2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

günaydın canlarım şimdi bende çekip koycam.hepiniizn resmi süper bhk canım maşallah ballımcım seninde canım sen bu haftada açık ara birinci olcak gibisin ama hadi hayırısı a.s.

kızlar resmimi avatar yaptım o resimdeki benim göbişim :sm_cool:
kızımda başladı arada oynayıp anne burdayım diyor ayyyyyyyy ne güzel bir duygu bu
ALLAH herkeze nasip etsin dilerim

iyiki doğdun loraaa iyiki doğdun loraaaa mutlu yıllara canım doğum günün kutlu olsun

bisey sorucam ya goldgelb hepinizin karnı cok buyumus benimki yanınıza yaklasmıyo ve seninkinden cokdaha kucuk nedeni gelişmedii için olabilirmi biliyorum kimse konusmak istemiyor benimle ama cvplarsan sevinirim tsk ederim

bisey sorucam ya goldgelb hepinizin karnı cok buyumus benimki yanınıza yaklasmıyo ve seninkinden cokdaha kucuk nedeni gelişmedii için olabilirmi biliyorum kimse konusmak istemiyor benimle ama cvplarsan sevinirim tsk ederim

canım herkez farklıdır senin sat kaç ?

16 mart benimki 17 haftalık suan bugun doktora gitcem bakalım daha 10 gun once gittim bi sorun yoktu ama simdi sizleri gorunce cok korkmayua basladım

iç karnın geniştir o yüzden göbişin cıkmıyordur meraklanma bu ayın sonuna dogru cıkar göbüşün

16 mart benimki 17 haftalık suan bugun doktora gitcem bakalım daha 10 gun once gittim bi sorun yoktu ama simdi sizleri gorunce cok korkmayua basladım

hiç korkma herkez farklıdır benimde göbüşüm çok bazen 6 aylıkmı diyorlar hele akşamları sabah normalde benimde sat 6 mart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…