''2007 Kadınlar Kulübü Enleri'' Yarışma Duyurusu

Ben de yolladım Berim Şulem..:1rolleyes:

Hadi vatana millete hayırlı olsun..:roflol:

eli maşalı KK modu mu?
muhahahahahahahahahahah :roflol::roflol::icecream:

Amaaaaan bütün enler birbirine girdi be, çorbada bizimde tuzumuz bulunsun dedik, halt ettikkafamçokkarıştı, Ule hamiş kafa aldınmı la mesajımı, daha doğrusu çözebildinmilaelaelaelaelae, Bak valla bilmem kaç dakika uğraştım ben ona, gümbürtüye gitmesin, yakarım allahıma:mymeka:

Amaaaaan bütün enler birbirine girdi be, çorbada bizimde tuzumuz bulunsun dedik, halt ettikkafamçokkarıştı, Ule hamiş kafa aldınmı la mesajımı, daha doğrusu çözebildinmilaelaelaelaelae, Bak valla bilmem kaç dakika uğraştım ben ona, gümbürtüye gitmesin, yakarım allahıma:mymeka:

Aldım aldım kuzu kapama..Hem aldım,hem çözdüm dellenme sen:)Ya ben ne yapayım,mutfakta,aynada hatta tv de bile nick görmeye başladım..Yaktım kendimi yaktım..

Yok yok silbaştan yollama..Herkesin gönderdiklerini tek tek kopyaladım:)
Kategorilerden yazmadığın eksik varsa yaz yolla o kadar masalım:)

Valla o kadar çok aday geldi ki,bittim ben bittim..Kendi elimle kendimi bitirdim:bbo:

Bu şarkıyı sana ithaf ediyorum hamişim:
Kendim ettim kendim buldum
kendim ettim kendim buldum
gül gibi sarardım soldum, eyvah, eyvah, eyvah:icecream::icecream:

Artık çık bu işin içinden çıkabilirsen, evide mok götürür bu yarışma bitene kadar, oğlanın saçına bit düşer, gariban koca önüne sıcak bir çorba konsun diye bekler, muhahhaa:roflol:

berşuu canım kendi düşen ağlamazz:kahve:
çok zor bir katoğori seçmişin kanumcaCADIARZU
ama çok güzel bir fikir kabul etmek lazım
hadi hayırlısı olsun bakalımmm
neler çıkıcak ortaya çok eğlenceli olacağı kesin amaa:sm_cool:

Kategoriler bana çok geldi ya...
Yaz yaz bitmiyor, uygun bulduklarımı yazdım. Bazılarını boş bıraktım, umarım bir problem değildir.
Valla benim bile aklım karıştı, sen nasıl işin içinden çıkacaksın bilmiyorum.

Bu arada eşek sıpanıda (oğluşunu) öperim, kesin öğretmenine kızmıştırda o lafı demiştir.:roflol::roflol:

Kategoriler bana çok geldi ya...
Yaz yaz bitmiyor, uygun bulduklarımı yazdım. Bazılarını boş bıraktım, umarım bir problem değildir.
Valla benim bile aklım karıştı, sen nasıl işin içinden çıkacaksın bilmiyorum.

Bu arada eşek sıpanıda (oğluşunu) öperim, kesin öğretmenine kızmıştırda o lafı demiştir.:roflol::roflol:

Ben de tüm kategorileri doldurmadım açıkcası...:kahve:

*KATEGORİLER*

En becerikli kk örgücüsü?
En çok çalışan kk üyesi?
En muhalefet kk üyesi?
En duygusal kk üyesi?
En paylaşımcı kk üyesi?
En güzel yorum yapan kk üyesi?
En komik kk üyesi?
En canayakın,dostane kk üyesi?
En ilgi çekici kk topici?
En asabi kk üyesi?
En tanışmak istenilen kk üyesi?
En vazgeçilmez kk ablası?
En beğenilen radyo proğramı yapan kk üyesi?
En dobra,delikanlı kk üyesi?
En yaramaz kk üyesi?
En şair ruhlu kk üyesi?
En eli maşalı kk modu?
En Türkçeyi güzel kullanan kk üyesi?
En kibar,nazik kk üyesi?
En her konuya vakıf,yazmadan duramayan kk üyesi?
En ilginç nickli kk üyesi?
En olmazsa olmaz kk üyesi?
En yardımsever kk üyesi?
En ısınamadığınız kk üyesi?
En ciddi kk üyesi?
En kendini beğenmiş,övüngeç kk üyesi?
En teknoloji düşkünü kk üyesi?
En hoş imzaya sahip kk üyesi?
En güzel nicke sahip kk üyesi?
En farklı,güzel avatara sahip kk üyesi?

ilk başlarda bazı kategoriler vardı çok saçma gelmişti bana ama kaldırılmış iyi olmuş en iyi türkçe kullanan sonuçta burda yazışıyoruz konuşmuyoruz dimi kimse kimsenin şivesini bilemez ,radyoda dinlediğimiz pek yok konulara bakmaktan onuda okeylememiştim neyse lafı uzatmayayım biraz düşüneyim döncem ben sana berşulecimŞeniz

ilk başlarda bazı kategoriler vardı çok saçma gelmişti bana ama kaldırılmış iyi olmuş en iyi türkçe kullanan sonuçta burda yazışıyoruz konuşmuyoruz dimi kimse kimsenin şivesini bilemez ,radyoda dinlediğimiz pek yok konulara bakmaktan onuda okeylememiştim neyse lafı uzatmayayım biraz düşüneyim döncem ben sana berşulecimŞeniz

beyaz toprak şive ile güzel Türkçe'nin ne alakası var..İnsan nasıl konuşuyorsa,konuştuğu şekilde de yazar..Saçma bir kategori görmüyorum ben açıkçası..Tek tek düşünüp karar verdim..Hoşuna gitmeyeni okeyleme tatlım:)

*KATEGORİLER*

En becerikli kk örgücüsü?
En çok çalışan kk üyesi?
En muhalefet kk üyesi?
En duygusal kk üyesi?
En paylaşımcı kk üyesi?
En güzel yorum yapan kk üyesi?
En komik kk üyesi?
En canayakın,dostane kk üyesi?
En ilgi çekici kk topici?
En asabi kk üyesi?
En tanışmak istenilen kk üyesi?
En vazgeçilmez kk ablası?
En beğenilen radyo proğramı yapan kk üyesi?
En dobra,delikanlı kk üyesi?
En yaramaz kk üyesi?
En şair ruhlu kk üyesi?
En eli maşalı kk modu?
En Türkçeyi güzel kullanan kk üyesi?
En kibar,nazik kk üyesi?
En her konuya vakıf,yazmadan duramayan kk üyesi?
En ilginç nickli kk üyesi?
En olmazsa olmaz kk üyesi?
En yardımsever kk üyesi?
En ısınamadığınız kk üyesi?
En ciddi kk üyesi?
En kendini beğenmiş,övüngeç kk üyesi?
En teknoloji düşkünü kk üyesi?
En hoş imzaya sahip kk üyesi?
En güzel nicke sahip kk üyesi?
En farklı,güzel avatara sahip kk üyesi?

ayyy ne kadar hoş olmuş yıl biterken tam yerinde olmuş
birkaç gündür giremedim şimdi gördüm
ben düşüneyim yarın gönderirim inşallah
tebrik ederim zor ama çok eğlenceli bir yarışma olmuşa.s.a.s.a.s.

beyaz toprak şive ile güzel Türkçe'nin ne alakası var..İnsan nasıl konuşuyorsa,konuştuğu şekilde de yazar..Saçma bir kategori görmüyorum ben açıkçası..Tek tek düşünüp karar verdim..Hoşuna gitmeyeni okeyleme tatlım:)

berşule ablaa yok valla ben burda yazdıım gibi konusmuorum lutfen yannıs bır anlasılma olmasın Allah saklasın boole konusulurmu yaaa :roflol:

berşulecim

şimdi daha önce yolladıklarımızın durumu ne olacak....:sm_confused:

kategoriler artmış mı ne sanki?fisfisfis

Şimdi ben kategorileri verdim ya,sizlerde aday önerdiniz ya,beni hangi kategoriye kim önerilmişse sıralama yapacağım..Diyelim ki beni hem sen,hem CaNo en ısınamadığınız üyeye seçti..Yada iki farklı dalda aday gösterildim..
O kategorideki adaylardan biri banko ben yani...Her kategoriye şu kadar (misal 6,8 kişi) aday olsun diyecektim ama adaylar hep aynı eksende dönmesin diye,her kategoride sayılar eşit olmayabilir..
Hangi kategoriye,kaç farklı aday önerilmişse onları ekleyeceğim..
Karışık oldu sanmayın,oylamayı açınca anlaşılır:)

işte bunu demek istemiştim kimin nasıl konuştuğunu bilemeyizki:sm_confused:

beyaz toprakcım orada bahsedilen yazım dili yanı yazarken turkceyı katledıyor mu katletmıyormu.. imlalar kelımeler fılan noktalı harflerın kullanımı yapıcam degılde yapacağım gibisinden yazmak anladınmı canım :uhm: mesela ben malesef kı pek turkcemıze yarasır sekılde yazmıyorum kotu bır alıskanlık olmus ama barcman, kuzum, talin bu uyeler mesela guzel yazıyorlar kafamçokkarıştı umarım anlatabılmısımdırrr a.s.

Şeniz opuyorum seniiiiiiiiiii :1hug:

X