2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

süper olmuş var yaa:lepi:
göğüslerde maşallah:nazar:
bende yok yaaww bu kadar belirgin göbektatlicadiarzu
bu hafta geçti artık da haftaya benim kocişi ikna edebilirim inşallah:uhm: bnde koyarım resimleri

sağol canım,
göğüsleri sorma, ben göbeğimden elbiseler olmaz diye bekliyordum ama göğüsler geçti göbeği :nazar: aman olsunda süt dolsun, nasıl doyururum yoksa iki yavrucağı dimi teyzesi :emir_bebek::emir_bebek:

ama ben 65 kilo ile hamile kaldım dr cok kızdı bana bu kilo ile hamile kalınırmı diye bende korktum cok az yemek yiyorum ama bebek gayet güzel besleniyormuş bakalım bugun dr ne dicek

ZeaMayscım fıstık gibi cıkmış göbeğin.. ne kadar tatlı..
baya da büyümüş son resimden beri..
gerçi hepimiz öyle olduk heralde..
bana artık otobüslerde yer vermeye başladılar pek seviniyorum :))

sağol canım, bende bekliyorum hani fotonuz bakiim? hadi kalk giyinde çek, hatta giyinmesende olur!

sorma dün bana otobüste bir amca yer verdi, güzel bişeymiş yaw :lepi::lepi:

:nazar:

SÜPERR...:nazar::nazar: valla göbüş kocaman gögüsler büyümüş ama kollar bacaklar hala incecik... ne güzel kiloyu sadece bebişler almiş anlasılan :nazar:

sağol canım,

valla kilo aldı başını gidiyor, ayaklarımda şişmeye başladı galiba, ayakkabı üstten dokunmaya başladı! bakalım ne hale geleceğiz :) ama şikayetçi değilim doğrusu :lepi::lepi: şiştikçe hoşuma bile gidiyo :lepi::lepi:

ballmpk0.jpg
17+6

sağol canım,
göğüsleri sorma, ben göbeğimden elbiseler olmaz diye bekliyordum ama göğüsler geçti göbeği :nazar: aman olsunda süt dolsun, nasıl doyururum yoksa iki yavrucağı dimi teyzesi :emir_bebek::emir_bebek:

canım benim gögüsler göbeğin önünden gidiyo valla:roflol:
hala göbek çıkmadı bende sizinkiler kadar
sanırım göğüsün önüne geçemedi kafamçokkarıştıdaha çünkü benim kıyafetlerinde göğüs kısmı olmuyor

ayol nası sıkmışım kuşağı arkadan yamuk yılık cıkmış şimdi farketttim :bbo:

kızlar ya ben yakından çekiyorum çünki telefonla çekiyorum bu hafta makine alacam o zaman boydan çekecem

adszol1.jpg

19+5 burda prensesim...:nazar:

:nazar::nazar::nazar:

maşallah canım, süper göbüşün :) iyi gidiyorsun, çok kilo almamışsın dimi?

bu arada ne kuşağı takıyorsunki? alttan destekleyici kuşaklardan mı?

ya ikiz değil ben oğluma hamişkende herkez ikiz olmasın diyodu karnım çok şişiyo iç karnım dar heralde

:nazar::nazar::nazar:

maşallah canım, iyi gidiyorsun, çok kilo almamışsın dimi?

bu arada ne kuşağı takıyorsunki? alttan destekleyici kuşaklardan mı?

yok kız elbisenin kuşağı işte..
arkadan balamıştım göbek belli olsun diye abartmışımtatlicadiarzu

bence de canım çok sıkmışın kuşağı karnın ikiye bölünmüş
maşallah hepinize:nazar:

normalde de göbek deliğimin hizası benim tam yuvarlak olmadı henüz.
o hizaya ulaşmış bebek dedi doktor ama..
kız diye heralde cok sivri değil benim göbek...

X