2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

of ya offfff.benimki aksilik değil mi geç gelcek biraz.o saatten sonrada uğraşmaz pcyle.kıslar ben koyamıcam bu hafta sanırım resim.öfffffffffff

loracım senin göbüş haftasına göre büyük maşallah. sende ikinciliği aldın gülüm.

Merhaba

Arkadaşlar hepinizi tebrik ederim.Çok şirinsiniz hepiniz.Maşallah,ALLAH(C.C)hayırlısıyla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah.(amin)Sonrasında da evlatlarımızın da fotoğraflarını '' Aralık Bebekleri '' başlığıyla ekleriz.Hepinizin göbişleri çok şirin,sağlık içinde hamişlik geçsin inşallah.Sevgiler.

a.s.:nazar::nazar:a.s.

loramm bitanem yemek yapmaya gitmistim
gormedin yazini dimi cnm
kusura bakma ama cok guzel cikmis bu sefer gobusun
Şeniz

gece ekleyen olmamış heralde yeni resim..
artık haftaya bekleriz yeni göbüş resimlerini.....
herkes şimdiden hazırlığını tamamlasına.s.

heheheheh gece meraktan girdim baktım bir tek lora eklemiş
onunda göbüşünün maşallahı var yane. haftaya iple çekiyom.
bide şu ilkimin göbüşünü göreydik süper olacaktı hane.

:kızlar hepiniz supersiniz okuken yerlere yattım gulmekten burda(iş yerinde insanlar) delirdi mi diye bakmaya basladılar...
Dun ben yoktum diğer başlığa yazdım sebebini umarım haftaya bende ekleyebilirim resmimi hepinize benden :nazar::nazar::nazar:

:kızlar hepiniz supersiniz okuken yerlere yattım gulmekten burda(iş yerinde insanlar) delirdi mi diye bakmaya basladılar...
Dun ben yoktum diğer başlığa yazdım sebebini umarım haftaya bende ekleyebilirim resmimi hepinize benden :nazar::nazar::nazar:

bende çok güldüm ve uzaktan hepsinin göbişlerini sevdim.. allah hepsine sağlıklı doğumlar nasip etsin.. benim eklemeye fırsatım olmadı bir türlü. malum çalışıyorum.. bizde bir çarşamba günü ekleyelim tatlım bakarsın birinciliği paylaşırız sonra hepsinin göbişleri güme gider .. ne dersin olmazmı hıı :dance:

valla çok super olur ballım kadar olmasa da lora ile yarişabilecegimi hissediyorum...

Kızlar siz daha benim göbüşü görmediniz. Bi ara çekip koyucam buraya bakın o zaman görün siz büyük göbüşü... :KK70:

günaydın annişleeerrrr!

eee kimsecikler koymamış resim. ilk ben koyayım o zaman
kendi kendime çektim çok iyi çıkmadı ama olsun bu haftalık idere edeyim. sonraki haftalar iyice süslenip püslenip çekeceğim :)

14+6 haftalık

cimg0939fn5.jpg

Son düzenleme:
X