''2007 Kadınlar Kulübü Enleri'' Yarışma Duyurusu

sağolun arkadaşlar sizde olmasanız varya ya bişe daha sorsam olurmuki
ben bunu özelden gönderem dedmi yav bu katagorileri yazmak öldürür adamı nasıl etsem acep kopyamı etsem çok oluyom demi biliyom ben

Kopyala_yapıştır yap tabii..Karşılarına da adaylarını yazarsın, her kategoriyi doldurmak zorunda da değilsin.tatlicadiarzu fikrin yoksa tabii

1. sayfadaki ilk mesajı okuyunuz hem açıklama hem kategoriler var orda..Lütfen adaylarınızı bana özel mesaj vasıtası ile ulaştırınız..

Çok iyi bi yarışma olmuş ben de varım:) başarılar herkese bol eğlenceli dakikalar şimdiden Şeniz

Bugün ve yarında gönderin adaylarınızı arkadaşlar tamamdır..Yoksa beni unutun,hafızamdan olmak üzereyimkafamçokkarıştı

Listeleri hazırladım zaten,geriye oy vermek kalıyor sadece..naniknanik

Berşulem, tatlı hamişim yine yarışmalara boğulmuşsun kıyamam ben sana ama bu işinde üstesinden alnının akıyla geleceğinden eminim, kolay gelsin canım ,özledim bu arada sizleri , öpüyorum .

kızlar bu durumda bugun adayları gondermek ıcın son gun değil mi?

bir de ne zaman baslanacak bunun oylaması nerede kac gun surcek kafamçokkarıştı

kızlar bu durumda bugun adayları gondermek ıcın son gun değil mi?

bir de ne zaman baslanacak bunun oylaması nerede kac gun surcek kafamçokkarıştı

Evet akşama kadar aday gönderme işleminiz devam edecek..Sonra ben listeleri vereceğim yarışma başlığından..Sizlerde seçiminizi yapacaksınız arkadaşlar:)
Oylaması da yine her zaman ki gibi bir hafta sürer..

Bersulem harika bir fikir gene cok yorulacagin malum, bunuda hakkinla yapacagindan eminim, herkese basarilar dilerim

Benimde aklımda oy vermek için birileri var.Bakalım adaylar mı?
Haydi hayırlısı.....

Bende oy vermek için sabırsızlanıyorum.Adaylar ne zaman açıklanacak.
Eğlenceli olacak.
Kızlar şimdiden bayramınızıda kutlayayım.Sevdiklerinizle beraber güzel bir bayram geçirin emi.......

Benimde aklımda oy vermek için birileri var.Bakalım adaylar mı?
Haydi hayırlısı.....

Bende oy vermek için sabırsızlanıyorum.Adaylar ne zaman açıklanacak.
Eğlenceli olacak.
Kızlar şimdiden bayramınızıda kutlayayım.Sevdiklerinizle beraber güzel bir bayram geçirin emi.......

adayları siz belirliceksiniz kızlar,ilk mesajdaki listeye adaylarınızı yazıp berşule'ye özel mesajla göndericeksiniz yerimseniben

Sağol canım ya.Ben yine de bir deneyeyim..
Bitmişse de sağlık olsun.:1hug:Artık oy veririm bende...

X