2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

aa kızlar bu arada resimlerini koyanlar ne kadarlık olduklarını da yazmayı unutmasınlar bence..

koyanlar da editlesin bakiim hemen:mymeka:

imageshack nokta com a gir canim oaradan yukle
host it e bas
sonrasinda cikann linklerden forum biri al yapistir burayaa

s6300361ly0.th.jpg
[/IMG]

ayy Gobeklere Bak Maasallah
Ben Birazdan Dusup Bayilicamm
Yaa Bunlarin Hepsi Benimle Aynii
Ama Benim Gobek Kucucukkkkkkkkkkkk

günaydın annişleeerrrr!

eee kimsecikler koymamış resim. ilk ben koyayım o zaman
kendi kendime çektim çok iyi çıkmadı ama olsun bu haftalık idere edeyim. sonraki haftalar iyice süslenip püslenip çekeceğim :)

cimg0939fn5.jpg

supermiş valla birtek göbüş çıkmış ne güzel! toplam kaç kilo aldin canım? Nereye gitti senin yediğin kalıp kalıp peynirler lülülülülülü

orkidem seni çok merak ediyordum sekerim boşuna üzüyorsun kendini ne güjel ayva göbüşün olmuş işteee

CANIMM MAASALLAH
GOBEGINN BAYAA CIKMISS
GERCI AKSAMLARI BENIMDE OYLE OLUYORR
BU FOOTO SABAH SIFIR ACKENN
YANI BIRSEY YEMEDIMM
BELLIMI AZDA OLSAA:tomato:

oyy maşşallah!

yaw kaç haftalık olduklarınızı yazın mutlaka...
sonra bakınca işe yarar.
aramızda baya hafta farkı olanlar var cünkü...

canım 13 hafta 3 günlük benimkide herkez bana senin karnın çok büyümüş ayına göre diyodu ama burda herkezinki kocaman yaww sevindim valla

supermiş valla birtek göbüş çıkmış ne güzel! toplam kaç kilo aldin canım? Nereye gitti senin yediğin kalıp kalıp peynirler lülülülülülü

:teytey: hala kalıp kalıp peynir yemeye devam. iştahım bir açıldıki sormayın. şu anda bile bir yandanda peynir yiyorum :icecream:

canım geçengün tartıldığımda 4 kilo almıştım. Ama dün başka bir baskülde tartıldım 2 kilo almışım. anlamadım hangisi doğru. Dünkini hemşire odasında tartıldım. doğrudur herhalde. En iyi sonucu doktorum verecek yinede. başlangıçta almıştı kilomu. bir dahaki gidişimde net çıkar ortaya :1rolleyes:

CANIMM MAASALLAH
GOBEGINN BAYAA CIKMISS
GERCI AKSAMLARI BENIMDE OYLE OLUYORR
BU FOOTO SABAH SIFIR ACKENN
YANI BIRSEY YEMEDIMM
BELLIMI AZDA OLSAA:tomato:

evet canım bence gayet belli sivrilmiş yani... zayif oldugun için yana dogru gitmemiş öne doğru sivrilmiş... Erkek mi acaba? :eek:

buda benim gobus kizlarr :KK43:(((
imgp2346nu1.th.jpg

takvimimde var ama yinede yazayimm 13+6 haftaligizz

kız orkidem niye üzülüyorsun göbüşün çıkmadı diye. maşallahın var. ne güzel çatlamayacaksın bizim gibi tatlicadiarzu

X