''2007 Kadınlar Kulübü Enleri'' Yarışma Duyurusu

Ha bu arada bana özelle önerdiğiniz nickleri,kimin önerdiği gizli kalacak bunu belirteyim..Mesela kro beni en gıcık üye kategorisine aday gösterdi diyelim,bu ben de kalacak,kimse bilmeyecek..Bu yüzden önerin önerebildiğiniz kadar .

Değişik ve eğlenceli bir yarışma daha geliyor desenize...:sm_cool:
Bende şimdiden kafamda kategorilere isim belirlemeye başladım bile...CADIARZU
Şule Hanım bu yarışma biraz karışık gibi ve seni çok yoracak sanırım, Allah sana kolaylık ve sabır versin arkadaşım.
:1hug:

Berşule sen işini bilirsin ama ben yine de belirteyim dedim..

Bazı kategoriler aynı anlam ifade ediyor..Yani en paylaşımcı_katılımcı üye , en konulara vakıf üye, en aktif üye aynı anlamda düşünülebilir..

En popüler üye, en sevilen üye .. bunlar da tek başlık altında toplanırsa sonuçlar daha somut olur bence..

Bıngıldağını öpeyim kız senin. Valla harika bir fikir olmuş bu.

Şimdi dünyanın her yerinde "en"ler seçilirken öyle karşıdan bakmayacağız yani.Biz de kendi "en"lerimiz belirleyeceğiz.

KK zaten çok günceldi, artık kendini bile aştı. Helal olsun, ne diyeyim...

fikir süper çalışkan bıngıldak avcımızda iş başında harikasınız
ben birde şöyle katagori eklenmesini talep ediyorum
kk nün en casusu:roflol::roflol::roflol::roflol:

Beni Kendimi KK'nın en kayıp üyesi ilan ediyorum arkadaşlar. Bu sitenin en eskileri beni tanır... :)))çok eski üyeyim fakat uzun karabatak gibi bi kaybolur bi çıkarım ortaya :)

ben bi yerde takıldım kaldım şimdi ya... mesela en sevilen üyeyi belirlerken, kendi en sevdiğimiz üyeyimi yazacağız yoksa gözlemlerimize dayanarak kk da genel olarak sevildiğini düşündüğümüz üyeyimi yazcazfisfisfis

ben bi yerde takıldım kaldım şimdi ya... mesela en sevilen üyeyi belirlerken, kendi en sevdiğimiz üyeyimi yazacağız yoksa gözlemlerimize dayanarak kk da genel olarak sevildiğini düşündüğümüz üyeyimi yazcazfisfisfis

Şimdi kk da en sevileni seçeceğimize göre,herkesçe sevildiğine kanaat getirdiğin üyeyi önerecen masal sultan:)

Şimdi kk da en sevileni seçeceğimize göre,herkesçe sevildiğine kanaat getirdiğin üyeyi önerecen masal sultan:)

anlaşıldı:1rolleyes:
bu yarışmanın en teknoloji özürlü kategorisi yokmu ya, aday olmak istiyorumda ordan:roflol:

En sabırlı KK üyesi?
En Türkçeyi güzel kullanan KK üyesi?
En canayakın,dostane KK üyesi?
En kendini beğenmiş KK üyesi?
En gizemli Kk üyesi?
En neşeli KK üyesi?
En paylaşımcı KK üyesi?
En sevilen KK üyesi?
En asabi,sinirli KK üyesi?
En yorumları süper KK üyesi?
En kibar,nazik KK üyesi?
En dobra,delikanlı KK üyesi?
En komik,matrak KK üyesi?
En her konuya vakıf KK üyesi?
En beğenilen radyo yayını yapan KK üyesi?
Gibi..........................................Ayyyyy en hızlı bu şekilde olur be..Daha geliştiriz bunları..Şimdilik bunlara aday yollayın lütfen:)

Hee böyle güzel işte yollayın kızlar şuleye kendinizi aday göstermeyin sizleri başkaları göstersin bence sırnaşık şey

Şulecim yine yorulacaksın dostum ama çok güzel bir fikir olduğunu itiraf etmeliyim...:)

aa gıcıklık konusunda kendimi tek geçerim..çekil bakiim kenara,
% 60 larla falandım galiba..
ama bu tarz ifadeler hoş değil ve çemkittirmeye müsait..
ben çok pis dalarım bu defa yaniii..

engüzel,avatar
imza
yorum
dobra
delikanlı ya adayım,
gıcık olursa onada,ama kime göre gıcıklık tabi,gıcığa göre gıcıklıksa varım..

Yooo öyle yükseltip göklere çıkarmak,yada al aşağı edip yerden yere vurmak yok bunu herkes bilsin..
Şimdiye kadar ben başlıklarımda bunlara izin vermedim,vermeyi de düşünmüyorum..Senden önce ben çemkiririm..
Ben bu düşünceyi,millet 2007 bitmeden,şöyeeee gazlarını güzelce çıkarsınlar diye yapmıyorum..Her zaman ki gibi maksat eğlence..Aksi birşey yada geyik görürsem silerim gider..
En gıcık,en asabi,en uyuza beni önerin fark etmez..Üstelik uyuz,gıcık,bilmem ne gibi kategorileri koymayacağım..Ben onları eklemeyi kendime yakıştıramıyorum,sizlerde aday önermeye yakıştıramazsınız galiba..

aa gıcıklık konusunda kendimi tek geçerim..çekil bakiim kenara,
% 60 larla falandım galiba..
ama bu tarz ifadeler hoş değil ve çemkittirmeye müsait..
ben çok pis dalarım bu defa yaniii..

engüzel,avatar
imza
yorum
dobra
delikanlı ya adayım,
gıcık olursa onada,ama kime göre gıcıklık tabi,gıcığa göre gıcıklıksa varım..

Yafrim kendini aday göstermeyecen seni aday göstersinler sen de başkalarını aday göster yerimseniben

Bu zamana kadar ne olduysa oldu site üyelerinin geneli tarafından düşünülen "en" leri ortaya çıkaralım derim.Gözlemlerimizle elbette.

Ya şimdi herkesin enleri değişir..Oylama günü görüp ama ben bu kişinin en popüler olduğunu düşünmüyordum..Benim popüler kişim de bu kategoride yok zaten diye şikayet gelirse direkt bıngıldak yarma hakkı doğuyor Şule'ye..O yüzden kendi düşündüğü kişiyi iletsin herkes yarışma günü yok bu niye bu seçildi yok o şiir ona ait değil yok bu Hülya Avşar'ın gözü denilmeden sadece eğlenmeye yönelik olsun..Dileğim bu...İnşaallah güzel olur..

Hiçbir sorun veya aksilik çıkmadan; eğlenceli olur umarım.
Şule Hatun'um, kolay gelsin sana ve saz arkadaşlarınayerimseniben

Hiçbir sorun veya aksilik çıkmadan; eğlenceli olur umarım.
Şule Hatun'um, kolay gelsin sana ve saz arkadaşlarınayerimseniben

Güzel noktaya parmak bastın kardeşim,şimdi parmağını geri alabilirsin:)))

bluish'in de dediği gibi sorun yada aksilik çıkaracak az hırçın,az asabi vs vs arkadaşım varsa yapacağı tek şey;bana mesaj atıp ''Arkadaşım beni hiç bir kategoriye dahil etme,hiiiiiç kaldıracak durumda değilim!'' demesi kafi..
Bunu isteyen kişi benimle beraber ölene kadar gider,kimsenin ruhu duymaz..
Anlaştık mı?
Tekrar belirtiyorum bu düşüncemizi sadece eğlence amaçlı olarak düşündüm:)Yoksa birbirimizi yemek yada tavır atmak için değil..Dellendirmeyin beni ona görenaniknanik
Bu lafın üstüne beni en asabiye seçebilirsiniz:kızgın:

Ya şimdi herkesin enleri değişir..Oylama günü görüp ama ben bu kişinin en popüler olduğunu düşünmüyordum..Benim popüler kişim de bu kategoride yok zaten diye şikayet gelirse direkt bıngıldak yarma hakkı doğuyor Şule'ye..O yüzden kendi düşündüğü kişiyi iletsin herkes yarışma günü yok bu niye bu seçildi yok o şiir ona ait değil yok bu Hülya Avşar'ın gözü denilmeden sadece eğlenmeye yönelik olsun..Dileğim bu...İnşaallah güzel olur..

Arkadaşım tabii kendi fikrini belirteceksin..
Herkes kendi adayını yazacak, bana ne başka üyenin en sıcak_samimi vs. vs. bulduğu adaydan? Ben kendim sıcak_samimi bulduğum adayı yazıcam tabii ki.. O zaman ne anlamı kalır ki?

Konuları en geç takip eden üye ilan ediyorum kendimi.
Hatta en geç takip eden bana uymaz takip edemeyen ilan ediyorum K.K ya vatana heyirli olsun. tatlicadiarzu

berşulem bıngıldağından öpüyom seni Şeniz

X