2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

lora canım hakkaten maşallah bhk şaşırdık biz daha öndeyiz bizimki okadar büyük değil. maşallah a.s.

size rekoru ben kiracam dedim ama demi hatta sanirim sen biz sizden buyuguz kizlar bizimki daha buyuktur demistin hatirliyormusun ama neymissss :dance::dance:

bu soldaaaan 15+5 :nazar:
bebjx3.png

bu sağdaaaaan 15+5 :nazar:
bebirw0.png

işte bu da benim göbüşüm:

(15+5)
:nazar:

692.jpg

my.php

ballmsw3.jpg

13+6 günlük biraz fazla büyüdü benimki :KK43:(((
........................................................................................

loracım resim çok büyük pek anlamıyom ama seninde göbiş bayağı büyük heralde en büyük göbişli sen ve ben beni tek bırakmadın hehehe

loracimmasagida ebatlar var oradan kuculteceksin bidaha dene bakalimm
cook buyugu secme okk

loracım resim çok büyük pek anlamıyom ama seninde göbiş bayağı büyük heralde en büyük göbişli sen ve ben beni tek bırakmadın hehehe

evet cnm tamda ben sana yazacaktim sen benden hizli ciktin bizimle iddialasiyorlardi hehehe biz kazandik ballim yasasin gobuslerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:teytey::teytey::teytey:

varmı bizden büyük göbişi olan hehheloracım kaç kilosun ben kiloluyum o yüzden de çok büyük gözüküyo olabilir ama sıf karnım şişiyo bende anlamadım :KK43:((

olmuş canım çok tatlı göbişin hiç sorma bu halim ne olacakoğluma bu kiloyla oğlumu doğurmuştum bakalım 100 çıkmazsam ii

X