm 34.haftaya gore evet biraz kucuk ama merak etme bazen bir haftada birden kilo aliyorlar eminim iki hafta icinde baya kilo alir melegin onemli olan kilo degil saglikli olmasi cnm beslenmene cok dikkat et olurmu :emir_bebek:

X